• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Life is Strange: True Colors / #dohrano / 10h / PC Xbox game pass

    Life is strange 1 je jedna z nejlepsich her co jsem hral, dvojka me zatim minula a vzhledem k tomu, ze zitra odebiraji z Xbox game passu dal jsem speed run a musim vrele doporucit. 10/10
    image host
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Hehe, fakt? Já jsem sice první průchod dal zase úplně bez craftění (věděl jsem o něm, ale byl jsem líný se tím zabývat), ovšem tohle je teda docela masakr :-D Jak je vidět, tak ta hra se dá hrát takovým stylem, jakým člověk chce. To je super.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Že se dá v boji doplňovat zdraví jsem zjistil až na posledním bossovi Sadayou Oda, protože se mi ho bez toho nedařilo porazit. Ostatním se mi vždy podařilo nějak rozumně skrýt a pak je dorazit z odstřelovačky. V místnosti s Odou nebylo kam se zašít.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Jo, mám toho ještě hodně na hraní. V podstatě jsem nedělal ty vedlejší úkoly. A toho byla fakt fůra.


    Takhle vypadala moje V :)

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Jestli máš sejvy, čas a chuť, tak rozhodně doporučuju i ty ostatní konce. Všechny jsou parádní.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem dohrál Cyberpunk 2077. (Kulkou do vlastní hlavy). Snímek jsem neudělal, do poslední chvíle jsem měl naději, že se nějaké dobré řešení objeví.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SWAMP_ASS: Přesně. Ale nakonec jsem si Old Blood oblíbil a je to můj asi nejoblíbenější díl, myšleno z těch novejch.
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    DEEFHA: to bylo velký překvápko a dost mě to po tom odsýpajícím new order zarazilo, než jsem se prokousal úvodem.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    DEEFHA: ja hral naposled New Order (2014). az pak kdyz sem chtel hrat New Colossus tak mi to reklo, ze mam smulu, protoze mam malo vram (gtx 1080). a protoze pak prisel covid a crypto, upgradnul jsem vlastne az ted o vanocich

    SALVATOR: to jsou dobre zpravy - diky! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DEEFHA: stealth je boží, když člověk zná všechny podmínky, které hra dává. Což je občas velký opruz, protože to člověk zjišťuje biting the dust a někdy ani pak neví, jestli ta která akce "spustí alarm" ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KLEINZACH: Tak hlavně v Old Blood jsou části, kde se to na stealth hrát vyloženě musí. Dost mě to stalo, protože stealth mi vůbec nejde :⁠-⁠)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Pardon, oprava, musel sem si to osvěžit. Perků spadajících do stealth větve perků je celkem šest, zabíjení tomahawkem tam patří taky.

    Wolfenstein 2: The New Colossus perks guide | PCGamesN
    https://www.pcgamesn.com/wolfenstein-2-the-new-colossus/wolfenstein-2-perks#wolfenstein2perksstealth
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KLEINZACH: Já sem určitě hrál stealth minimálně právě New Colossus, mělo by to jít i v New Order a Old Blood. Nevím, jak v TNO a TOB, ale v TNC je systém perků založenej na stylu gameplaye, takže třeba když rád zabíjíš tomahawkem, perk za odměnu je větší kapacita tomahawků, je tam perk za používání heavy weapons, takedowns... Odměnou za stealth kills je zvýšená rychlost pohybu, když seš skrčenej.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    SALVATOR: wait... what? wolf se da hrat stealth? jsem v soku - to me nikdy nenapadlo - ktery z nich napr? (mam tu new colossus kterej jsem jeste nehral)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon/35 hodin/#dohrano

    JONY
    JONY --- ---
    PSY_CHAOTIC: A man who never eats pork buns is never a whole man!
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Sleeping Dogs/32 hodin/#dohrano
    Zkusil jsem tuhle hru a nic moc jsem nečekal, o to větší bylo pak moje překvapení a příjemný :). Je to takový GTA z Hongkongu a bavilo mě to mnohem víc než GTA 5, hlavně i pro ten příběh. Nějakou dobu mě bavily i vedlejší aktivity, než mě začlo fest nudit, že jsou pořád to samý. Jen teda velký zklamání přišlo klasicky s dlc. DLC s nadpřirozenem jsem ani nedohrál, docela mě znechutilo a vůbec mi to do tý hry nesedí. Horko těžko jsem dohrál aspon to s tou sektou, ale byl to taky jen takovej vývar, kde chybělo to nejdůležitější, v čem excelovala hlavní hra.

    TAP
    TAP --- ---
    Yakuza 3 / 41h / PS5 DE
    substories 67/112, rád bych je dotáh, ale pustil jsem si na chvíli čtyřku a těším se, ta vypadá fresh!

    STARF
    STARF --- ---
    Resident Evil 4 remake / Steam (21h, 49%) #dohrano

    - uz rozumim, proc to je takova kultovni klasika :)
    - 4. dilu jsem se dodnes vyhybal, jelikoz jsem jednou na moment hral RE5 a ta akcnost mi k tehle serii nesedela, nicmene musim uznat, ze RE4 je top a je to fajn balanc akcni adventury a atmo horroru
    - strelnice pro me byla docela zabavnej zasek a povedlo se dat vse na S rank (pro achievement)



    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War / 11h / PC/SteamDeck

    Hra byla zadarmo, funkcni, ale ne uplne doladena. Tak jsem dal velkou mapu a jednu poradnou hru pro dohrani.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam