• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    TRAGED: rozumim tomu spravne ze se chces pohadat tak jako tak?
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    CLUMP: Btw tohle je adresa, kam to budu posilat na opravu. Respektive si to asi vyzvedne kuryr. Not bad.

    Valve Returns
    Reconext
    Teleplan Prague, s.r.o.
    Na Dlouhem 82
    Ricany - Jazlovice
    251 01
    Czechia
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZELGARIS: Koupil jsem z JSAUX to jejich - dorazilo rychle a sice neni o moc mensi - ale vejde se do nej vse co potrebuji.
    Carrying Case for Steam Deck BG0102
    https://jsaux.com/products/steam-deck-carrying-case
    Kamos ma:
    Shoulder Bag for Steam Deck BG0105
    https://jsaux.com/products/shoulder-bag-for-steam-deck-bg0105

    Armory povazuji za nesmyslne, ale asi si dokazu predstavit 3d plast na occhranu pacek a sacek ke kameram do normalniho batohu.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZELGARIS: Zatím používám to origo pouzdro, ale na cestě už je https://jsaux.com/products/upgraded-carrying-case-for-steam-deck-bg0106 . To je teda ještě míň skladný :-), ale nevadí mi to. Deck nikam ven nenosím, maximálně z obýváku do postele. Takže to mám spíš na ochranu před prachem a abych měl pohromadě všechno potřebný.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyz jsme u toho rozbijeni Steam decku, v cem ho nosite?
    Stale pouzivam to pouzdro od Valve, ve kterem prisel, ale je dost neskladne :/
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo, tohle je vyber z toho zajimavejsiho infa, co mi podpora napsala:

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CLUMP: Twk drzim palce!
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    MCKIDNEY: Diky, asi to radeji zkusim poslat do servisu, bojim se, abych nenadelal vic skody nez uzitku.) Ono to dokonc vypada, ze oficialni partner Valve pro servis SD je v Praze.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRAGED: Asi jediný čemu jsem kdy od Nintenda propadl byl Donkey Kong 2 na gameboy color. To jsem si tenkrát málem odjebal palce jak jsem to chtěl dohrát na 100%
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRAGED: Hry od Nintendo nehraju a vlastně ani na tom swotchi jsem je nehrál. U Maria jsem vydržel asi 10 hodin, u Zeldy podobně. Nějak celoživotně mě prostě ty Nintendí věci neberou.
    IKARI
    IKARI --- ---
    TRAGED: no ja Switch porad mam, takze kdybych si chtel zahrat neco exkluzivniho na Switch, tak muzu ... jenom jsem to uz dlouho neudelal :D - prvni vec, co jsem zkousel na Switchi byl Breath of the Wild, ktery sice vypadal zajimave, ale nechytlo me to, a jinak me nic z jejich repertoaru nezaujalo - snad jedine Pokemoni, ale ty posledni nevypadaly moc dobre ... na Switchi jsem nejvic hral Octopath Traveler (dvojku ted mam rozehranou na SD), Witchera a pak veci jako Baba is You a pod. ... vsechno to je na steamu :D myslim ze mezi PC, SD a PS5 vic nepotrebuju
    GEE
    GEE --- ---
    JUNGLER: Mam to skoro stejne - Switch ceka, az dorostou deti, aby si mely na cem hrat, Xenoblade 3 mam pripravenej na emulaci, ale jeste jsem se k nemu nedostal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    IKARI,JUNGLER: Takze hry od Nintenda hrajete v emulaci z kradenych ROM?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    IKARI: Já Switch okamžitě po obdržení Decku poslal dal. Bylo to super zařízení ale prostě je překonaný a jede se dál :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    TRAGED: no tak ja uz jsem switch rozebiral dvakrat: jednou drift a podruhy kvuli urvanymu kloboucku :D ale jestli chces vest diskuzi o tom co je spolehlivejsi, tak anekdoticky dukazy uplne nejsou prukazny ... (a teda ano sroubovak na switch objednas v pohode spolu s tim joystickem, ale stejne preferuju standardni sroubky)

    jinak kdybych tehda vedel, ze bude Steam Deck, tak Switch pravdepodobne ani nekupuju - ted se uz rok doma s pritelkyni perem o SD a na Switch v mezicase nikdo nesahl :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hlavnim smyslem sdeleni bylo, ze nekdo potrebuje sehnat sroubovak co je urceny pro deck, radu zda se to da vymenit dome.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MCKIDNEY: Jako projekce to je prima.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A teda opet se pan Ledvina snazi zamlzit hlavni smysl sdeleni stylem "Vy zase bijete cernochy" - Nintendo zarizeni jsou konstruovane tak, aby vydrzela zachazeni detmi, takze nejaky ten pad jeste ustoji.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TRAGED: To je i i lidi co troluji diskuze a hledaji nestesti ostatnich pro svoje "I told you so". Stale ti nedochazi, ze i kdyz ukazes ze mas pravdu, tak stejne vypadas jak curak.
    Tim pro dnesek koncim, mas naprostou pravdu ze nelze objednat na internetu nahradni joysticky a Nintendo z nich udelalo spotrebni zbozi aby usetrilo utrpeni ostatnich.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (A je to teda hromadeni uhliku, ktere vyresi prostriknuti kontaktolem )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam