• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: Na to už jednou reagovala kámoška s Apple Watch, že než uštrykovala svetr, tak při tom udělala 30000 kroků :D
    TUILE
    TUILE --- ---
    ABU: a defaultni mereni kroku ve "zdravi" nestaci?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING: Část trasy, apka předtím (hrozné :D)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HOWKING: ad. pripadne korekce nahrane trasy (za predpokladu, ze to jde vytahnout do .gpx)
    za sebe muzu doporucit tohle
    GPS Track Editor: Free Windows Application to Make GPS Tracks Better
    http://www.gpstrackeditor.com/
    odmazani bodu, presouvani v ramci korekci, rozdeleni trasy a ulozeni jenom jeji casti, odstranovani "nekonzistenci"
    + .gpx jde pak nahrat zpatky do runkeeperu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ABU: Já sem moc spokojený s Runkeeper. (ale spustit ji musím). Ona má nějaký režim, kdy detekuje pohyb, ale to se mi neosvědčilo. Zaznamenává pak co nemá a naopak každý zastavením začíná nový záznam. Přešel jsem na něj proto, že občas zapomenu aplikaci vypnout a sednu do auta a celé měření zmrvím a tahle aplikace umožňuje mazat číst trasy. Paka předtím to neuměla (už si ani nevybavím, co to bylo)
    ABU
    ABU --- ---
    Doporucite nejakou chodici aplikaci pro iphone...hlavne aby to fungovalo zpusobem jako krokomer, tj. meri i bez nutnosti zpoustet aplikaci. Dik
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: telefon ti to hodí do mapy, když si pustíš workout, ne.

    Jinak k rychlosti, 7 je teda na mě moc, ale taky většinou chodim s foťákem (a občas se zastavim). V lehce kopcovitém terénu tak 11-12 minut na kilometr bude můj dlouhodobý průměr. Dneska tři a půl kiláku po vinicích, ale měl jsem na to jen 40 minut, během synova plaveckého tréninku, to bylo těch 12 min/km. Převýšení 109.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    krok mám dlouhý, ale to kmitání mi nejde. Prostě nohy (klouby) to nedají...
    ABU
    ABU --- ---
    HOWKING: Hmm, tak to by me zajímalo, jak rychlej kterej muj “styl” vlastně může být. Mám v hlavě, že 5 je ostrá chůze, tak asi prd :P
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Chce to nejen kmitat, ale i dlouhé kroky. Je třeba udržet obojí.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Když je déle světlo, tak v Černém lese umím i 21 km [HOWKING @ Chodíme!] (a už jsem to zašel i pod tři hodiny - jen jsem používal jinou aplikaci a už se k těm datům nedostanu)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ale jak tu zaznělo. Na mě jsi speedy Gonzales :-) Já když mám tempo 10 (6 km/hod), tak si připadám, že je to rychle. Nestíhají mi klouby...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    Černý les mám rád...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Chodím i do kopců, když mám čas. Tahle trasa za Ostravou je jen z nouze, když vím, že za dvě hodiny zapadne slunko a já jsem ještě doma. Rychle se tam dostanu a rychle zpět.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nepoužívám nic co mi dává trasy do mapy, ale pár kopečků a můžeš si tepovku držet takto :-)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    Tak na tepovku můžeš přidat i nějaký ten kopec...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ABU: Je to ověřené natažením trasy v seznam mapách - délka souhlasí a s měřením času asi problém nebude. Tedy ano, chodím takhle rychle. (je to pořád poloviční rychlost, jakou chodí závodní chodci - ale já jdu normální chůzí, ne tou speciální technikou). Chodím rychle, abych se zadýchal a abych vytáhl vysoko tepovku. Nechci běhat kvůli kloubů, ale chci to mu dát co nejvíc.
    ABU
    ABU --- ---
    HOWKING: ...chodíš nějak rychle, ne? Nemám zkušenosti s podrobnym měřením, jen krokoměr, ale přes 7 speed je dost ;)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsme konečně zase našel souběh času a počasí.
    A co vy? Chlubte se také, ať to tu není One Man Show.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam