• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: U mě dobrý, jen ať jede do piče. :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Chcete jeste reagovat na Mraze, jinak bych to pak posunul na uplne novou scenu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Jestli už se tak nestalo při budování MASHe, tak tam bude náhon, ve kterém to poženeme. Ať má Cimrman co na práci.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Turbinu v rece? Klidne, nebudeme overovat prutok zda na to staci.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Koukam, ze aspekty hry tam uz dohodil asi JVMLOK.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Výborně, Křižíkovi nechť je vyvolána věčná sláva za turbínu. Kterou tam jistě máme. ;) Co na to GM?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Naschval jsem se dival do mapy pri vytvareni mista: Tarnobrzeg
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak nakonec jen jeden Jungovský aspekt který v podstatě otvírá bránu nevědomí dokořán :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JVMLOK: "Po proudu Visly jede konvoj..."
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: Visla.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Teče kolem tábora nějaký potok / říčka / řeka?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Večer dopíšu, jak to asi teď vypadá a uvidíme, zda bude GM souhlasit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: A dokonce máme ZÁLOŽNÍ GENERÁTOR! To nám musí leckdo závidět.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Proto mám v plánu vyrazit s Danem na ten smeťák, aby se dalo něco vylepšit. V tuto chvílu není materiál a vzhledem k situaci je teď náš MASH technicky ve stavu "state of the art". ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: HEle nechtel bys jako tech postava trochu doklepnout ty technicky aspekty...infrastrukturu, spojeni, energie atp...
    budes to nejvic vyuzivat, tak at je to k dobru

    Ja zkusim dva aspekty z oblasti Ezopičovin a Okultuna
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Hned udelam po veceri.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tož já si počkám, jak Mráz zjistí, že motorka nejde ani nastartovat (kouř se konat nebude, neboť palivo vůbec nejde z nádrže, o to se Jára postaral), ani mu zařadit kvalt a bude to prostě dost zjevné. Je to asi jako kdyby sis sedl na motorku, chtěl ji nastartovat a jediné, co by se dělo, by bylo protáčení startéru na základě šlapání na startovací páku. Jenom takový kovový zvuk startéru a alternátoru, nic víc. Ani kontrolka se nikde nerozsvítí. Je to prostě rozbité. Tož to asi odehraj za Mráze, pak můžeme reagovat a řešit. Včetně změny scény a navození nových aspektů.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: 2057 sedí víc a nemusíme vymýšlet hyper-super-trooper-pičovinky.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Za me zelena.

    Co jsem mel puvodne v umyslu by bylo Mraze nechat nasednout, ta by bafla jeste treba s nejakym dramatickym cernym kourem. Mraz by zanadaval jak v armade nic nefunguje a vinici by se tvarili jako ze nic.

    Jinak nemocnice je vybavena vlastnimi vozidly, standardne nejake "jeepy", tedy mohou byt humvee-like stroje, podobne stroje upravene na prevoz pacientu, vetsi prevoz pacientu, a pak nejake vetsi vozy co lze rozdelat pro osetrovani bliz na fronte a slouzi i jako zazemi u polni nemocnice. Plus logisticke vozy.

    Coz me vede na myslenku, ze asi jeste zkoriguji rok, 2117 je asi moc do budoucna a jiste uz by se nejezdilo s humvee. Stacilo by vam 2057 trebas?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Default FATE. Ty faze se daji menit (napr. hasici v jednom FATE modulu maji aspekty podle historie "jak jsi se stal hasicem", prihoda z detstvi co utvari charakter, rozhodnoti pridat se k hasicum a motivace a pak nejaka zkusenost uz ze sboru). Hlavni je, aby ti vzniklo dost aspektu na hru a pripadne muzete zacit s tim, ze si aspekty dotvorite behem hry.


    ACHERON: Ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam