• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Marvel’s Spider-Man Remastered 50h

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Resident Evil 2 remake 10h

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Jo, upřednostňuju úplně stejnej přístup. V novejch Wolfensteinech sem si tim často nemálo zavařil.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MISEC: No já mám rád stealth akci a tak jsem se snažil tam kde to šlo nikoho nezabít, ale jen z blízka omráčit. Je to pro mě větší zábava a musí se u toho víc myslet, než jen zběsile střílet. Že to bude mít vliv na zakončení jsem netušil. Třeba i všechny Deux Ex jsem takhle hrál. Kromě bosů, kde bylo zabití vynucené jsem nezabil vůbec nikoho.
    MISEC
    MISEC --- ---
    HOWKING: U mna to Arťom neprezil, nebolo dost krvi kedze som prisiel o jedneho clena posadky a dalsi bol na mna nastvany tak asi odmietol darcovstvo. Ostatne to iste ako u Teba zakoncenie, akurat ze boli dva pohreby pri Bajkale.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MISEC: Jich je víc? Miller zachránil toho kluka za cenu života. Arťom na pokraji sil dojel na smluvené místo k vlaku. Dovezl léky pro Annu. Celá posádka se střídala u transfuzí krve aby mírnili jeho nemoc z ozáření. Blouznil o Millerovi a nakonec Milera pohřbili u Bajkalu, kde to v jeho snech Miller chtěl a taky se tam usadili.
    MISEC
    MISEC --- ---
    HOWKING: A ktory koniec si videl?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jinak už jsem 4 roky nic nehrál. Naposledy Shadow of the Tomb Raider. (Tombraidery mám zahrány všechny několikrát :D)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem právě dohrál Metro Exodus. Jako málem jsem to psal do auditka "... akorát že vůbec". Ty závěrečné (to jsem v tů domu ještě netušil, že závěrečné) slepé gorily mě fakt potrápily. Už jsem se na to chtěl vykašlat. Nakonec ale vlastně byly jednoduché, jen na to přijít. No z ve finále příběhu jsem málem i uronil. Libilo se mi to.
    TERZ
    TERZ --- ---
    Football Manager 2023 Console/50hodin/#dohrano
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    The Surge 2 / 49 hodin / #dohrano

    Solidní pokračování a znatelnej posun od prvního dílu, kterej jsem pocítil hlavně u obtížnosti některejch bossů.

    SCOONK
    SCOONK --- ---
    Unravel II, cca 20h, coop s manželkou #dohrano

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Turnip boy commits tax evasion / 5h / Gamepass / #dohrano
    Venku je hnusně, tak jsem dal další krátkou veselou hru. Jde o puzzle adventuru s několika boss fighty. Příběh je o rebelském tuřínu, který se vzepřel zlé cibuli.
    Roztomilá kreslena grafika, top-down pohled a rozpustilý hudební doprovod, co jsem koukal, tak hra se dá dohrát mnohem rychleji, a asi měla úspěch, protože se brzy chystá druhý díl.
    Déle bych u toho nevydržel, takže délka odpovídá koncepci hry dobře.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Gears of War 2 /10 hodin/ #dohrano

    A hurá na trojku!

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Battletoads/Gamepass /4?h/#dohrano
    Tyhle zábavné malé hry jsou duše Gamepassu.
    Hra se skládá z krátkých akčních pasáží různých retro arkádových žánrů, odkazujících na původní Battletoads z devadesátých. Je to ztřeštěné, takovým tím britským humorem.
    Hra hlásí 3,5h, xbox 5,5h bude to někde mezi ale nebude to všechno. Někdy to třeba zkusím na větší obtížnost, dolovím další ajchy a znovu si poslechnu humorné hlášky.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Rabbits: Party of legends / xbox / 5h / #dohrano
    Je to primárně párty hra pro děti, ale má i kratičký "příběh". Příběh v uvozovkách, protože je to jen série debilních důvodů, proč by králíci měli podstoupit párty minihry.
    Pro děti od tří do cca deseti let asi super. Jako dospělý jsem si to užil hlavně proto, že jsem to hral s dětma.
    Možná kdyby moje děti byly čínské, tak by se jim to líbilo ještě vic.

    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    to si děláte prdel, že to s tou hrou muze myslet nekdo vazne? :DDD Nejsem v klubu o nedohraných hrách, no nejsem. Husty
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BEREGOND: V minutách :-) Ale hodin u toho celkově strávíš požehnaně.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    MAXI_SHIT: ty casy jsou v hodinach nebo minutach? Ja jenom nez si to stahnu taky...
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    NAGASAWA: tvl. já nenapsal že to bylo všechno na čas :D
    takže ať to OT už dovedu k dokonalosti moje časy (čas na zlato):
    Back garden - 20:28.88 (25:00.00)
    Bungalow - 20:46.67 (25:00.00)
    Van - 2:59.10 (3:00.00) - uff to sem dělal asi 5x
    Golf cart - 1:23.96 (1:45.00) - 2. pokus
    Mot.&Sidecar - 3:03.02 (3:15.00) - 3. pokus
    obecně mi strašně pomohl přechod na ten free "Aim mode"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam