• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Jak už jsem psal jinde, tak v sobotu jsem šel od táty pěšky ku Praze. Docela jsem spěchal, protože se stmívalo. Do Říčan už jsem přišel za tmy. Cestu jsem už trochu znal.

    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    KRISKA: Ono strašně moc dělá, jak tu trasu znáš. Když hledáš kudy, prostě tě to zpomalí. Ale já tedy tak rychle nechodím :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Dneska mi reálně malem upadly nohy po 13 km. :-( nechápu. Ale krása.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Včera trochu kratší trasou opačným směrem.
    Potkal jsem cestou jednu nyxačku a jednu ex. 🙃

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Není to nejlepší čas, ale holt jsem byl líný čunče posledních pár měsíců.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Divoká Šárka, Nebušice, Horoměřice, Kozí hřbety, Únětický pivovar

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nedělní čištění hlavy :)

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SPIKE411: Jo nakonec jsem vlastně ještě z Nine Mile Burn šlapal 40 minut / 3 km dál do Carlops na nějaký ten skotský oběd, protože jsem umíral hlady.
    Ale podle Google Maps je tamní Allan Ramsay Hotel, kde jsem myslím jedl, už asi nějakou dobu zavřený.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    To mi připomnělo… Když budete v Edinburghu, je asi malá šance, že byste přehlédli Arthur's Seat (první fotka) a nevydali se tam na procházku na krásný kopec a vůbec do Hollyrood Parku.

    Arthur's Seat - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Arthur%27s_Seat

    Pokud budete mít nějaký extra (krásný jarní) den, můžete si udělat výlet do Pentlands (Pentland Hills). Začínají jen pár zastávek busem 101 za městem (vystupte na Snowsports Centre, pokud budete chtít jít stejným směrem jako já, i když většinou radši chodím naopak tak, že se odvezu dál a pak jdu směrem k domovu/civilizaci - kvůli lepšímu spojení atd.). Došel jsem až do Nine Mile Burn.

    Routes – Pentland Hills
    https://www.pentlandhills.org/routes-trails

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mohlo by se hodit, když budete chodit v UK.

    Walk the walk: the app mapping 140,000 miles of public right of way | Access to green space | The Guardian
    https://www.theguardian.com/environment/2023/nov/03/slow-ways-app-map-140000-miles-footpaths-walking-pedestrian-friendly-england-wales
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak dnes třetí zkušební kolečko s Igou a dala to v pohodě (i když dneska vůbec neposlouchala)


    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: my to dali v září s dětma a bylo to skoro na celý den :)

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Byl hned u cesty, vidět byl krásně a škrábal se do kopce, tak mu to šlo pomalu.
    Tohle bylo na té horní stezce kolem Homole.
    Před pár lety jsem jednoho potkal na Svatojánských proudech.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    SCHWAB: co všimnout, ale vyfotit!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPIKE411: jak se ti povedlo si všimnout toho degena flekatýho?!!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Krásný počasí na tradiční procházku ze Štěchovic přes Homoli k Taterům a přes Svatojánské proudy zpět.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnes druhý pokus a Iga i když v půlce to vypadalo že se hodně zpožďuje nakonec zase v klidu mohla (asi měla moc práce s přeznačkováváním)


    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Byl jsem po strašně dlouhé době. Bál jsem se jít. Naposledy Iga už v půlce nemohla a nakonec to došla z posledních sil. Říkal jsem si, že už má holt věk a že společné túry asi skončily. A bez ní se mi nechtělo. Ale dnes jsem šli a zvládla to úplně v pohodě. Do samého konce ještě běhala okolo. Tak asi ji nesvědčila ta vedra, co byla. Jsem fakt rád, že je OK a tuhle krátkou trasu si párkrát zopakujeme, než se pustíme do našich dlouhých.


    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VENDULKA: boží a inspirativní. Ta cena... Jako líbí, no. S tím že jsi měla lepší ubytko. Jednou to asi taky zkusím.

    Jinak já týden dovolená po ČR. Žádné bomby co jedete vy, ale průměr 20k kroků denně byl fajn. V říjnu bych ráda dala výzvu 10k kroků denně, ale v mém běžném režimu to moc nehrozí :(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam