• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    IKARI
    IKARI --- ---
    "Hi all, Steam Deck launches in just two days! Thought we would send along some details for what you can expect on Friday, February 25th:

    Starting at 10am Pacific [to je 19:00 naseho casu], we'll be sending emails out to the first batch of reservation holders via the address tied to their Steam account. Those folks will then have 72 hours to complete their purchase on Steam for the specific model they reserved. If they cancel or do not purchase in this time frame, we'll release their reservation to the next person in the queue.

    Around the same time is when you'll start seeing coverage from the roughly 100 media outlets we sent early review units to, so there will be a ton of interesting content and coverage for everyone to check out."
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: navic na to maji cely mesic, aby to stihli behem Q1 :P
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    IKARI: Blazni jsme vsichni, ale pan Navara o fous vetsi. A to nema deti. Nebo deti o kterych by vedel.
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: 25. neni ani v australii a tam steam deck ani nekoupis ... nebo jsem blazen? :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: V zahlavi tveho prispevku si muzes precist, ze je teprve Feb 24.

    V Bellevue, HQ Valve, je jednak 24, druhak teprve 2 hod po pulnoci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: To už je posunutej termín, původní byl loni :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: No však, je 25 a email nikde!

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: Pockej, tys bral tech Q1 2022 vazne? V Tvem veku? Nedelej fory 😀
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: psali, ze 25. zacnou obepisovat, pak mas 3 dny na to to zaplatit, nez to poslou - a kazdy tyden budou posilat dalsi varku
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    taky zatim nic...

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: No právě že mám a v mailu nic!

    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: jj a 28. by meli odeslat prvni kusy - hlavne ale pada embargo, jestli to chapu spravne

    ... mate nekdo rezervaci na Q1? ... ja jsem se to snazil rezervovat hned, ale mam az Q2 T_T
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Z her na tom chci hlavne Forzu a Dooma. Protoze ve Valve maji vkus, tak to ukazovali na Forze a na Doomovi. Co se SW tyka tedy v poradku. Co se HW tyka, pripominam se s tou OLED verzi s vetsim displayem bez nevzhledneho ramecku kolem 😊
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Btw. neměly by zítra začít chodit faktury k doplacení celé částky?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Good, cca polovina těch co mám na první straně supported jsem si i "někdy" zahrát chtěl :) Z playable obdobně.

    Unsupported cca třetina co zamrzí, ale alespoň tam na rozdíl od prvních dvou skupin nemá "show more"… + Untested games in your Steam Library: 1,833
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ad PRAASHEK - tenhle článek nebrat, je tam Insurgency jako podporovaná hra a přitom v mém listu přímo na steamu podporovaná není. I ten nadpis je zavádějící, žádný seznam "unsupported" games tam není, jenom nějaký vysněný "Supported, Confirmed & Unconfirmed", který je očividně blbě.
    IKARI
    IKARI --- ---
    PRAASHEK: zas ten seznam podporovanych je delsi nez nepodporovanych a netestovanych je nejvic ... a teda Star Citizen na steam decku nepobezi, ale z trochu jinych duvodu ne? xD
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Zajímavé. Tyhle hry nejsou supported asi kvůli tomu, že steamOS/linux neumí/nedovolí různé typy anticheats
    Steam Deck Anti-Cheat: List Of All Supported & Unsupported Games
    https://fossbytes.com/steam-deck-list-of-supported-and-unsupported-games/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IKARI: ale ani nebolí, já si stejně deck koupím až v další verzi, jestli se to osvědčí :) nebo vůbec. Záleží jak se bude vyvíjet situace kolem HW a podobných cajků jako stemdeck. A spíš mě překvapuje, jaké hry to jsou - třeba book of demons, insurgency, just cause 2, jo i surviving mars jak píšeš.
    IKARI
    IKARI --- ---
    z my knihovny to nevypada tak zle, ale je tam jeste spousta netestovanych her - a moc jsem nezkoumal jak je to mezi hrama, ktery nemam - je tam neco co opravdu boli?

    moje knihovna:
    verified 11
    playable 26
    unsupported 5
    untested 118

    mezi nepodporovanymi jsou 3 VR hry, Scythe (PC verze ty deskovky) a Surviving Mars ... skoda, ze krom VR veci to tam nepise, proc neprosly, jenom ze Valve na podpore pracuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam