• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    A ještě Far: Lone sails, krásná jednohubka. Asi tři hodiny. Už se těším na druhý díl :)
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    GRIS (4h) – přes svátky jsem přesně potřeboval takovou jednohubku, která se dá hrát na ovladači, něco jako Ori vloni. Díky za tip, PSY_CHAOTIC a THESTOUPA!

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    DEEFHA: mas pravdu, mam to blbe, samozrejme to ma byt loser. Jestli ten klub vznikne, tak to prejmenuju...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GULAZ: Jako zahlasoval jsem, ale fakt by mě zajímalo, proč u nás tolik zakořenilo psát loser jako looser, ehm... Vidím to na každým kroku.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Spam: Hlasujte prosim: [nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]
    Je to paralelni klub k tomuto... imho bz to mohla bzt sranda, popr. treba i nekdo poradi a tak.

    Dikz.
    PS: nevim jak dat odkaz primo na svuj prispevek, ale to najdete...
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Silence - krásná adventura, 5,5 hodiny, Switch

    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY: jo to ma byt dukaz, ze jsem dohral :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Borderlands 1. 30 hodin. Zábava od začátku až do konce :)

    DWAY
    DWAY --- ---
    Zajimavy system, ale proc ne :)

    Uncharted: The Nathan Drake Collection_20211223174806
    https://youtu.be/KlYyh0It44o
    DR_K
    DR_K --- ---
    ELECTRICKOTA: nejdu, ale jen proto, ze jsem ji dohral pred chvili :) a souhlasim, ze pres vsechna vylepseni me jednicka bavi o neco vic. kazdopadne ted jdeme z more do vesmiru na no mans sky ;)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DR_K: jdes si dát i Bellow zero? Ja to hral behem bety, takze spousta casti pribehu tam byla nedotazena nebo chybela uplne, ale ti co si to nezkazili betou rikaj ze prej dobry, byt jednicka je porad lepsi.
    DR_K
    DR_K --- ---
    Subnautica, druhy pruchod (tentokrat ps5), 36h, platina.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Toem - ňuňu indie hra od severských přátel, Switch. Ještě by to chtělo dohrát na víc procent...

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Deathloop 28 hodin. Měl jsem to v takovejch třech fázích. Na začátku mi pár hodin trvalo zjistit, jak se to vlastně hraje. Pak jsem byl nějakou dobu nadšenej a užíval si to. Ke konci už mi to ale připadalo moc jednoduchý a spíš už jsem to tak nějak prolít až do titulků. Jinak humor byl vtipnej, ta stylizace taky fajn. Největší mínus bylo, že mi ta hra několikrát úplně spadla. Což vzhledem k tomu, že to nemá klasický uložení pozice, a člověk musel znova jet celou část, bylo vždycky fakt k nasrání.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    I am Dead - zhruba 6-7 hodin, Switch. Celkem fajn pohádka od Annapurny

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    GRIS (4 hodiny)

    DR_K
    DR_K --- ---
    Hitman 2 - 11h, PS5 - jenom takove probehnuti, kazda mise pouze jednou s pribehy, ktere mne dle nazvu nejvic zaujaly. Dobre to bylo.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NEO: The World Ends With You (95 hodin)

    DWAY
    DWAY --- ---
    Malem bych zapomněl.
    Uncharted 4, nevim jak dlouho.

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REFLEX: Beastmeni a Chaos jsou trochu krkolomy, ale undeadi se imo hrajou hodne dobre, A rasy ve dvojce jsou iirc v zasade stejny, plus par navic - nebal bych se toho:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam