• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Battletoads/Gamepass /4?h/#dohrano
    Tyhle zábavné malé hry jsou duše Gamepassu.
    Hra se skládá z krátkých akčních pasáží různých retro arkádových žánrů, odkazujících na původní Battletoads z devadesátých. Je to ztřeštěné, takovým tím britským humorem.
    Hra hlásí 3,5h, xbox 5,5h bude to někde mezi ale nebude to všechno. Někdy to třeba zkusím na větší obtížnost, dolovím další ajchy a znovu si poslechnu humorné hlášky.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Rabbits: Party of legends / xbox / 5h / #dohrano
    Je to primárně párty hra pro děti, ale má i kratičký "příběh". Příběh v uvozovkách, protože je to jen série debilních důvodů, proč by králíci měli podstoupit párty minihry.
    Pro děti od tří do cca deseti let asi super. Jako dospělý jsem si to užil hlavně proto, že jsem to hral s dětma.
    Možná kdyby moje děti byly čínské, tak by se jim to líbilo ještě vic.

    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    to si děláte prdel, že to s tou hrou muze myslet nekdo vazne? :DDD Nejsem v klubu o nedohraných hrách, no nejsem. Husty
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BEREGOND: V minutách :-) Ale hodin u toho celkově strávíš požehnaně.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    MAXI_SHIT: ty casy jsou v hodinach nebo minutach? Ja jenom nez si to stahnu taky...
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    NAGASAWA: tvl. já nenapsal že to bylo všechno na čas :D
    takže ať to OT už dovedu k dokonalosti moje časy (čas na zlato):
    Back garden - 20:28.88 (25:00.00)
    Bungalow - 20:46.67 (25:00.00)
    Van - 2:59.10 (3:00.00) - uff to sem dělal asi 5x
    Golf cart - 1:23.96 (1:45.00) - 2. pokus
    Mot.&Sidecar - 3:03.02 (3:15.00) - 3. pokus
    obecně mi strašně pomohl přechod na ten free "Aim mode"
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MAXI_SHIT: Dik. jj zatim mam jednu z pěti. Nervy mi vytekly u golfovyho voziku a motorky na litry. To pujde. Zkusim prvně ty venkovni divociny. Ta hra je strasny zlo a rikam to vsem.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    NAGASAWA: no všechny ještě ne, na tu trofej stačí 5 zlatých, takže jsem to dojel takto:
    back garden, bungalow, van, golf cart a motorbike and sidecar. Ty dvě outdoor s 5 min rezervou, u těch vozidel to bylo o držku na 3. pokus každá zhruba...
    ale zkusím je dát všechny :) ale nejdříve rozšíření Tomb Raider a Midgar :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAXI_SHIT: sry za ot, ale to je zajímavá gamesa. dík za tip!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MAXI_SHIT: no to si delas prdel. Takze padly i zaverecny casovy a objemovy vyzvy? Tak to smekam. Na ty posledni ctyri casovky jsem nemel jeste morál. Salutuju.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    PowerWash simulator / XGP PC / 39 hodin / #dohrano
    sice trofeje na 100%, ale ještě zdaleka jsem se s touhle krásnou relaxační hříčkou nerozloučil :)

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Like a dragon: Ishin / 52 hodin / #dohrano

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Hogwarts Legacy / 45 hodin / #dohrano

    GEE
    GEE --- ---
    Cyberpunk 2077/55h/PS5/#dohrano
    Mňam - tohle mi chutnalo víc, než jsem čekal. Proč jsem vlastně čekal tak dlouho? Jo - pořád je to zabugovaný. A to tak, že jsem tu a tam musel restartovat misi. Ale to je třetí Zaklínač po sedmi letech taky. A přesto je to jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy hrál. A Cyberpunk není daleko - atmosféra, souboje, budování postavy - všechno do sebe perfektně zapadá.

    Můj V byl cyberupír - doublejump, kudlanky v rukou, když stříká krev, dobíjel si zdraví. Prošel jsem (snad) všechny zakázky a podobně jako v Zaklínačovi jsem si užil některý vedlejší příběhy víc, než ten hlavní. Night city mě spolklo a že je dobře postavený, o tom svědčí i to, že jsem nepoužíval rychlý cestování, ale všude si pěkně dojel na motorce. Motorka je tu vůbec další radost.

    Díky vám polští přátelé.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    PALADIUS: náhodička, protože zrovna dnes :
    Gears of war: Judgement / cca 10h / x360 / #dohrano
    Teda poslední kapitolu jsem dohrál na Series X, protože na x360 neumím udělat screenshot.
    Je to asi nejhůře hodnocený díl série a uz vím proč. Epic uz nebavilo dělat GoW, tak zadali tu práci polskému studiu, které zrovna koupili. Vypadá to, že jim dali herní engine, modely a textury, ale něco jim nedali, protože hra prostě nemá ten feel originální trilogie.
    Ba i Coalition se povedlo navázat lépe. Nepřátelé se občas pohybují, jako by měli špatný ping a někdy vidíte i jak jsou zmatení a neví co dál.
    Je to pořád zábavná střílečka, ale mezi Gearsy působí jako chudý příbuzný. I když příběh je pěkný a je tam pár dobrých nápadů.

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Inscryption - odhadem tak 12-14 hodin (nechaval jsem pustenej v liste, steam hlasi 101h).
    Vezmete solidni deckbuilder, nasekejte ho na kousky, nacpete ho do mixeru spolu s horrorovou escape room adventurou, prihodte tri hrsti mindfucku a vypadne vam z toho Inscryption. Kazdou chvilku vas necim prekvapi, zaskoci. Moc jsem si to uzil!
    Neda se to dost dobre popsat bez spoileru, ale pokud vas karty bavi, doporucuju!
    Inscryption on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1092790/Inscryption/


    VOZKA
    VOZKA --- ---
    STALKER: Clear Sky / asi 20 hodin / #dohrano

    Dopředu jsem si nezjistil, že se nejedná tak úplně o pokračování, ale spíš o standalone datadisk. Většina lokací je +- stejná jako v Shadow of Chernobyl, jen s jinými obyvateli, umístěními anomálií a podobně. Hra byla kratší, soustředila se hlavně na souboje mezi lidmi místo na anomálie a mutanty, a nebyla moc dobře vybalancovaná. Na druhou stranu představila x věcí, které jsou dneska se sérií spojované: škodlivé psionické emise, hledání artefaktů pomocí detektoru, zombifikované stalkery, souboje mezi frakcemi, opravování a vylepšování zbraní a zbroje a podobně. Díky vylepšenému enginu grafika s pár základními mody vypadá pořád parádně a nové lokace jsou taky velmi pěkné.

    Bohužel finále klasicky stálo za prd, kvůli posledním deseti minutám jsem myslel že se na to vykašlu. I tak je to ale velmi nadprůměrná hra, většina pozitiv z SoC přetrvala i zde :)

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Gears of War: Ultimate Edition /10 hodin/ #dohrano

    První střílečka, kterou jsem odehrál na ovladači a zároveň první hra, kterou jsem celou odehrál skrze xbox cloud gaming. Jasně, má to svoje mouchy a i přes velmi kvalitní a stabilní připojení to nedosahuje kvalit nainstalovaný hry, ale pro nenáročné hráče (a konzolové hráče :P ) naprosto dostačující. Zásadní je ping, zbytek se dá přežít. Rovnou se pouštím do dvojky!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Worms World Party Remastered - Deathmatch - 4h - občas záhul, občas zákopová válka, ale bavilo mě to moc :)

    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    ZOMBO: No a teraz dvojka :). Dalsia porcia rovnakej dobroty, akurat je tam navyse este parry system kde musis branit zo smeru z ktoreho utok prichadza. Ale pozor, ked sa ti zdal level design v jednotke moc prekombinovany, tak dvojka je v tom este podstatne narocnejsia.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam