• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)

    Klub slouží k podpoře a organizaci Play By Post hraní FATE, domluvě HRÁČŮ a GM, diskuze o pravdilech, settingu, vyjasňování situací a veškerá další metakomunikace Out-Of-Character.
    K diskuzi bude přidružený klub (IC) sloužící k samotnému hraní a interakci GM a POSTAV. Přístup po předchozí domluvě pro hráče.

    Pravidla kompletně ke stažení zde:
    http://fatesrd.d20.cz/fate-core-system/1-zaklady.html#vitejte-ve-fate
    rozbalit záhlaví
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: V IC jsem na volani Mraze nic nenasel. Ale ad radiovy klid, mate sifrovanou komunikaci (aspon by mela byt ;)) tedy muzete klidne volat.

    Ad pozice, popsal jsem do IC.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Sorry, odpoledne minulo... a jeste jsem se k tomu nedostal.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: My jsme vedeni :-)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: hodim behem odpoledne
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: same here. Tabor se stehuje
    Stenicwe je paralelni linka, ktera na to v podstate nema vliv, ale ma vliv na to, co se stabne se stenici a rusakama, co ji budou sledovat :)

    ACHERON: Radsi klamej Rusaky nez vlastni lidi ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jára by mohl svou učeností zanalyzovat, kam bude výhodnější přesun, což?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Jára už má sbaleno a naloženo, co uděláš se štěnicí, je čistě na tobě. ;)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: ja rozumim, chtel jsem do toho vnest trochu chaosu a možná to cele otocit ze bych klamanim presvedcil vedeni ze neni treba stehovat protoze to zaridim? :D

    ted cekame na vyhodnoceni toho meho hodu? nebo muzu pokracovat s tim, ze jsem uplne mimo s tim jak ta stenice funguje ale i tak ji napichnem? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak to je poznámka pro hraní PbP...
    Bez ohledu na to kdy máte prostor k postu, soustřeďte se na to, aby vaše akce posouvaly už dosažený stav příběhu dopředu, nikdy ne jinak.
    Tohle nás nijak nebrzdí, ale fakt je potřeba na to dávat pozor...jak je jednou flow, nesmí se zastavit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Souhlas.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: Hlavne uz to nebudem zastavovat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já jsem pro EVAC. :) Nenechat nic náhodě.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Já mu věřím každý slovo :D proto balíme :D
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: samozřejmě můžeme spadnouti do SHR a ten aspekt "byl jsem slavným hackerem brát vážně" :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    hele za mě takhle, viz IC. Ale protože jsem to bral že s počítačema se moc nesetkáme, neměl jsem v postavě aspekt hackingu. Mám ale mikroleektroniku, tak to můžeme brát, že tomu prostě Dan yase tak moc nerozumí, ale je přesvědčen, že ano (bude to v tomto magor prostě). Teď to můžeme hrát dvěma cestami - buď necháme Dana s tím horrible dice roll úplně tu věc se štěnicí posrat, nebo si budu muset utratit BO za reroll a úspěšný plán s hacknutím a odvozem štěnice. Choose your destiny :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: Jestli si najdeš chvilku, máme několik věcí...
    - Telco s Mrázem, pokud bude možné a dokud nebudeme dodržovat ríádiový klid
    - Nějaký komentář k těm dvěma náhradním lokalitám "Viktor" a "Fallstaff", ať máme z čeho vybírat :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    JVMLOK: Nemcné evakuujeme za každou cenu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: jenom prosím v rámci akcí nikam nejezdi, než budeme mít možnost zareagovat, bylo by fajn mít poradu když budem všeci online, ale i kdyby se to nestalo, nějak se k tomu "dokomunikujem"

    ALTAR_OF_FILTH: Aý teď jsem pochopil že jsem ti vlastně vyfoukl název aspektu, který jsi vytvořil svým posílením...hodem v IC využívajícím, jestli se nepletu, Vojenský Dril? Napadá tě ještě nějaký jiný název pro to cos svou aktivitou způsobil?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: Tak si říkám že bnudem posílat rusákům něco mezi Gondorským ohněm a kouřovým signálem...No co už, snad je to divadlo dostatečně demotivuje
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jo použij, je to na tobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam