• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUCAS13: Paráda!!!!
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    vy me tady motivujete zjistit jaky to je kdyz necham psa doma, ale me ho pak bude lito:D
    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    ale jo, da se to, tech 7km/h, ale je to rychlost, o tom zadna ! sel jsem po rovine a z 90% po asfaltu...

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BOLDRIK: [HOWKING @ Chodíme!]
    Tady jsou obě moje majoritní trasy v dlouhé verzi. (v těch dlouhých verzích je prašných cest dost, ale asfaltu taky) V tom Černém lese se dá najít asi i 20km, kdy se asfaltu nohou nedotkneš (jen při přecházení na druhou stranu) a přitom žádnou cestu nepůjdeš 2x. Koukni na ten odkaz na seznam mapy, co jsem tu dal - všechny čárkované cestičky jsou škvára, hlína, bláto :D.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    HOWKING: Ahoj. Chtěl jsem zkus tvoji trasu, je z centra Ostravy super dostupná, a v Černém lese jsme nikdy nebyl. Hodně mě překvapilo že cest není polní ale asfalt. Obvykle chodím trasu: busem do Hlučína, potom ke štěrkovně a lesem do Hošťálkovic, a dál. Bohužel je tam taky dost asfaltu. Máš nějakou delší trasu polní cestou? Díky.
    ABU
    ABU --- ---
    TUILE: Na pocty kroku jasan, ale zajima me ta rychlost...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    Tak to je ale IMO dost specificke ne? A je to souhra nahod - hodinky, strikovani, nutnost nezapinat app, … Nebral bych to jako etalon…
    TUILE
    TUILE --- ---
    mne ty cisla proste ujety neprijdou.
    jestli mi to na dvacetikilometrovy trase nahlasi 19 nebo 21 je mi vcelku jedno, ale ze by mi to pricetlo tricet tisic kroku, kdyz sedim u stolu, to se mi fakt nedeje.

    kdyz se kouknu na data z tohohle tejdne, tak to proste dycky plus minus sedi
    pokud nekomu staci krokomer a nevykresluje si to do map, je dalsi aplikace imho zbytecna.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: Pokud nemáš nášlapný senzor v botě - reálný stav se nedozvíš (to že to sedělo může znamenat, že to jen stejným směrem klamalo)
    TUILE
    TUILE --- ---
    HOWKING: ja to mesic v kuse porovnavala s endomondo a sedelo to. kdyz endomondo skoncilo, tak uz sem novou apku nestahovala.
    ale pravda, nepletu. a uz vubec ne s mobilem v ruce.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: Na to už jednou reagovala kámoška s Apple Watch, že než uštrykovala svetr, tak při tom udělala 30000 kroků :D
    TUILE
    TUILE --- ---
    ABU: a defaultni mereni kroku ve "zdravi" nestaci?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING: Část trasy, apka předtím (hrozné :D)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HOWKING: ad. pripadne korekce nahrane trasy (za predpokladu, ze to jde vytahnout do .gpx)
    za sebe muzu doporucit tohle
    GPS Track Editor: Free Windows Application to Make GPS Tracks Better
    http://www.gpstrackeditor.com/
    odmazani bodu, presouvani v ramci korekci, rozdeleni trasy a ulozeni jenom jeji casti, odstranovani "nekonzistenci"
    + .gpx jde pak nahrat zpatky do runkeeperu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ABU: Já sem moc spokojený s Runkeeper. (ale spustit ji musím). Ona má nějaký režim, kdy detekuje pohyb, ale to se mi neosvědčilo. Zaznamenává pak co nemá a naopak každý zastavením začíná nový záznam. Přešel jsem na něj proto, že občas zapomenu aplikaci vypnout a sednu do auta a celé měření zmrvím a tahle aplikace umožňuje mazat číst trasy. Paka předtím to neuměla (už si ani nevybavím, co to bylo)
    ABU
    ABU --- ---
    Doporucite nejakou chodici aplikaci pro iphone...hlavne aby to fungovalo zpusobem jako krokomer, tj. meri i bez nutnosti zpoustet aplikaci. Dik
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: telefon ti to hodí do mapy, když si pustíš workout, ne.

    Jinak k rychlosti, 7 je teda na mě moc, ale taky většinou chodim s foťákem (a občas se zastavim). V lehce kopcovitém terénu tak 11-12 minut na kilometr bude můj dlouhodobý průměr. Dneska tři a půl kiláku po vinicích, ale měl jsem na to jen 40 minut, během synova plaveckého tréninku, to bylo těch 12 min/km. Převýšení 109.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    krok mám dlouhý, ale to kmitání mi nejde. Prostě nohy (klouby) to nedají...
    ABU
    ABU --- ---
    HOWKING: Hmm, tak to by me zajímalo, jak rychlej kterej muj “styl” vlastně může být. Mám v hlavě, že 5 je ostrá chůze, tak asi prd :P
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Chce to nejen kmitat, ale i dlouhé kroky. Je třeba udržet obojí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam