• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOFI
    TOFI --- ---
    Serious Sam: Siberian Mayhem / PC gamepass / 6h / #dohrano

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jeste jeden dukaz misto slipu!

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Moonstone: Hard Days Knight / Amiga / cca 8 hodin / #dohrano
    Veliky rest z detstvi - tento regulerni predchudce Dark Souls se vsim vsudy mi vzdycky unikal, protoze jsem ho hral s brachama jenom jako deathmatch a nikdy jsem se vubec nesnazil hru dohrat - protoze mi prisla moc tezka. Ale ono je to fakt jenom tak tezke na prvni zahrani. Behem Amiga OldSchool party jsem hre venoval cas a peci, dali jsme hlavy dohromadi a vyladili nejbezpecnejsi moznou taktiku (napovim: krom endurance, nevylepsovat staty postavy, pravidelne dobihat doplnovat zivoty do domecku, hrat za vsechny 4 rytire bez pocitace, a hlavne zabit draka hned na zacatku, at neotravuje do konce hry). Jakmile jsem prisel na to, ze skolit draka neni problem, dostal jsem se na konec hry bez vetsich obtizi. Finalniho bosse jsem popravde vyglitchoval, ale kdybyste videli tu pripravu, seznali byste, ze bych bosse dal nakonec tak jako tak :). Cili - celkova doba potrebna k dohrani, pocitame-li to od prvniho zahrani, byla asi tak 30 let + 8 hodin, co jsem tomu odhadem behem vikendu dal. A stalo to za to!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    gameplay je skutečně hodně slabej, texty jsou výborný a proto Lama lajkoval lidi, co tvrdili že jsou hnusný.
    L4MA
    L4MA --- ---
    RUDOLF: texty/ v OW jsou vynikajici. gameplay kulha na obe nohy.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    L4MA: mě texty baví. Ale furt mám teda nedohraný disco elisium, páč jsem komp přestěhoval od projektoru a mentálně si dal blok, že to.dohraji na projektoru. Ale to uź je expired. Nic nehraji a čekám jak mě bude bavit Armored Core. Jinak asi Yakuza 0, páč chci do Japonsko a potřebuji trochu nasosat kultura. Plus jsem zapnul znova JA3 a nejtěžší obtížnost, povolený saves a zvýšený dropy - je to fajn, protože spoustu matroše na modifikace zbraní.
    L4MA
    L4MA --- ---
    RUDOLF: kluci toho hodne navykladaj... :) je to Bcko ala Obsidian Fallout, se spoustou a spoustou textu, totalne plytkym vyvojem postavy a combatem prkennejsim nez v F3. ale saptny to neni...
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Pozitivní je, že teprve tahle diskuze mě asi navede si to dát do wishlistu
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já to hrál něco jako americkej republikán /individualista, ne trumpista a ne tea party/, takže já jsem byl spokojený
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to by ale člověk měl říct jako první, že je našinec
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VIRIK: A to sis eště nevšim, že nekritizuju, co ta hra sděluje, ale jak? Ne obsah, ale formu? :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    hrál to jako komunista a diví se, že tam má komunismus :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SALVATOR: Právě že vůbec, všechno je v OW vytažené ad absurdum, úmyslně, na tom je hra postavená. Můžeš si tam najít jak korporátní agitku, tak agitku jak od Riefenstahlové nebo z 50's soc. týdeníku. Ono totižz záleží na volbách které děláš :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRAGED: No. Nevím, jak jinak to vysvětlit. Ta hra se podle mě snaží určitou formou vyjadřovat nějaký levicový myšlenky, ale dělá to IMHO tak blbě, že mi přijde, že je to spíš na škodu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SALVATOR: Cože to?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VIRIK: Okatá, přehnaná agitka zůstane okatou přehnanou agitkou a mě prostě vadí a vadí mi o to víc u věcí, ke kterejm mám tendenci se klonit, protože jim ubližuje. V tomhle prostě vidím velký špatný, protože Outer Worlds podle mě ubližujou levicovejm myšlenkám, ke kterejm sám tíhnu.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TRAGED: To je možný. Mně obecně prvoplánový parodie nepřijdou jako nějak skvělej žánr a myslím si že napsat je dobře je docela kumšt, kterej tady přítomnej příliš není.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Paladius krásná ukázka normalizačního práva "klid na práci"

    Ještě by měl dorazit uliční výbor.
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VOZKA: Fallout ale není prvoplánová parodie. Srovnávat ho s OW je jako porovnávat Space Balls s Alien 4.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam