• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Ale tu mapu sdilis jak? Separatni otevrene okno nebo sdilis svou plochu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Hele, já su takovej nejistej, máme rozjetou SR kampaň a do Fate se chcem s naší bandou (SORBAK, EMZA aspol.) teprve nějak dostat, hráli jsme zatím jednom pár her a ještě to nemáme zažitý.

    KARADUM: V SR používám custom google mapu, pro Fate jsem používal toto:

    Inkarnate - Create Fantasy Maps Online
    https://inkarnate.com/maps/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Vcera v noci se aktualizace uplne nepovedla, nejak mi nejel nyx nebo co. Dneska provedu.
    Avatare, apka paradni ale na FATE mozna trochu overkill :)

    Na hazeni jsme dycky pouzivali invissiblecastle.org, to by me zajimalo jestli jeste funguje. Ale ani na ten se z prace nedostanu :(

    No nic, na hazeni kostkama je stejne dost casu, nez dame dokopy partu, tak se to vyresi.

    Zatim teda FATE crew:
    GM: KARADUM
    PC: JVMLOK, AVATAR, ACHERON, ALTAR OF FILTH, BURKHAR, ROBIN SINNS, LOJZEE

    Pokud někdo z kandidátů nechce, dejte vedet. Jinak v PbP nebyva vyjimecne, ze se skupinka behem hrani trochu obmeni :)

    Kdo dalsi to chce zkusit prosim reagujte na tenhle post, at to muzem posunout...
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Nam prislo, ze pres discord stejne musime sdilet nejak mapy a ukazovat veci ap. a tedy jsme nakonec skoncili u Roll20.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: A Discord je na to ideální nástroj i na dálku. Nemusím za nikým jezdit a stejně si zahrajem. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Tož my spolu už pár Šadóranů odehráli. ;) Jak začal lockdown, tak jsme loni začli. V létě trochu pauza, ale přes zimu (pardon za OT) jsme se Sorbákem a spol. rozjeli pěknou kampaň v Seattlu a okolí. :) Už 9. run nás čeká, gaymasterování se střídá a ještě nikdo neumřel.

    Ten Fate jsme taky zkoušeli, ale dost jsme ze začátku naráželi na interpretaci pravidel. Mně se Fate líbí v tom, že nedovoluje exploity, že si postavy svůj příběh určujou samy, nějak se neřeší mrdel statů (v tomhle je SR otravnej), svět se vytváří tak nějak společně a GM není bůh. Už začíná jaro, ale věřím, že zkusíme AVATARův chargen a dáme aspoň oneshot. DiceMaiden bot podporuje i fate kostky. ;) Vyzkoušeno. A jak zas bude kosa na podzim a brzo tma, chtěl bych rozjet malou kampaň na Discordu. 1968, ČSSR. Jestli by to někoho zajímalo, pošlu v poště pozvánku na Discord server.

    Tady třeba moje postava udělala mapu okolí (hráli jsme zaklínačský universum před invazí Nilfgaardu), kde jsme se pohybovali. Byl to kupec a mapokreslič.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: ja dokonce uz vic jak rok nic nehral :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    tssk tssk tssk, kolik aktivity najednou dokýžou lidi vyvińout jen aby si mohli zahrát RPGcko :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Neboj, my to otestujem. :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: jojo, budu rad za nejakou odezvu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Tož to vypadá na slušnou práci. :) Pošli pak link, přes web bohatě stačí, stejně hráváme RPGs po Discordu a píšem do Google Dokumentu a tak.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: oboji. Zatim jsem to teda vybuildil jen pro android, u jablek je to tezky, kdyz nemas jabko :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Funguje to i web based, nebo jen na mobilech?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: o vikendu dodelam registraci a pak uz to bude docela k pouziti :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: To chcu, pošli link. :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    SIRIEN: Jj, vim. Se svou partou jsme puvodne zkoumali i FATE na nynejsi online kampan a tedy jsem si to zkousel, ale skoncili jsme nakonec u Questu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KARADUM: to zmíněné pseudo Trello pro Fate (btw tvorba cz aurora) má nějaké velmi hezké Fate-specifické funkce, které pokud chceš nějakou podobnou pomůcku stojí za použití.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo a trello jedu taky :D
    (konec spamoveho okenka)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Pro predstavu :)










    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: appek na kostky je neurekom, ale malokdy maj historii a nevim o zadne, ktera by ji mela sdilenou. Nehlede na takovy vychytavky, jako rovnou hodit attack a dmg roll s advantage a oznacenyma critama :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: Ja hodne casu travim na pracovnim pocitaci atp, je pro me vyrazne pohodlnejsi nemit potrebu zadnych dalsich aplikaci (i kdyz u hazeni kostkama se tomu asi nevyhneme). Vsecko co jde nasazet na nastenku, mapy atp. se daji pripnout do postu nebo v pripade aktualni takticke situace se da scena pichnout ndo zahlavi aby byla na ocich, ale minimalne bych opoustel uzemi nyxu. Ve Shadowrunu se nam to darilo, je to overene. FATE se naucime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam