• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TRAGED: A porad nebude pro jine ID :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MCKIDNEY: Naprosto souhlasim. Konecne SteamDeck vypada k svetu, ze nad nim uvazuju. Bez OLED a HDR to pro mne nebyl handheld pro 2./5 21. stoleti
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TRAGED: Reddit prirozene dela to same skrze subreddity. Nicmene to je transparentni.

    Obecne steamdeck dostal revizi mnohem lepsi nez nove PlayStation 5 Slim - kdokoliv kdo to resi jako negativni je idiot. Na platforme nezalezi.
    Na cem zalezi jsou 3 urovne separace:
    1) Musis nechapat situaci.
    2) Musis verit, ze tvuj zdroj odpovida uzivatelum
    3) Musis verit, ze facebook se chova odlisne od normalu.
    Pak vytvoris meme co je na urovni chtit od od FG resit stutter z prekladu 40FPS do 60Hz :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MCKIDNEY: A reddit to uz dela taky? A ty prspevky pise Chat GPT nebo Aria?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: Ono je to spis tim, ze uzivatel facebooku jsou unikatni zvirata.
    Uz par let je fakt, ze facebook umyslne schovava prispevky co nesedi s ostatnima a dokonce vytvari prispevky co nikdo nenapsal.
    Nicmene to, ze uz to neni socialni sit nebrani uzivatelum predstirat ze to co vidi je reprezentace lidi :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    A není to spíš tak, že skoro nikdo nepičuje, ale ti, co se strašně rádi presentují jako "já jsem vám to říkal!" teď vytvářejí tyhle memes?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    IKARI: Meanwhile on Facebook...

    IKARI
    IKARI --- ---
    GEE: my budeme mit doma dva, jak to tak vypada :D
    GEE
    GEE --- ---
    MCKIDNEY: Hluk uz je pokrytej - je samozrejme tissi - je to fantastickej upgrade, i kdyz se mi nevyplati na OLED preskakovat

    Steam Deck OLED: A Stunning HDR Upgrade... But There's So Much More
    https://www.youtube.com/watch?v=Z1KLj06fn2s
    IKARI
    IKARI --- ---
    TRAGED: ja ho nepozoruju, okolo me jsou vsichni nadseny ¯\_(ツ)_/¯
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TRAGED: Lide jsou vzdy hloupi, az 60% baterie boost a lepsi vykon v cpu bound hrach.

    to je day0 coverage a zitra bude hluk, spotreba atd.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Když teď pozuruju rant, že jen OLED není dost, tak si říkám, jestli ona PCMR komunita neočekává u Steam Decku životní cyklus iPhonu, na což ovšem IMHO není trh dost velký.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Tak ne všichni jsou jako NVIDIA ;-)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    MCKIDNEY: jj, ale třeba to půjde přes nějaký drobný výměny plastů/něčeho... :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KAYLA: JSAUX prodava dily, ale tohle bude muset byt novy kit. Zmenili vnitrni konstrukci jak baterie, tak obrazovky.

    ja osobne bych oled uvital, protoze hraju exlusivne uvnitr pokoju. Ale na cesty bacha ze kontrast a jas neni to same :)
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    Bylo by fajn, kdyby se dal ten novej displej a baterka koupit samostatně i pro starej deck, lepší výdrž bych uvítala :-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    MCKIDNEY: Vyměním svůj prémiový SteamDeck 512 GB za váš trapný SteamDeck OLED 1TB + mi musíte dát doplatek. Podrobnosti v poště 🤡
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    YAZZMAN: Týjo, to mi přijde skoro až neuvěřitelný!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A my vsichni dostaneme podporu HDR :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam