• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMANTNetoxická maskulinita - Pozitivní mužnost - fanklub denisy pokorne
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    The Problem With the Term 'Toxic Masculinity' - The Atlantic
    https://www.theatlantic.com/health/archive/2019/02/toxic-masculinity-history/583411/
    EKG
    EKG --- ---
    R_U_SIRIOUS: No jo, tyhle uzce specializovany druhy mivaji se zmenou evolucniho narativu osklivy potize.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    OMNIHASH: Mě napadá, že si takovouto ultimátní pravdu vyberou jako nevyhnutelné další bio-evolučně determinované stadium lidstva, ale když se ocitnou ve slepé vývojové uličce, která nikam dál nevede, tak to reflektovat a vrátit se zpět, se už jaksi nechce. Vždyť je to přeci tak naprogramované, ultimátní, předurčené, tak to tak být musí. A navíc tomu i tak usilovně věřím, takže co teď s tím? Tak asi čaute, kluci, no.
    EKG
    EKG --- ---
    OMNIHASH: Jsou tak hodni, ze ubezpeci P.T. ctenarstvo, ze jejich odchodem opravdu o nic neprijde.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Čím to, že tyhle samozvaný zvěstovači ultimátní pravdy o pokoření mužskýho plémětě skončej vždycky třema odkazama na Petersona a rozlučkou...
    EKG
    EKG --- ---
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Tak jo kluci diskutéři, tak si ty zoubky zase schovejte, já myslim že jsme se zorientovali kdo je kdo a mně osobně to s váma takhle stačí. Přeju vám krásnej den plnej netoxický maskulinity!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Ted ctu od Standy Komarka Domy a domecky a ty humory tam dava do souvislosti s detskym sadismem, ktery je skoro vylucne chlapecky (trhani nozicek broukum), dneska pretavenej u kluku treba ho PC her nebo sikany/kybersikany. Dospelej liberal si dela prdel z Petersona nebo z Trumpa, konzervativec pojede vtipy na to, ze je Biden dementni. Kluci zustanou klukama nebo tak neco...nebo je to toxicky a ma se to nechat zmizet nebo je to ohybani prirodnich zakonu?
    EKG
    EKG --- ---
    INK_FLO: No jestli tam nema bucek, tak to neni dieta.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    INK_FLO: na masle to neni koser hm tak to nic:))
    (ano, a kdo je betasamec, bude brzo sam nemocny:))
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AMANT: jíš jen maso, na snídani mleté hovězí na másle, na oběd dva stejky, na večeři karbanátky apod.

    jinak kdo se ohradí proti drsnému humoru na účet nemocného muže, ten je beta samec!...my chlapi totiž máme humor rádi a jsme nad věcí haha
    AMANT
    AMANT --- ---
    INK_FLO: mam to cist, je to naka dieta ala W.S.Burroughs, nebo je to ztrata casu?:-)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AMANT: tajný recept opravdových chlapů - hovězí + benzáče

    Jordan Peterson Says Meat Cured His Depression. Now His Daughter Is Charging People To Chat About The “Carnivore Diet.”
    https://www.buzzfeednews.com/.../stephaniemlee/jordan-peterson-daughter-mikhaila-meat-carnivore-diet
    AMANT
    AMANT --- ---
    INK_FLO: :))) to snad rikal onehda Omni prave v narazce na tu lecbu, ze nekde v Litvinove a okoli byl typek, co poskytoval podobnej "detox", naklepkovany hadrovy panenky nechaval pred ambulanci blizkych nemocnic..ergo - nihil novi sub sole!:)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LAKSHMANA: Jestli ses takhle projevoval mezi feministkama (na jejichž úroveň diskuze sis stěžoval), tak se nedivím, že tě poslali do prdele nebo si tě dali k snídani. Když jsem naťuknul nějaký hlubší/víc ohrožující témata, tak jsi zařadil zpátečku a začal nenápadně couvat, zatím tu předvádíš akorát neurčitě definovaný konspirační strašení kombinovaný s výkřikama do tmy + motivační video od borce, kterej skončil kvůli své závislosti na benzodiazepinech v umělým komatu někde na Sibiři...tlesk tlesk...pokud máš pocit, jak jsi to tu všem natřel, tak jsi ještě větší chlap, než jsme se vůbec odvážili pomyslet :-)

    Compensation (psychology) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Compensation_(psychology)
    EKG
    EKG --- ---
    INK_FLO: Tyjo, tak to je pan saman! Pry mam uklidnujici hlas, kdyz se mi chce, ale dr. Gabor Maté je uplne jina trida.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LAKSHMANA: agent of repressed anger

    Gabor Maté on Jordan Peterson
    https://www.youtube.com/watch?v=qOJ0lUSBI14&t=44s
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    NYA: k Tiserovi aka Cikanovi sem chodival, kdyz sem jeste bydlel v Praze. Realita je takova, ze po treningu prochlastal a nahazel vsechny penize do automatu, nekdy uz prisel navatej. Ale jinak tam je legrace, mel sveraznej smysl pro humor (casto s rasovou tematikou, tezce nekorektni) a nejaky kluky z ty ulice dostal (chodili tam k nemu evidentne lidi co s pikem zkusenosti meli). Taky super misto, kde clovek nepotkal vyholeny pokerovany vlastence.

    YMLADRIS: jo, dobrej film ma tema.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    LAKSHMANA: Já jsem úplně potichu. To je vedlejší efekt Nyxu. To ticho.

    Co že to chceš od Ymladris přesně? Bublinky to nebudou. Rozebereme to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam