• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    K názvu klubu....


    The Steam Deck Replaces the PlayStation and Xbox, Not the Switch | PCMag
    https://www.pcmag.com/opinions/the-steam-deck-replaces-the-playstation-and-xbox-not-the-switch?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: Tak jsem svrbění neodolal a koupil v akci Vampire survivors. Velká chyba. Ta hra je brutální elektronickej ekvivalent kombinace herinu a kokainu :D už to mám nainstalovaný i na velkým počítači i na pracovním macu... a teď jsem zjistil, že to je i na iOS takže to pravdědpobně budu fetovat místo práce a chcípnu hlady :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MCKIDNEY: díky, a ano, existují vzhledově prakticky stejné verze, co mají thunderbolt. Už jsem objednal JSaux, ať si nepridelavam zbytečně vrásky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Podobnost je nahodna, tato USB umi a mizerne. Nesplnuje pravidlo pro Power Delivery, takze porad silne ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SUCZKER: Jel jsem z pameti a mame takovy dock v korporatu. Blesk je na konektoru a jako USB nefunguji.

    Je mozne, ze tohle je jina verze co vypada stejne, to bych pak byl za blba.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MCKIDNEY: nechci flamit a být OT, ale Thunderbolt by měl mít na konektoru symbol blesku. U linkovaného docku vidím jen logo display portu. Už jsem s tím USB-C vs Thunderbolt jednou naběhl a je možný, že si naběhnu znova, tak budu rád za poučení, na co dávat pozor...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SUCZKER: Ano bude, pouzivam jak z JSAUX (levna a je stojanek), tak alza dongle.
    Ne, to co jsi poslal neni USB, ale ppuze thunderbolt. To fungovat nebude.

    Musis mit: Power Delivery (ne vsechny co maji USB-C ho maji)
    Nizkou latenci, nekteri cinani pridavaji do usb 150-200ms zpozdeni a to mas lepsi hrat pres Bluetooth.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Chtěl bych Steamdeck připojit k telce a hrát s PS4 kontrolerem. Asi se to tu nějak řešilo, ale nezkoušel někdo podobnej konfig?

    Bude mi ke steamdeck stačit libovolná bazarová USB-C dockina, třeba takováhle z ebay za 20 euro:

    Dell WD15 docking station | eBay
    https://www.ebay.de/itm/275787758299

    nebo má ten origo dock nějakou výhodu, zkrátka je něco, na co mám při výběru toho docku dávat pozor??

    Kdyžtak díky za názor.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dostal jsem 10$ slevu na jeden z těchto docků a nevyužiju - TRDJ4G. Půjde použít jen jednou, platnost do 1.6.2023

    M.2 Docking Station for Steam Deck HB0604
    https://jsaux.com/products/m-2-docking-station-for-steam-deck-hb0604?

    Docking Station for Steam Deck HB0702
    https://jsaux.com/products/docking-station-for-steam-deck-hb0702?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Já z těch nejhranějších jedu Dead Cells, Hades a Binding of Isaac. Mám svrbění přidat ještě ty Vampire Survivors ale to bych pak hrál už jenom tyhle nekonečný hříčky a k ničemu dalšímu bych se nedostal :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    IKARI: Napr. Ja v nem mam za posledni dva tydny temer 50 hodin :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    JUNGLER: za me Octopath Traveler 2 ze seznamu ... lidi porad hrajou Skyrim? :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JUNGLER: Z toho všeho hraju na SD jen CP2077, jinak žádný zářez :-)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Nejhranější hry na Steam Decku podle odehraných hodin v březnu 2023.

    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ja si nechal v origo pouzdre steam deck vedle postele na zemi, kde mi po nem ze srandy skakala 4leta dcera se svyma 19cti kilama. Podotykam, ze to pouzdro bylo jen priklopeny a ne zazipovany.
    Z jeji strany to byl ciste vulgar display of power a prezilo to taky bez ujmy.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRAASHEK: Já si to teda moc nepamatuju, ale mladá ráno říkala, že to prej bylo upřímný :⁠-⁠)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DEEFHA: a to bylo čistě vulgar display of power, nebo jsi chtěl obhájit nutnost ochranného pouzdra pro případy házení decku do zdi? :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    True story: tak mi včera dorazilo to pouzdro https://jsaux.com/products/upgraded-carrying-case-for-steam-deck-bg0106. Zvláštní bylo, že z tý Číny přišlo do nejbližší Zásilkovny, což se mi ještě nikdy nestalo. Ale jinak naprosto bez problémů, žádný clo ani DPH a doprava byla zdarma (objednával jsem ty pouzdra dvě). Vyzvedla mi to přes den mladá a já jsem včera dorazil až hoooodně pozdě v noci, protože v Kozlovně měli zelený pivo (obarvěný E133 brilantní modří, takže mňamka). A povídá: "Co sis to zase koupil? Vždyť už jedno pouzdro na Deck máš." OK, takže jak jsem byl fest nametenej, přendal jsem SD z původního pouzdra do toho novýho a, a teď pozor, plnou silou jsem s ním mrdnul přes celou místnost o zeď.

    A víte co? Steam Deck je v pohodě a pouzdro taky! Takže pouzdro rozhodně doporučuju :D Ale to zelený pivo moc ne, fakt z něj bolí hlava...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PEDROBEAR: Vůbec ne. Vyjasnilo se to. Vůbec si Switch neměli kupovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam