• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Za me take.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK:
    BURKHAR: to se omlouvám nejak to nezvladam sledovat jakym casovym bode jsme, viz podobne ten kiks s motorkou, kdy jsem myslel ze uz general prijel - proc by posilal svou motorku napred. taky jsem uvazoval o casovych boxech tajze za me vsema deseti pro a sorry za zmatek
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: jak dopadl run vcera?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: IMHO jsme u velícího ve štábním stanu a Dan zmatkuje.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja teda hlavne nevim jestli jsme jeste na stabu nebo uz na buzerplace protoze tohle hopsani na casove ose proste naprosto nedokazu sledovat.
    Stojime kolem stolu ve stabu s velitelem, cucime na mapu a ja se ptam, co tady inspekce hleda, a najednou se Daniel splasi a utece, a svym postem posune dej az na buzerplac.
    Ani nevime, kdy ma navcsteva prijet, ani neviome kolik je hodin, ani nemame zadnej brifink, proste zmatek.

    Takhle to delat nejde.
    Prosim GM o post urcujici casovy bod, a tim myslim treba 10:00, kolem ktereho se vsichni srovname, vyresime scenu a nez se posunem k necemu dalsimu, tak tu scenu patricnym zpusobem uzavreme.

    Mj to je podle me zakladni mechanismus gameplay FATE. Scena>aktivity>ukonceni aktivit>dalsi scena...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: hodil bych do IC ale nevim jestli bych nerozbil casovou linii
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ted ale nevim jestli to uklidneni Dana neni uz po tom co jsem doběhl... :D jinak mam

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: jo ja si hodim :) kdyztak si vymyslim nejakou historku :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jop. Teď řešíš Dana. Tak počkáme, co on na to?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    uz jsem se dorovnal, prehlidl jsem ten odkaz na post :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: aha. Asi to tak šlo brát. Já to nahodil GM jako oslí můstek ke komunikaci s NPC (s velitelem tábora) :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Chvilu jsi byl nervózní.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: To bylo v reakci na tvůj předchozí post, kde přemýšlíš, co tady asi chce.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    heh nevím kdes ve větě "s jistotou získanou tísícem odpochodovaných mil" našel nervozitu, ale účel světí prostředky :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jí si hodil
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Už si to hodil.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Nevim, zda Acheron cetl navrh, nechaval jsem mu chvilku si to hodit. Jinak posunu dal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož kde to vázne?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: To je skoro na hod, zda to stihnes :D Ale nemas na to imo nic moc charakteristiku, tedy jen kostky a uvidime, co daji.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ja mam takhle na dverich od kanclu lepiky, a vzdycky musim aspom 3/5 sundat abych mohl jit domu. Obcas zvladnu i 4. A uz 14 dni mi tam visi ukol, krterej je sice dulezitej, ale pro me, a nesouvisi s aktualnimi projekty v praci. Tri desitky jinejch veci mam hotovy, ale tohle ne. Uplne ti rozumim :)
    Takze, ja dneska bezpodminecne dorazim dalsi 3 stranky z kazuisitiky klienta z koucingu. Co udelas ty? :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: jasný přemýšlel jsem co by asi tak postava specifickeho dělala a nebyl cas ani u kafe... dneska odpoledne se ale uz casove srovnam a doplnim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ;) staci drobnost, neco co das dokopy u kafe :) At ma GM taky moznost se trochu rozepsat :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jo, máš recht, on mu prostě při první interakci nějak řekne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam