• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    uaaah!

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH: Mňam do Michi
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    z twiterru RGG :))

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Stastnou cestu kolegovi :)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :)) Bun-chan!

    GEE
    GEE --- ---
    DEEFHA: jojo,powerbanku jsme řešili a ma novějšího OLEDa,tak ten snad chvíli vydrží
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GEE: Pokud to má do letadla, tak bez masivní powerbanky nedá ani třetinu cesty :-)
    GEE
    GEE --- ---
    Kolega pozitri odlita do Japonska a koupil si na cestu Steamdeck...inu nedalo mi to - dostal na cestu Yakuza 0.

    Snad se vrati jako dalsi kyodai.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY: ;))

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    posledni kapitola! v bode odkud uz nebude cesty zpet! :)) tak beham po meste a brecim kolik toho nemam hotovyho. 90 hodin! asi to dojedu, jak je a pak treba dodelam, ale to zni i me dost naivne. bucket list, skola, uchylaci z trolejbusu, dondoko, to mam vse tak na tretine progresu :/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Japonske VA je obcas bonus (pro ty znas co nerozumi)
    A New... Dishwasher?
    https://www.youtube.com/shorts/5erhz8EknBI
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: Vždycky je to přes menu, musí si to sáhnout do savů, co hře vlastně nepatří, což člověk musí potvrdit, prostě jako kdybys dával barák do zástavy.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: U Directors cutu mi to savy nenažralo. Leda, že by byla v menu nejaka legranda, kterou jsem minul. Jeste na to mrknu.
    TAP
    TAP --- ---
    Třeba Kojima na pláži uměl save překopnout z PS4 do PS5 verze i s trofejema, ale je to kus od kusu, záleží, jestli si a tím vývojář dá extra práci. Yakuzy nevim, ještě jsem se v chronologii nedostal do bodu, kde vyšla PS5
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Melo by to jit, ale musis prvne nainstalovat PS4 verzi na PS5. Aspoj pokud to dev podporuje. Nezkousel jsem na 7
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam