• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Klidně. Zítra hrajem Šadóran, tak budu od odpoledne off.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Pokud chces na svuj vylet, tak ted bez ALTAR_OF_FILTH bychom klidne mohli projet skladku ap.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: FATE ma "stupnici" uspechu. Viz prehled. Tedy ano, k jen oprave by ti stacilo i kdybys nakonec mel 0.

    Dopisuji akorat IC.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Jeden úspěch stačí též, ne? Na opravu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AXTHEB: IC pro čtení
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR:
    ACHERON:
    Vsak kdyz chce, proc ne. Ale s vysledkem 3 je to i dobry vysledek a muze motorku pak promenovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ja snad dneska vecer budu pritomen.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ACHERON: A to kdybys ještě věděl, že mám v autě složený sud Hostomické dvanáctky, abychom u toho neměli žízeň...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: slintám závistí! hele tak to bychom.mohli odehrat toho polaka a motrkovej vylet se zbytkem jestli jsme teda nechteli na sidekare jet vsichni:D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tenhle víkend vc. pátku moc nejsem, jedu hrát ShR.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nějaká inspirace, abychom nezapomněli, že tábor je plný sestřiček, když už tady každýho zajímají akorát psychedelika a motorky.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: OK, takže předpokládám, že jsem ju dal do pucu (a možná do lepšího stavu, než před sabotáží) a prostě ju opravím.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: hele to v zadnym pripade podle mě. abys jako kutil utracel bod osudu za opravu motorky kterou jsi sam poskdodil mi pripadne uhozeny :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Čili si odečtu bod osudu za použití vyvolaného aspektu a motorku opravím, chápu správně?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    dneska to nedam sorry
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Aspekt použiji.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tak beru to druhé, díky za korekci. :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jednak poznamka k aspektum v zahlavi, uvadejte tam nebo nekam se hodi, psat zda maji zdarma vyvolani. Tedy napr. Burkhar si pripravil aspekt motorky na to, aby jej pozdeji pouzil a tedy by k nemu mel mit zdarma vyvolani.


    BURKHAR: V souvislosti s tim vsak, nemas 4 uspechy z predesleho hodu. Takto nefunguje. Mas aspekt, ktery muzes zdarma pouzit a to ti prida +2 nebo umozni si prehodit komplet tvuj hod. Na kostkach mas - - a tedy uz jen s tvym remeslem +3 bys mel mit vysledek 1, spolu s s aspektem zdarma +2, tedy vysledek az 3 alias dobry vysledek.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: a prave to Jarovi trva tak dlouho ze by byl jednak div kdyby se mu to nepodarilo a jednak mezi tim stiham akci s Tadeasem :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Já čekám, jestli se motorka podařila Járovi opravit. Hod tam je.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja nestiham kvuli konci semestru, ale ctu aspon OOC a zacinam se bat podivat do IC :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam