• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIISCOCBD / CBG / CBN oleje. Zkúsenosti a liečba konkrétnych diagnóz.
    MATTHEWSPECTOR
    MATTHEWSPECTOR --- ---
    Koupit něco nevhodného, nebo nebezpečného prakticky nejde. Jediná možnost je kolize s léky, kde ty látky mohou kolidovat s jinými léky, které zrovna užíváte.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GEE: Právě jsem to přestala kapat na spaní, ale většinou během dne, když vím, že hrozí nějaká stresová situace...a oceňuju to mnohem víc:)
    FLOW
    FLOW --- ---
    denní dávka se odvíjí od hmotnosti člověka a síle extraktu...
    GEE
    GEE --- ---
    WRNQ: byl ted za skvelou cenu v eshopu, se kterym mam neco spolecnyho, tak jsem vyzkousel prejit z 20% a jen mirne zmensil davku a pohoda - 3 kapky denne pred spanim

    Trochu me az desi, jak se mi po nejaky dobe, kdy jsem CBD vysadil zase zlepsil spanek a tim i fungovani behem dne - hlavne nalada
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Asi ne...já si myslím, že tím se předávkovat jakoby nedá. Mě ta moje dávka stačí, abych cítila efekt.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jako daty potvrzena dávka neexistuje zatím pro nic, ne?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já mám teď kapky od CBD king 20% a tam píšou, že doporučená dávka denně je jedna kapka :) já si dávám většinou dvě, ale tohle je ještě intenzivnější ,,medikace ":)
    FLOW
    FLOW --- ---
    WRNQ: proto jen tři kapičky :D cítim se dobře :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    30% už je docela sada, ne?:)
    FLOW
    FLOW --- ---
    ZUZKAOU: to je zvláštní, mě to spíše uklidňuje.. hází mě to do pohody.
    užívám 30% olej, cca 3-4 kapky denně. vnímám, že nemám tolik úzkostné stavy jako obvykle a tolik se nerozčiluju (ikdyž někdy tedy vybouchnu :( )
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Užívala jsem 12,5 mg v kapslích od cannanatura a nejspíš to na pozadí něco dělalo - protože mě to třeba udrželo v příčetnosti během roku 2020, kdy jsem se kromě celého 2020 starala o člověka v terminálním stádiu rakoviny a sama jsem furt překvapená, že jsem si pro ta antidepresiva nemusela přijít.

    Mám ADD a jsem tak nějak standarntě neurotická.

    Teď v záři jsem zkušila vzít dvě tobolky a překvapivě jsem cítla vyložen nájezd nějaké pozornosti. Takže jsem začala užívat 25 mg a na pozornost na cca půl dne dobrý.

    Tím že vznikla Herbal culture jako nyxový projekt, tak jsem teď kupovala jejich softgell 27 mg (cenově vyjde v tuhle chvíli podobně jako ten samý objem účnnlé látky od cannanatura) a jako bonus mi tam přihodli 5 % olej.

    Cvičně jsem s včera večer vzala tabletku, protože jsem byla úplně mrtvá a potřebovala jsem probrat a jako no - usla jsem až ve dvě.

    A dneska s překvapením zjišťuju, že m něco dělá i ten olej - slupla jsem jedno kapátko, takže tak okolo 15 mg?

    takže tímto jsem se zařadla mezi jejich zákazníky.
    FLOW
    FLOW --- ---
    tak uz kapu :-)
    vcera jsem zacala, mám 15ti% a dávkování jsem si rozdelila 2x denne po 4 kapkách (přiblizne pul pipetky)
    dávkovani je odlišné v závislosti na hmotnosti.. tak uplne nevim jak to rozpocitat, kdyz vazim 55 kg. ?
    nemate nekdo treba nakou vypocetni tabulku?? :-D
    SWEETPRINCE
    SWEETPRINCE --- ---
    FARFELOO: Kapky jsem už přestal počítat, protože jsem si navykl na dávku cca poloviny kapátka v 10ml lahvičce. To je asi deset kapek, tedy zhruba dvojnásobek doporučené denní dávky. Ale to je údaj dost o ničem, tak co už...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SWEETPRINCE: Kolik kapek na kocovinu? :-D
    SWEETPRINCE
    SWEETPRINCE --- ---
    FLOW: Ahoj, využití pro nějakou podpůrnou léčbu a podobně bych raději konzultoval s doktorem, než s anonymy na internetu. Ale když už se ptáš:)
    Pro vyzkoušení bych šel do 10% oleje. Kamarád používal 10% na zklidnění svých rozjívených pubescentních dcer (11 a 13) a byli všichni spokojení. Ale klidně můžeš dát i 15, vono ho to nezabije, maximálně se vyspí.
    Pro sebe, abych prohloubil spánek, když přijdu z hospody a neměl takový kocoviny, si beru 15% olej (ale já jsem pokročilej uživatel). Když se chci soustředit, cumlám CBD želé.
    FLOW
    FLOW --- ---
    Přesně tak, nemyslím si, že bych tím něco zhoršila. Naopak.
    Zkusíme a uvidíme :-)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SKAFF: aha. myslim si zas, ze jednou lahvickou na zkousku se nic nezkazi. predpokladam, ze cbd nema potencial neco uplne zhorsit nebo tak, takze bud to sedne nebo ne.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LOJZEE: ja v práci plánuju a počítám a cbd brko pomáhá se dokopat k repetetivnim cinnostem, který obvykle nesnasim a nerad delam. Tam me to pak nevadi delat, mam uplne cistej fokus a nerusi me u toho vlastní myslenky na to, jak me to nebavi :) Ale poruchu soustředění nemam. Vnimam to jako další 'tool' v drogovym vercajku, jinak to ani nehulim bezdůvodně. Ale jak to funguje s adhd nevim.. ale zase, taky jdu jen kolem
    FLOW
    FLOW --- ---
    PAN_UZIVATEL: jojo, taky jsem nováček :-)
    zde jeden odkaz kde to hezky popisují a vysvětlují
    Průvodce CBD: účinky, použití, dávkování | CANATURA.COM | CANATURA | Největší e-shop s konopnými produkty pro zdraví
    https://www.canatura.com/ultimatni-pruvodce-svetem-cbd-co-je-to-kanabidiol-a-kde-vsude-pomaha
    za mě bych se CBCéčka na úzkost nebála..
    a jak už zde padlo, CBC ve správném cannatrpenovém koktejlu má výrazně zlepšovat koncentraci…
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAN_UZIVATEL: no, ze sve zkusennosti, ja v praci hodne pocitam a po cbd se mi pocita trochu hur.. trva to dele.. z toho usuzuji, ze to neni idealni na soustredeni, takze bych hledal jinde, jiny produkt - kofein nebo tak neco je na soustredeni urcite lepsi a na uzkosti treba nejaka mirna sedativa/antidepresiva? microdosit nejake halucinogeny cas od casu? nejsem doktor ani saman, jen jdu kolem.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam