• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    u la la

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    mno teď spoustě lidí updatnuli očekávanej termín. Tak zase lepší než jenom hláška "after Q2". Mě to naštěstí na tom druhém kvartále zůstalo.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    IKARI: ja si preloadnul prachy do penezenky protoze jsem tusil ze padnou vsechny brany platebni na chvili. Sekundu po startu neslo vubec nic, steam timeoutnul ale email s potvrzenim dosel. Asi poprvy a naposled co jsem neco v zivote takhle... "vyhral"
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    SAMGARR: na redditu se pravidelně objevuje spousta lidí, který to ruší kvuli různým důvodům. Vesměs ale nikdo kvuli nespokojenosti s prozatimními ohlasy. Vesměs to jsou nějaký osobní/rodinný důvody. To mě tochu dává naději, že bych se mohl v té frontě ještě drobet posunout nahoru :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ja mam taky Q2, ale aktualne uvazuju, ze to nekomu prenecham.
    IKARI
    IKARI --- ---
    PEDROBEAR: ja jsem to do kosiku dostal az 7 minut po startu a mam az Q2 :/ ...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PEDROBEAR: Nemáme :( Zítra prej další várka mailů…
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    PEDROBEAR: To vyoada, že jsi tu první šťastný majitel. Já si na mail počkám tipuju ještě tak 3 měsíce :/ rezervaci mám až 17. v 18:00 takže to Q2 bude při moji klíce konec června :D
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    LAUNCHER: za me dobry. monitor to neni, ale rozhodne to neni nijak viditelne zly. Naprosto dostacujici. mam teda tu nejlepsi variantu a zatim jsem s tim jen doma. V noci i ve dne supr viditelnost.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PEDROBEAR: Gratulace! 🙂

    Co display, pls? Toho se bojim nejvíc, na mobilu i tabletu mam OLED.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak jak se vam libi? Mate uz nekdo? Za me velka spokojenost. Velmi me potesily hry z epicu a bnetu napriklad a jejich funkcnost
    IKARI
    IKARI --- ---
    PECA: muj switch ma tri roky a baterka drzi, ale uvidime no - je to loterie

    byl bych radsi, kdyby sla ve steam decku jednoduse vymenit, ale koupil bych si to i kdybych vedel, ze to vydrzi jenom presne ty dva roky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PECA: S nevymenitelnou baterii jsem v pohode.

    Zaruka je 2 roky a 8CU RDNA2 je pro me na spodni hranici me tolerance uz ted, natoz za 2.5 roku.
    PECA
    PECA --- ---
    V souvislosti s mým starým notebookem, kde je baterka prakticky mrtvá, mě napadlo, jak to bude s baterkou v decku za pár let. Podle videí je tam baterka s tvarem do "L" a festovně přilepená. Jak jsem psal, že mám na hraní doma Pandoru, tak tam je baterka normálně vyměnitelná. A po těch letech co ji mám, tak se docela nafoukla, takže je tam hodně natěsno. Ale na rozdíl od baterky v NB mi ta v Pandoře furt několik hodin v zátěži vydrží. Tak jako tak je možné (jak v notebooku tak v Pandoře) snadno baterky vyměnit, když na to přijde. U toho decku to nevypadá tak easy.

    Jste s tím v pohodě, nebo to nevidíte jako potenciální problém?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    "In the first month we’ll be in the tens of thousands, by the second month we’ll be in the hundreds of thousands."

    Valve Answers Our Steam Deck Questions - Next-Gen Console Watch
    https://youtu.be/okANKhicgkc
    PECA
    PECA --- ---
    RUTHAN: Hele, tak koukám, co to mají v tom videu a IMO to bude jiné APU. U videa je uvedeno: ...new RYZEN 6900HS using only the built-in Radeon 680M iGPU with 12CUs at 2400MHz and 4800MHz DDR Ram... Integrované GPU ve Van Goghu SteamDecku má podle mě jenom 8 CU (compute unit)...
    A při hledání jsem narazil na článek, který jsem sice už četl, ale zapomněl označení... Takže ve videu je nový Rembrandt, to je úplně jiná liga (35W mašina):
    Grafika 35W APU Rembrandt rychlejší než Radeon RX 560 a mobilní GeForce GTX 1650 | Diit.cz
    https://diit.cz/clanek/grafika-35w-apu-rembrandt-rychlejsi-nez-radeon-rx-560-mobilni-geforce-gtx-1650
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    No :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: Nejaky progress ohledne emailu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam