• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITKlub lidí, co nemohou zapomenout na své EX
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDQA: exota jsem vypnul po 3 minutě
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PRASECI_SOIREE: nedalo mi to a zeptala jsem se jestli mi poví tajemství věčného štěstí ve vztahu :) spolu od 25let, 2 děti. Říkali s úsměvem že se občas taky na něčem nezhodnou, a že to není tak růžové jak se zdá. =)

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRASECI_SOIREE: N vidíš. Já mluvil o "choutkách", jak jsi psal v příspěvku před tímhle.
    Jinak, ok (když jsi srovnanej s tím, že Tě uviděj s milenkou a naprášej to partnerce/manželce... ;).
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRASECI_SOIREE: Protože kdyby to byly choutky, tak o tom nevíš...?
    Sešli by se v soukromí, užili si, rozešli se,
    a příště znova a zase v soukromí,
    a neplýtvali by časem na nějaké láskyplné omuckávání v mhd, které dělají velmi dlouhodobí partneři (a většinou automaticky)...?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Mohlo by vás bavit/posunout/nasměrovat... nebo naštvat. ;) Zkuste poslechnout ⤵️

    https://m.youtube.com/watch?v=YCRAd8Cegdo
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SUBVERSION: na lasce, jo? Delam rodinne poradenstvi, pracuji s lidmi, asi ty vztahy nevnimam az tak romanticky. Opoustim pole tehle diskuse. :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    FIYAH: jojo, smutné ale je to tak
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PIKKMA: mam jen dojmy, zebto bude spis nejakej rok.
    Jediny co vim, ze je holka dost submisivni v sexu a hodne pry experimentovali. Takze se koren chytil do pasti majetnictvi a potreby kontrolovat.
    Udajne se to nestalo poprve, ale jeste ne s takovou razanci.
    A udajne ani nevedel, ze jsme neco meli, jde mu jen o ni.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: nejsem paranoik abych musel nutne podezirat ze lzi. Prirozene to bylo to prvni, co me napadlo.
    Nahodny vrz je nahodny, ano a je to tak proto, ze se stal nahodou, neplanovane a bez ocekavani a okecavani
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PIKKMA: a je velka pravdepodobnost, ze se ona k nemu nakonec vrati, protoze on potrebuje pomoc, nemuze bez ni zit a ona ho presto vsechno miluje...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    a mam ještě jednu :D víš jak dlouho jsou od sebe? Oni bohužel nějaký chlapy jsou schopný takhle psychovat ještě půl roku potom...
    FIYAH
    FIYAH --- ---

    PALEONTOLOG:
    A) proc tomu rikas nahodny vrz?
    B) jak vis, ze je to jeji bejvalej a ne jeji aktualni a ona te mohla mit taky jen jako nahodny vrz, tudiz je jeho reakce byt neprimerena ale trochu ocekavana
    C) jestli ona to myslela vazne, tys ji chtel jen nahodne ovrznout a jeji bejvalej ji kvuli tomu zmlatil, tak je mi ji lito. A ona ma vaznej problem, ze pritahuje zvlastni individua.

    Konec otazek,)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SUBVERSION: Vida, tak to držím palce :)
    (já zas na žádnou z ex nezapomenu už nikdy, to dobře vím - ale nemám s tíám problém; jen to nesmím říkat před těma dalšíma nahlas.
    Ne že by to tu někoho zajímalo a já to musel nějak hrotit :)


    FAIRIELLA: Díky za příběh; myslím že vlastně nejsme ve sporu. Ale musím si to chvilku zpracovávat :)
    (jo, já se občas vyjadřuju brutálněji a nesmlouvavěji než bych měl, protože je to na psaní kratší - ale to tak jen zní :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULUU: tusim, ze bude pro zmenu pro me problem se ji zbavit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Jo tak holku co jsem s ni mel prvni rande minulou stredu ted v sobotu vychytal pred bytem jeji bejvalej a brutalne ji zmlatil. Holka uz je doma a bydli u kamarada z rad policie.
    No a ja zas resim, ze kvuli nahodnymu vrzu si nechci namotavat patologicky situace do svyho okoli. Holka za bejvalyho sice nemuze, ale zjevne ho neresila dostatecne vcas. Podam emocionalni support a pujdu zas dal. Hm.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    ZUULUU: pan Matejicek radi, nehledejme viniky, zkoumejme prilezitost. Pes ti vybufetil kos? no a co mu ten pristup ke kosi zamezit?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    ZUULUU: klouzeme po povrchu, dame pod koberec to, co se nam nehodi z vrchu:D
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    mate pravdu, myslim ze klicem je vlastne znat sam sebe a chtit se svymi stiny jit ven.. jednotlive i spolecne, proste se v tom procesu rustu nezasekavat
    a na to hodne lidi koule nema; co stinove stranky, vetsina lidi si imho mysli, ze cim vic ma nalestene ego tim je atraktivnejsi)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SUBVERSION: takle to ma byt, mas chtit pro sebe to nejlepsi. Kdo si vystaci s trochou, dostava trochu, kdo chce maximum, dostane maximun. Ale asi to je narcisni pristup. Jenze kdo nema rad sebe, nemuze mit rad druhy. A tezko verit nekomu, kdo na sebe sere, ze ma doopravdy rad svyho partnera.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    LODBROG: jasne, klic :) 5 a 7 let jsem venovala uplne zbytecnym vztahum, kdybys me znal, pochopil bys moji frustraci :) ja na zadny kompromis uz nejdu, mozna verim na jednorozce, ale ted k sobe portrebuju opravdu jen toho kdo mi hodne sedi a koho si budu vazit a milovat. Kdybych ho nepotkala, tak nic no.

    kazdopadne nevim co tu delam, na exy zapominam jak rybicka Dory
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam