• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.

    Jsme Husákovy děti.


    Ano Boomers na "západě" jsou mnohem starší, ale u nás se tento pojem zažíval právě pro lidi narozené v době populační exploze tlačené normalizací.
    https://www.czso.cz/documents
    rozbalit záhlaví
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GREAT_R: Nojo, ale který zvolit. Skoro jsem chtěl všechny lifrovat na messenger, ale co začal Facebook srát reklamy i do messengeru, tak to asi není dobrý nápad. Takže začít organizovat unifikaci se může nevyplatit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HOWKING: Ono má smysl některý, co už nejsou lukrativní postupně opustit... ICQ ani není nejbezpečnější. Spoustu pěkně shitty messengerů a apek udržujeme jenom proto, že tam jsou lidi, ale je dobrý si to přesunout do nějakýho modernějšího éteru...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: No je to ho dost a to jsou i platformy, které odmítám. Ne že by byly blbé, ale už je toho fakt moc.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: jojo, to je presne ono. kvuli kecani s lidma musis mit nainstalovany tuny ruznych kecacich nastroju. kamaradi, kteri jsou mimo uzemi cr, me musi psat emaily, pokud po me neco chteji. nechci mit zasrany pocitat a telefon tunou nejakych kecalku...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GREAT_R: ja rad zustanu boomerskym duchodcem zavislym na offline realite, ja na socialnich sitich zabijim cas a nehledam pratelstvi....
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Záleží kdo co zvolí za kanál. Teamsy, Zoom, Skype, ICQ, iMessage, ale i mail, nebo Facebook messenger. Ale chápu, že lopata, co reálně nepoták člověka vzdáleného stovky až tisíce km může přátelství po drátech vidět jako poťouchlé. Má dost těch s kterými si má co říct v hospodě.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Jedna ruka netleská - Přátele prověřuj...drzé floutky drž si od těla.
    https://youtu.be/g3Wpi1nGJWI?t=19

    VYHULENY_UFO: Tohle asi platí offline i online... Dneska už mi to nepřijde jako tak velkej rozdíl... Za přátele se nedá považovat někdo, s kým si navzájem dáváte banány a lidi, kteří se ti snaží vyhnout online nebo offline... S dobrýma přátelema se dá klidně i hádat a usmiřovat...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: a pouzivas pro ten pracovni styk jako spravny boomer klasickou elektronickou postu nebo si posilate obrazky kocicek a pejsku hlavne pres socialni site?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Mám přátele se kterými jsem v kontaktu denně a osobně jsme se viděli jen několikrát (někdy i jen jednou) za život na nějaké konferenci.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GREAT_R: jako ma pravdu, osobne povazuji internetovy pratelstvi za nejkratsi typ pratelstvi na svete. jeden si radostne olajkujete prispevky v auditku, druhy den lajknes neco, co se tvemu virtualnimu kamaradovi nelibi a hned skoncis v bananovy krabici...

    ja si taky vic vazim lidi, se kterymi jsem se poznal v offline realite...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GREAT_R: Tak to už je divný názor. Řekl bych sestře, že mi přijde nedospělé lpět na fyzickém kontaktu s lidmi, u kterých mě zajímají jen mentální kvality.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HOWKING: Dospělost se přeceňuje... Moje sestra mi o Vánocích řekla, že jí příjde nedospělé mít online kamarády, se kterými jsme se nikdy neviděli... Radši budu nedospělej 👍
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DEEFHA: tvl, tohle mi dela otec, misto normalniho textu mi odpovida gifama a to naprosto debilnima. Oblibil si nejake dve slepice, ktere furt posila v odpoved, otazku nebo upozorneni, ze nedostal odpoved.
    Nikdo netusi o co mu jde a ptat se ho na to, dostanes dalsi gif.
    I Will Shoot You.Gif GIF - I will shoot you Shoot Gun - Discover & Share GIFs
    https://tenor.com/v3KGEdmsgkF.gif
    MATT
    MATT --- ---
    RUDOLF: mě ten palec na FB teda taky děsně sral ;)) takový, když nestojíš pisateli ani za "ok" nebo "dobře".. ;)) asi jako by na tebe někdo udělal tohle https://tenor.com/view/kid-okay-done-meme-trabajando-duro-gif-17017055
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    (skoro 7k lidí a 99.9% nemá českou vlaječku na profilovce :D)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    THEFLON: Je tam skoro 7 tisíc lidí. (a možná tolik i právě proto, že to tam nebliká kokotinama a není tapetováno obrovskými palci a srdíčky) - blbu vzdorná skupina - a to mám ještě vstupní otázky, které odfiltrují většinu hlupáků. Jinak by tam bylo lidí 3x tolik.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    HOWKING: A je v té skupině ještě někdo další kromě tebe?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    RUDOLF: Na tebe jsem čekal. Už jsem si myslel, že nikdo svou stařeckou poťouchlost obhajovat nepřijde.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    HOWKING:


    HOWKING: Vždycky mě baví když někdo dospělost definuje tak, že dospělák nepoužívá vizuální jazyk ;-) Václav Klaus spokojeně podtrhává.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Děsnej přísňák, koukám :⁠-⁠) OK, do takhle tematicky úzce a navíc řekněme "seriózně" zaměřený diskuse (švagrová pracuje na hvězdárně a povídala, že s těma astrologama, ehm teda s astronomama, fakt žádná prdel není) bych asi Yakuzu nenahazoval. Ale dcery se budi muset zeptat, o co šlo. Nejlíp pomocí nějakýho animovanyho GIFu :⁠-⁠D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Však právě :⁠-⁠) Strejda sice umřel zhruba v tom věku, jako jsem teď já, na Bechtěrevovu nemoc, ale snad umřel spokojenej sma se sebou. Včetně toho tuzingu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam