• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    IKARI
    IKARI --- ---
    Handheld PC je myslim ted uz docela zabehnuty termin, tak bych ho klidne pridal do nazvu
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Asi bych to taky zkusil obracene - platforma je ok, produkt muze byt jiny. Switch je produkt a zaroven platforma.
    Nahodny ARM handheld neni.

    Ale treba bych i zkousnul tohle, protoze to sdili se SteamDeck vice, nez jak se to lisi v zapojeni:
    The Worlds Smallest Ryzen Gaming PC Ever! Minisforum EM680 Hands On First Look
    https://www.youtube.com/watch?v=2nI25tk-NMM
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JUNGLER: Hlasoval jsem pro SteamDeck, ale myslim tim i segment predchudcu jako je AyaNeo.
    Tezke definovat, ale rekl bych ze PC je blizko a zbytek si uspesne predstavime.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NAVARA: přímo v anketě píšu "kromě Switche". U toho třetího uvedeného auditka by mě teda ani v nedivočejších snech nenapadlo ptát se na zkušenosti s Miyoo Mini plus.

    TOM_HOST: tohle auditko chápu jako místo kde lidi řeší nějaký rejpání se v těch zařízeních. Ať už handheld i spíš normální konzole. Tady to neni o sdílení zkušeností s přenosnými herními zařízeními.

    Určitě bych nechtěl měnit základní směřování Steam Deck auditka... jen bych zkusil ho pojmenovat třeba nějak jako: Steam Deck + další PC/Linux based herní mašinky. Nechtěl bych to tu směřovat na uzavřený systémy typu PSP, PS Portal, Gameboy apod...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak budto at se to jmenuje handheld klub (coz ja jsem absolutky pro) a nebo to nechme jenom steamdecku … a ally … a legion go :))
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NAVARA: Aha, a kde? Asi jsem lama, ale nějak nemůžu žádný najít. JAko auditko, kde by se řešily rozdíly mezi Steam Deck a Asus Legion Go, eventuelně níže uvedenej Miyoo Mini Plus a podobné?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ony už ale ty ostatní specializovaná audítka již existují :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---

    Jenom Steam Deck a nebo i diskuze o dalších alternativních hendheldech?


    Instrukce:
    Má se tohle auditko zaměřovat čistě jenom na Steam deck a pro ostatní zakládat nějaký další auditka a nebo se sem vejde i diskuze o všech ostatních hendheldech?

    28 hlasy od 28 respondentů

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    tohle asi nutně potřebuju!!!
    Miyoo Mini Plus - Full Review / Overview of Stock Software & Onion OS
    https://youtu.be/3HpfYI3bcoA?si=N6a6xQLqVhA3R7cj
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No presun na novejsi a starsi proton muze vyresit hodne veci. Vychazi to z toho, ze je to prekladac. Neustale nachazeji stavy, kterych je potreba se zbavit.

    Nastesti Valva rozdal tisice Decku vyvojarum jeste pred vydanim a proton se posunul dopredu hodne.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NECROMAN: U MotN ne, ale Teslagrad 2 mel bez Proton Experimental gamebreaking problem, kdy nefungovala mapa a neslo se dostat pres cutscene snad 15 minut ve hre.
    Proton Experimental problem vyresil.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: zkusil jsem podle nějakých návodů přepnout na Proton Experimental, dám vědět, zda to pomohlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Teď hraji Mark of the Ninja Remaster a ten mi co hodinu crashuje a jsou při hraní vidět i různé grafické artefakty, máte někdo podobné zkušenosti nebo jak to vyřešit?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud nemate zajem, nebo van unikla edice prvnich her. Muzete zacit od Like a Dragon za 400.
    Bezi na decku dobre a ma skvely EN dabing. Kdyz bude bavit, tak je venku pokracovani na dalsich 100h hrani :)

    [MCKIDNEY @ Yakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus]
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A je po emmc :)

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOM_HOST: Jo eMMC byla cost cutting measure co dneska uz nedava smysl. Proto Valve doprodava.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MCKIDNEY: Jo ale to emmc je pomale to proste neni hodno takoveho kusu hw … a kdyz uz tak uz :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Uprimne ja povazuji Steamdeck za super form factor - ale libila by se mi varianta bez controlleru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam