• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: chces jeste nejak zasahovat mebo muzem odjet? :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Jj, presne tak. Oni si na zacatku rekli jen hlavni aspekt postavy, aby bylo ca jasne za koho hraji a pak zbytek jim vyplynul z toho, jak se jim chtelo hrat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: Ja si prave rikal ze je to jak soucast ustavenyho settingu, tak pravdepodobna soucast backgroundu, takze je to jenom vec interpretace, ale nebyl jsem si jisty, a hlavne je tohle potreba si taky vyjasnit.
    Ted koukam ze oni nemeli ani vsecky dovednosti pojmenovany a nekde kolem 28:25 tam Felicia vytvari 3. aspekt...jelikoz si ho na zacatku nevytvorila a mela volnej slot?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Myslim, ze je uz i obsazeny v tom scifi cyberpunk settingu. Ale k postave by sis nemel jen tak generovat aspekty, afaik. Ve videu to delaji proto, ze jeste nemeli postavu hotovou.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak poslední věta v IC vyžaduje komentář i OOC, a zase potvrzení, že to chápu správně...případně jak to doplnit...
    V tom videu hráči dost často využívali základní aspekty postav a intepretovali ho v různých situacích tak, jak to bylo možné...výhoda tho mnohoznačného výkladu který k aspektu patří.
    Používám to teď tímhle způsoem, abych konstatoval, že jako kariární vojenský doktor nasazený s polní nemocnicí na bojových misích v posledních 40 letech bude mít v roce 2057 nejen přístup k vojenským technologiím, které umožňují výkon role v bojových podmínkách, ale bude je i aktivně využívat.
    Otázka, kterou je potřeba odpovědět, jestli takovou intepretací vytvářím další aspekt, ať už postavy nebo světajako takového, a musím to jako aspekt vytvořit za FP, neboi je to jenom rozvíjení už definovaného aspektu a nemusím nic dalšího dělat?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Tak jsem sel setrit superlativy.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tak ten bod osudu šetřím ještě.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Pokud chces na svuj vylet, tak ted bez ALTAR_OF_FILTH bychom klidne mohli projet skladku ap.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: FATE ma "stupnici" uspechu. Viz prehled. Tedy ano, k jen oprave by ti stacilo i kdybys nakonec mel 0.

    Dopisuji akorat IC.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Jeden úspěch stačí též, ne? Na opravu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AXTHEB: IC pro čtení
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR:
    ACHERON:
    Vsak kdyz chce, proc ne. Ale s vysledkem 3 je to i dobry vysledek a muze motorku pak promenovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ja snad dneska vecer budu pritomen.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ACHERON: A to kdybys ještě věděl, že mám v autě složený sud Hostomické dvanáctky, abychom u toho neměli žízeň...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: slintám závistí! hele tak to bychom.mohli odehrat toho polaka a motrkovej vylet se zbytkem jestli jsme teda nechteli na sidekare jet vsichni:D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tenhle víkend vc. pátku moc nejsem, jedu hrát ShR.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nějaká inspirace, abychom nezapomněli, že tábor je plný sestřiček, když už tady každýho zajímají akorát psychedelika a motorky.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: OK, takže předpokládám, že jsem ju dal do pucu (a možná do lepšího stavu, než před sabotáží) a prostě ju opravím.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: hele to v zadnym pripade podle mě. abys jako kutil utracel bod osudu za opravu motorky kterou jsi sam poskdodil mi pripadne uhozeny :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Čili si odečtu bod osudu za použití vyvolaného aspektu a motorku opravím, chápu správně?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    dneska to nedam sorry
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Aspekt použiji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam