• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Za me take.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: a co je za den... :)
    fakt rychlej tyden tohle

    ACHERON: naucime se, tohle je vyzva pro GM...jsme tvurci particka a chrlime tu tuny textu co zatim s hranim maji maloco spolecneho, i kdyz budovani atmosfery a charakteru v tom je moc pekne :)

    Ale ta synchronizace musi byt, potrebujeme BUBENIKA :) Zkusenost z PbP je takova, ze tohle je na GMingu skoro nejtezsi, otvirat tak konkretne vymezeny casovy okno aby se v nem dala sitace udrzet pohromade.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK:
    BURKHAR: to se omlouvám nejak to nezvladam sledovat jakym casovym bode jsme, viz podobne ten kiks s motorkou, kdy jsem myslel ze uz general prijel - proc by posilal svou motorku napred. taky jsem uvazoval o casovych boxech tajze za me vsema deseti pro a sorry za zmatek
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: A bylo to už v úterý. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Vymlátili jsme Shotozumi Gumi buňku Jakuzy (dal jsem si dva straight-hit-kill z .50 Barett, přišel o robopsa Packu, ostatní taky slušně, plán jsme měli dobrej a rákosníci to nečekali), máme tak Home Ground v Puyallupu a jedem na lodi jedné z postav se na měsíc zašít jako turisti (a především špioni) do Tiru. Show must go on.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: jak dopadl run vcera?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    zacisteno.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jsem pro. Tudíž moje reakce na jeho post budiř ignorována a dál na štábu pokračujeme bez Dana, který se k nám připojí až na buzerplace, je tak?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: IMHO jsme u velícího ve štábním stanu a Dan zmatkuje.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja teda hlavne nevim jestli jsme jeste na stabu nebo uz na buzerplace protoze tohle hopsani na casove ose proste naprosto nedokazu sledovat.
    Stojime kolem stolu ve stabu s velitelem, cucime na mapu a ja se ptam, co tady inspekce hleda, a najednou se Daniel splasi a utece, a svym postem posune dej az na buzerplac.
    Ani nevime, kdy ma navcsteva prijet, ani neviome kolik je hodin, ani nemame zadnej brifink, proste zmatek.

    Takhle to delat nejde.
    Prosim GM o post urcujici casovy bod, a tim myslim treba 10:00, kolem ktereho se vsichni srovname, vyresime scenu a nez se posunem k necemu dalsimu, tak tu scenu patricnym zpusobem uzavreme.

    Mj to je podle me zakladni mechanismus gameplay FATE. Scena>aktivity>ukonceni aktivit>dalsi scena...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: hodil bych do IC ale nevim jestli bych nerozbil casovou linii
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ted ale nevim jestli to uklidneni Dana neni uz po tom co jsem doběhl... :D jinak mam

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: jo ja si hodim :) kdyztak si vymyslim nejakou historku :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jop. Teď řešíš Dana. Tak počkáme, co on na to?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    uz jsem se dorovnal, prehlidl jsem ten odkaz na post :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: aha. Asi to tak šlo brát. Já to nahodil GM jako oslí můstek ke komunikaci s NPC (s velitelem tábora) :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Chvilu jsi byl nervózní.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: To bylo v reakci na tvůj předchozí post, kde přemýšlíš, co tady asi chce.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    heh nevím kdes ve větě "s jistotou získanou tísícem odpochodovaných mil" našel nervozitu, ale účel světí prostředky :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jí si hodil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam