• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Osobně zkušenost nemám, ale na FB si lidi chválej tohohle týpka, tak ho můžeš zkusit prubnout:

    https://www.facebook.com/groups/4069697823151215/user/100001215442787/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Delal jste nekdo upgrade? Ocenil bych pomoct ci doporuceni. Na hry spokojenost a na LUKS potrebuji neco lepsiho nez SD.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JUNGLER: Tak pro referenci pro ostatni:

    Wifi s normalnim power, LCD on a brightness 90%:
    - Download only 9.4W pri 9.2MB/s
    - Download + unpack na eMMC - 8.5W

    Takze u me hodiny (az 4) a vse je limitovano eMMC.
    S vykonnym SSD, by to mohlo ale stoupat rychle nahoru.

    Kolega co tam 930GB by si mohl zkusit zapnout overlay na max level a kouknout taky :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak je doma, Dopravce nechce overeni a nevola na telefon. Takze bacha - pokud pracujete tak radeji objednavat do office.

    Jako vzdy necham chvili zahrat, protoze prisel skoro zmrzly a Valve nedava dissicant do obalu. Takze je tam kondenzovana voda.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Jojo, to samý dockina. Za tejden byla doma, a to v tom byl víkend. Tak to má bejt :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak objednavky porad dobry, 1BD znamka, 1BD GSL a uz to jede z Netherlands :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JUNGLER: To je dobre, lepsi pristup :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MCKIDNEY: Tak jestli stále ještě žije, tak je můj kus opravdu na reklamaci. Mě to zhebne tak do pěti minut :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JUNGLER: Tak je to na ceste a poslu ti to.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Jo, tak to dává smysl. Já teda SD původně pořídil taky i na práci, ale upřímně - zatím jsem se nedokopal k přechodu :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DEEFHA: Ja na to koukam jinak, ta kapacita SSD neni u me pro hry. Ja to mam jako hry+zivnost - protoze nechci nosit do korporatu 2 notesy a ipad me nestaci. Takze tam pribude extra sifrovany oddil s cca 140GB. Takze 256/512 je pro me minimum.

    256GB je cenove nerozumne dneska, takze bud 512 nebo 64+Upgrade a proto me zajimalo to sklo. Ten cenovy rozdil neni tak hrozny mezi upgrade a 512GB. Nakonec jsem se rozhodl pro 64GB a upgrade, protoze sklo nema kovovou upravu.

    Jinak na hry SD staci, protoze zapis te tolik netrapi, ale pro cteni je to v pohode.
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    btw pokud by se nekdo chtel taky vydat cestou upgradu uloziste, prikladam odkaz na 1tb ssd, kterej jsem v decku vymenil za puvodni 32gb a slape bez problemu :)

    NEW T-BingoGo M.2 2230 SSD 1TB NVMe PCIe 3x4 For Microsoft Surface Pro X Pro 8 | eBay
    https://www.ebay.com/itm/334516414540
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    DEEFHA: ja si zas rad zahraju vetsi tituly a vychazel ze zkusenosti s PS4 512gb kde je z meho pohledu toho mista zalostne malo a tuhle chybu uz jsem u decku nechtel opakovat :D SD kartu mam jako zadni vratka kdyby se ukazalo ze i 1tb interniho uloziste je malo :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SCARF_23: Já si k internímu 512 GB pořídil ještě 512 GB kartu a fakt nevím, jak to zaplnit :⁠-⁠) Mám to hlavně na různý indie maličkosti a emulátory, to fakt moc místa nezabírá... Ale i těm několika AAA titulům, který jsem na tom zatím hrál, to stačí. Za mě spokojenost :⁠-⁠)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    MCKIDNEY: me prislo i 512gb dost malo na dnesni pomery, tak jsem koupil 32gb verzi a narouboval do ni 1tb ssd kouepenej ne ebay a jsem (zatim) spokojenej :) ve finale to vyslo levnejsi nez SD s 512gb
    MASTA
    MASTA --- ---
    MCKIDNEY: Ja mel obe verze, ted mam 512, uprimne kdybych nevedel ze tam to sklo je, tak to asi ani nepoznam.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DEEFHA: Tyto LCD normalne odrazi dost. Takze napriklad pokud sedis a nad tebou je zarovka - tak bys ji videl.

    Ale uvidime no, s cenou SSD, 500/h to vyjde nastejno a mozna je to pak no brainer :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Já tuhle verzi mám, ale nemám srovnání :-) Tím chci říct, že nedokážu říct, jestli to sklo teda za to stojí, no.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Velikost myslim, ne upgradoval to sklo.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mate nekdo tu 512GB verzi s lepsim sklem? Je to celkem zajima vec, ale neda se pridat potom. jako rikam si ze bych jim radeji dal 2k nez si to upgradoval sam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam