• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEELojzího Herní Kanál
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MILOSHIT: to je problém, že to neznám, ani tu mapu a ani to místo a komentář a gameplay je improvizovanej, čtu Venice v názvu něčeho a tak mi to asociovalo Benátky, ale jsem rád, že to zkoušíš, snad se aspoň líbil ten mod ;)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    THUG Pro is a total conversion mod of the 2004 video game Tony Hawk's Underground 2. It uses its gameplay as the basis for an all-encompassing collection of levels from every original Neversoft game in the series, for use in single-player and online multiplayer gameplay.

    Loizee Hraje: THUG PRO
    https://youtu.be/pk8FGUa8ggg
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SPARENA_MARENA: pro me dokoncovani her jen kuli pribehu neni priorita, jakmile se gameplay zacne moc cyklit, tak me to prestane bavit a hru odkladam. zaklinace jem necetl, ale ve 3ce mam stovky hodin a je to jedna z mala velkych rpg, co jsem dohral. ty dva nejstarsi gothiky jsem zkousel rozjet v poslednich letech vicekrat, ale i pres prislib dobre atmosfery jsem si neporadil s ovladanim postavy. hral jsem vice az gothik 3 a riseny.. z tehle atmosferickych starsich her plnych kouzel preferuji nejvic asi morrowind.. skyrim jsem hral hodne, ale taky ho nedohral, cas od casu si nainstaluju enhanced edition a kousek zahraju, ale pak zas odkladam. za tech 10 let, co skyrim on and off hraju v ruznych verzich s ruznyma modama je to pro me krom zaklinace asi druhe nejoblibenejsi "moderni" rpg.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SPARENA_MARENA: já nedokážu odpovědět, pokud je to otázka na mě, bohužel si ty příběhy nepamatuji, ale třeba tu bude nějaký větší znalec nebo pan google. já obecně nikdy příběhy ve hrách nebaštil a byl pro mě přednější gameplay a také jsem v tu dobu neuměl anglicky.. snad jediná hra, kde jsem hltal příběh, byl zaklínač.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam