• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.

    Jsme Husákovy děti.


    Ano Boomers na "západě" jsou mnohem starší, ale u nás se tento pojem zažíval právě pro lidi narozené v době populační exploze tlačené normalizací.
    https://www.czso.cz/documents
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    TROJKA: Jóóoo starý dobrý důchody na žebříček! Tyhlecty novinky se zdrhovadlem, to je hrůza! Co tam daj proboha příště?! Suchej zip?!?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .otevřu jeden pavučinama uplně zaplněnej šuplík a hele je ! A jsou mi!

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FIFI: Mojí zákazníci věděli, že před polednem nemají šanci. :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    Twl patek! Lidska drzost nezna mezi! Jeden kokot psal zpravu uz v 7:52 na WhatsApp a v 8:08 volala jedna pizda.

    Tak jako tohle fakt ne. At vstanu, kdy vstanu, tak JA se probouzim v 11, jestli vozite deticky do skolek na sedmou, tak si to delejte, ale ja v tuhle hodinu proste reagovat NEBUDU a telefony NEZVEDAM.
    Pracuji pouze, az dorazím k pasu primo do KOLBENKY, jsem totiz starej boomer.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LEXIK: Njn, k nám vždycky všechno dorazí se zpožděním a používáme to jinak :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LEXIK: Viz záhlaví auditka.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Souhlasíte s překladem, že "Boomer" ... byl vlastně již i prvorepublikový "Páprda"..? ;-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: tedy jen ta rukojeť, pochopitelně.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TROJKA: tuhle někdo někde dával fotku ze současnosti: na šaltpáce byl kohoutek na teplou vodu z průhledného plastu :-)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Bavily mne ty tuningy kol a aut - omotané zvonkovę drátky ve výpletu kol, čtverečkovaná lepenka na kdečom a koule šaltpáky se zalitou protěží ..
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TROJKA: auditka, skupiny, zdi
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .potlachy , čochy , čaje . .a dnes?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak to byl nějakej lepší. Ano, dělaly, možná šroubky byly kovové, jinak černý plast, za 4 Kčs
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GLOBETROTTER: normalne kovovy, nevybavuju si jestli se pred Sametem delaly holitka z plastu.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VYHULENY_UFO: Takový to plastový za 4 Kčs nebo nějaký lepší?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mi přijde, že od jistého věku vousy mužům sluší víc, než bez nich (asi tam, kde oholení vypadají mladší, než jsou) a od jistého dalšího věku (kdy porost začíná řídnout) už zase ne, no :o)
    NJAL
    NJAL --- ---
    HOWKING: Neni potreba nahanet nejake velmi cizozemske tradice, klidne muzes byt zarostly jako Severan. Tam se naopak pohlizelo ne uplne dobre na svobodne muze, co vousy nemeli (nebo nemohli mit, treba diky nejake nemoci).
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Já jsem zarostlý jen když jsem líný se holit. Což je ovšem tak nějak pořád častěji... :-) Nicméně jinak stále ctím devadesátky, bradka to jistí!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: tak to ja si jednou do roka ritual se ziletkou pripomenu. nicmene, taky uz mam holici strojek pro vytvareni strniste a brzy k nemu pribudou vlasy. zena nechce, abych se ostrihal, ja bych uz sel na tri milimetry davno, protoze je to kurevsky praktickty. takze cekam, az mi slezou kouty a hura, pujdu do hola at se zena brani jak chce :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: To mám někde taky. Preferoval jsem to před těmi vícebřitými nesmysly. Ale už 4 roky jedu holící strojek. Pořídil jsem si Braun 3030S a to oholení je fakt stejně hladké jako žiletkou. Nechápu. A to pohodlí a rychlost. Už se mi k mokrému holení nechce vracet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam