• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Za me to vypada, ze tabor je pripraveny na presun. Rekl bych, ze je uz na case zkusit presun samotny. Mate dost pripravenych aspektu, tak by to mohlo vyjit :) Budete si muset jiste hodit na samotny presun. Pokud nemate nekdo vylozene prani popsat presun, tak vam to necham.

    Na hod na presun mate opozici +4. Kdo bude vest presun?

    BURKHAR: Zkousel jsem rychle dohledat nejake pravidlo k tomu, ale myslim, ze je dobre drzet urcity pocet aspektu, aby se prilis postava nerozmelnila. Rekl bych, ze pokud to povazujes za tak dulezity aspekt, tak muzes nahradit nektery jiny.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nemohl by jen tak mimochodem Járovi vzniknout aspekt "Nenávidím rusáky" vyplynuvší ze hry?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hele tak jako jo, zvažoval jsem konflikt vylet na motorce x mrtvola ale vzhledem k tomu ze se nerad dostava do primeho ohrožení by tam nejel
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: sory vyřezávam stary litinovy topeni a je to peklo
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jestli se to nepohne do vecera, tak to pohnu ja!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: whats up, man? Hiatus?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přesně, žádný stres. Když to každý večer stihneme trochu posunout, tak v pohodě.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: kliiid :) to bude dobry
    Jiank jestli mate zahul, klidne muzem zvolnit. Ja si dneska delal pretest na rertifikaci z rizeni materiloych toku, a pulku otazek jsem ani nerozumel odborne anglictine, takze me ceka hodne hustejch 13 tydnu...
    urcite budu potreboat kreativni odpocinek tohohle typu, ale taky si asi najdu cas jen navecer...
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Aaaa!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Zrovna to sem nesu. :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: V IC jsem na volani Mraze nic nenasel. Ale ad radiovy klid, mate sifrovanou komunikaci (aspon by mela byt ;)) tedy muzete klidne volat.

    Ad pozice, popsal jsem do IC.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Sorry, odpoledne minulo... a jeste jsem se k tomu nedostal.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: My jsme vedeni :-)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: hodim behem odpoledne
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: same here. Tabor se stehuje
    Stenicwe je paralelni linka, ktera na to v podstate nema vliv, ale ma vliv na to, co se stabne se stenici a rusakama, co ji budou sledovat :)

    ACHERON: Radsi klamej Rusaky nez vlastni lidi ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jára by mohl svou učeností zanalyzovat, kam bude výhodnější přesun, což?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Jára už má sbaleno a naloženo, co uděláš se štěnicí, je čistě na tobě. ;)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: ja rozumim, chtel jsem do toho vnest trochu chaosu a možná to cele otocit ze bych klamanim presvedcil vedeni ze neni treba stehovat protoze to zaridim? :D

    ted cekame na vyhodnoceni toho meho hodu? nebo muzu pokracovat s tim, ze jsem uplne mimo s tim jak ta stenice funguje ale i tak ji napichnem? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak to je poznámka pro hraní PbP...
    Bez ohledu na to kdy máte prostor k postu, soustřeďte se na to, aby vaše akce posouvaly už dosažený stav příběhu dopředu, nikdy ne jinak.
    Tohle nás nijak nebrzdí, ale fakt je potřeba na to dávat pozor...jak je jednou flow, nesmí se zastavit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam