• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Úplně na piču. NYXí kostky jsou na hovno.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Co máš za problém s Discordem?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ale jak sirien psal 4d3-4 to by asi slo i s nyxima kostkama
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Nevim jak si mam hodit. Na diskcord nepokezu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož kde to vázne, holoto? :)

    Rád bych si to ještě s Danem u maximálně 10 minut trvající partie šachu naplánoval. A vy ostatní, též na vás čekáme. ;)

    Nebo jste všichni někde na kalbě?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    a ja bych si měl hodit na klamani u tech sestřiček? :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    JVMLOK: Já si na ty sestřičky budu muset hodit taky, předpokládám. Už jsem se do toho čtení pravidel v nějakých plonkových chvilkách pustil! Princip je mi jasný, ale chci je projet celé.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja teda mam asi nejaky hody na veleni a a pak pri realizaci pripravy nejaky dalsi. mrknu doma
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já bych si asi pak měl hodit na sabotáž motorky, až sestry odlákájí ty dvě gumy, které ji hlídají.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: V Burkharove doupeti jsem ti hodil tento hod, priste muzete klidne sami hazet. 2 kostky neb se uzije jen drill. Obe uspechy a tedy mame situacni aspekt "Uklizeno u Ferdy" s tim, ze ma u sebe jedno vyvolani zdarma.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Jj, tak by to fungovalo. Pouzivas znalost drillu k tomu abys vedel, co je jeste prijatelna mira.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: hele staci popis pripravy nasi sofistikovane akce takhle nebonto mam jeste dobarvit?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: https://discord.gg/ym7ZvjqJ

    Je to fakt easy a NYX kostky teď nejsou úplně vhodný na tohle. Ten týpek, kterej to napsal, to psal pro pen and paper RPGs.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Ad házení, můžu nabídnout svůj server na Discordu. Jede i přes web a na Fate kostky tam mám kostkobota.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Sestřičky to daj. A my pojedem pro užitečné haraburdí, Dan se vyřádí na motorce a snad neumřeme.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    když už jsi nepostradatelný :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Nevím co dělám, ale vypadá to cool. Asi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: zadny selhani mam to do detailu promysleny. co by se mohlo posrat? :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: plus bych tedy chtěl nějak použít dovednost "vojenský drill" na to, že to mám ubikaci hadry tak nějak "přijatelné". Já vím, že to je blbý metagame a že bych si to mohl přečíst v pravidlech a pak odpálit do klubu, takže spíš prosím o potvrzení, že uvažuju v principu rozumně, nebo jsem úplně mimo :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KARADUM: Nebo má přizpůsobivost tím, že jsem si vzal lepší hadry a zvolil méně nápadný druh alkoholu?

    (OK, tak já si ta pravidla otevřu, ale dnes tedy už asi ne, pořád u toho průběžně pracuju)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam