• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    První mobil byl úžasná věc, spojení s několika málo kamarády, signál byl doma jen na jednom místě v kuchyni, protože Paegas měl spíš pokrytý venkov a ne město. Prozvánění, SMS bez mezer. Dodnes mám stejné tel. číslo. V nouzi 4 tužkové baterie, klip na zavěšení na opasek. Lze použít i jako pěstní klín. Rok 1999
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Jj.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HWLLFFRDD: ten vlevo je Rybka?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SATOO: C25 Siemens 1.mobil

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: se stav v Plzni, tady fungujou porad :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    DEEFHA:
    SAMGARR: To je těma lidma, s jakejma se stýká :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo chybi mi popelniky ve vlaku.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Dnešní telefony jako HW mě strašně serou. Chtěl bych něco do pěti palců, ale zároveň aby to nebyla plečka, a to už fakt není šance sehnat... Softwarový možnosti, tak z těch jsem naopak nadšený.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SATOO: Přesně! Zakoupeno v roce 1998 (pěkně s paušální smlouvou, jak se tehdy slušelo) a od té doby mám stejné číslo, jen ten Paegas se už trochu změnil :-) A ten telefon byl totálně boží, anténa se u nás na Vysočině hodila (mizerný pokrytí je tam doteď) a i ty tužkovky jsem několikrát využil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HOWKING: muj taky :) Alcatel 301 :)

    vim, ze jsem si ho kupoval tak v roce 2001/2002

    a priznam se ze jsem asi hovno boomer, protoze dnesni telefony mam fakt rad :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN: To mi teda nechybí, páč mi to připomínalo píchačky, který jsem musel kdysi používat. Sice jen tři roky, ale stejně to ve mě zanechalo nepřekonatelný odpor ke kolbence :-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to se v dosu dalo delat i v text editoru:)) si pamatuju dodnes jak sme v dune 2 aktivovali pro hrace cerva, a ten mel v menu misto "guard move attack" jen volby "attack attack attack" :))

    SATOO: nejhorsi je spotify:)) samozrejme cloudum vubec neverim a vsehcno zalohuju na disky:)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mobilům jsem vzdoroval strašně dlouho. Můj první mobil byl tenhle:

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALAMAN: My měli tohle. Mlátilo se do toho dlaní :)

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A taky mi chybí tohle:

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Supr diskuze, book!

    Již 19 let si nemůžu zvyknout na mobilní telefon a naprosto vážně uvažuju, že ho přestanu používat. Chytrej telefon jsem za tlačítkovej vyměnil teprve loni a pořád mi dělá problém napsat pitomou sms. Dřív platilo, co se domluvilo. V pohodě jsme si vystačili se zvonkem u dveří/kamínkem do okna, případně existovalo několik míst v našem hoodu, kde jsme se scházeli, a ty jen stačilo obejít. V krajní nouzi existovala pevná linka a telefonní budky se zlatýma stránkama.

    Jo a taky používám hadrovej kapesník, do těch papírovejch se nedá smrkat.
    JOPS
    JOPS --- ---
    SATOO: priznam se, ze ja si to vychvaluju. Sharepoint, Onedrive, vsechny pracovni dokumenty online, mam k tomu pristup z cehokoliv, proste si nestezuju a rad to vyuzivam, to same Netflix, HBO GO, PS Plus atd... Nemam s tim problem.

    Co se tyce soukromych veci, fotky/starsi filmy, tak akorat v NASu. Tohle na cloud nedavam, protoze nevidim duvod :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ti rozumim. Ja zalohuju diskety a zipky mam jich pres 2000 (disket) a mam pocit jiste ufovitosti :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    RAINBOF: Pořád uvažuju nad koupí dbx decka. Už mám jeden i vyhlídnutý jen si říkám, na co mi vlastně bude? Ano mám spoustu kazet, ale stejně už jsou všechny nepřehráváním plný proslechů s vedlejších vrstev. Takže by se musely nahrát znova. Možná k tomu sehnat i nějakého bomba wallkmana (ten můj DBX neumí). Ale stejně, dnes vše seženu digitálně. V autě, kterým se pohybuju téměř výhradně, taky poslouchám mp3. V podstatě to nepotřebuju na poslech hudby. Bylo by to asi jen z nostalgie a sběratelství. Tak furt váhám. Zase si říkám, čím později se rozhodnu, tím víc budou kvalitní kousky rozebrány a nové už nikdy nepřijdou.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SATOO: Takže ty otázkovou prezentuješ neovlivnitelný pohled, co? Nadhodíš že by tě zajímalo a pak tě nezajímá. Ale aspoň sis našel důvod k hodnocení mýchch kvalit a zveřejnění dalšího tvého neměnného názoru. LOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam