• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Sleeping Dogs/32 hodin/#dohrano
    Zkusil jsem tuhle hru a nic moc jsem nečekal, o to větší bylo pak moje překvapení a příjemný :). Je to takový GTA z Hongkongu a bavilo mě to mnohem víc než GTA 5, hlavně i pro ten příběh. Nějakou dobu mě bavily i vedlejší aktivity, než mě začlo fest nudit, že jsou pořád to samý. Jen teda velký zklamání přišlo klasicky s dlc. DLC s nadpřirozenem jsem ani nedohrál, docela mě znechutilo a vůbec mi to do tý hry nesedí. Horko těžko jsem dohrál aspon to s tou sektou, ale byl to taky jen takovej vývar, kde chybělo to nejdůležitější, v čem excelovala hlavní hra.

    TAP
    TAP --- ---
    Yakuza 3 / 41h / PS5 DE
    substories 67/112, rád bych je dotáh, ale pustil jsem si na chvíli čtyřku a těším se, ta vypadá fresh!

    STARF
    STARF --- ---
    Resident Evil 4 remake / Steam (21h, 49%) #dohrano

    - uz rozumim, proc to je takova kultovni klasika :)
    - 4. dilu jsem se dodnes vyhybal, jelikoz jsem jednou na moment hral RE5 a ta akcnost mi k tehle serii nesedela, nicmene musim uznat, ze RE4 je top a je to fajn balanc akcni adventury a atmo horroru
    - strelnice pro me byla docela zabavnej zasek a povedlo se dat vse na S rank (pro achievement)



    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War / 11h / PC/SteamDeck

    Hra byla zadarmo, funkcni, ale ne uplne doladena. Tak jsem dal velkou mapu a jednu poradnou hru pro dohrani.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    The Murder of Sonic the Hedgehog / 3,5 hodiny / SteamDeck / #dohrano

    Hraju teď podruhý CP2077 a po čtyřiceti hodinách jsem zjistil, že už mi z toho zase trochu hrabe. Takže jsem se rozhodl, že to budu průběžně prokládat něčím malým.

    The Murder of Sonic the Hedgehog vypustila SEGA na apríla s tím, že konečně vyslyšeli přání veřejnosti a zabili Sonica :-) A je to tak: v konverzační adventuře se ocitnete na palubě jednoucího vlaku a zjišťujete, kdo ukončil trápení modrého bodlináče. Vyšetřování je prokládané minihrou v osmibitovém stylu, jejímž hraním vlastně postupujete případem dál a dál. Na každém kroku budete zakopávat o odkazy na různé SEGA hry nebo postavy z nich, má to slušnou detektivní atmosféru, příjemnou hudbu a u některých dialogů jsem se fakt zasmál. Je to jednoduché, nedá se to nedohrát a je to úplně zadarmo, což je velice sympatické. Pokud máte dvě tři hodinky času a máte rádi Segu, vřele doporučuju.

    Ale teď už zpátky do Night City!







    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Elden Ring/ PC / Flawless Mod UWQHD / 132 hodin #dohráno
    MISEC
    MISEC --- ---
    HOWKING: Ano tiez som sa snazil nezabijat ale niekde to proste neslo a uz ked som dal dole jedneho enemaka tak to slo doradu jeden za druhym. Typicky tie "deti" v lese pri priehrade.
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Marvel’s Spider-Man Remastered 50h

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Resident Evil 2 remake 10h

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Jo, upřednostňuju úplně stejnej přístup. V novejch Wolfensteinech sem si tim často nemálo zavařil.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MISEC: No já mám rád stealth akci a tak jsem se snažil tam kde to šlo nikoho nezabít, ale jen z blízka omráčit. Je to pro mě větší zábava a musí se u toho víc myslet, než jen zběsile střílet. Že to bude mít vliv na zakončení jsem netušil. Třeba i všechny Deux Ex jsem takhle hrál. Kromě bosů, kde bylo zabití vynucené jsem nezabil vůbec nikoho.
    MISEC
    MISEC --- ---
    HOWKING: U mna to Arťom neprezil, nebolo dost krvi kedze som prisiel o jedneho clena posadky a dalsi bol na mna nastvany tak asi odmietol darcovstvo. Ostatne to iste ako u Teba zakoncenie, akurat ze boli dva pohreby pri Bajkale.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MISEC: Jich je víc? Miller zachránil toho kluka za cenu života. Arťom na pokraji sil dojel na smluvené místo k vlaku. Dovezl léky pro Annu. Celá posádka se střídala u transfuzí krve aby mírnili jeho nemoc z ozáření. Blouznil o Millerovi a nakonec Milera pohřbili u Bajkalu, kde to v jeho snech Miller chtěl a taky se tam usadili.
    MISEC
    MISEC --- ---
    HOWKING: A ktory koniec si videl?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jinak už jsem 4 roky nic nehrál. Naposledy Shadow of the Tomb Raider. (Tombraidery mám zahrány všechny několikrát :D)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem právě dohrál Metro Exodus. Jako málem jsem to psal do auditka "... akorát že vůbec". Ty závěrečné (to jsem v tů domu ještě netušil, že závěrečné) slepé gorily mě fakt potrápily. Už jsem se na to chtěl vykašlat. Nakonec ale vlastně byly jednoduché, jen na to přijít. No z ve finále příběhu jsem málem i uronil. Libilo se mi to.
    TERZ
    TERZ --- ---
    Football Manager 2023 Console/50hodin/#dohrano
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    The Surge 2 / 49 hodin / #dohrano

    Solidní pokračování a znatelnej posun od prvního dílu, kterej jsem pocítil hlavně u obtížnosti některejch bossů.

    SCOONK
    SCOONK --- ---
    Unravel II, cca 20h, coop s manželkou #dohrano

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Turnip boy commits tax evasion / 5h / Gamepass / #dohrano
    Venku je hnusně, tak jsem dal další krátkou veselou hru. Jde o puzzle adventuru s několika boss fighty. Příběh je o rebelském tuřínu, který se vzepřel zlé cibuli.
    Roztomilá kreslena grafika, top-down pohled a rozpustilý hudební doprovod, co jsem koukal, tak hra se dá dohrát mnohem rychleji, a asi měla úspěch, protože se brzy chystá druhý díl.
    Déle bych u toho nevydržel, takže délka odpovídá koncepci hry dobře.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam