• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEELojzího Herní Kanál
    SPARENA_MARENA
    SPARENA_MARENA --- ---
    LOJZEE: já teď jedu Gothicy opět. Jednička dokončena, dvojka na začátku. A zaklínače kterýho? Já jsem fanda knížek dávno předtím než byly hry, jedničku jsem dokoncil celkem třikrát, dvojku dvakrát, ale trojku jsem nikdy nedotahnul 😀 já ji vždy odložil na neurčito někdy v době když už jsem mohl a vicemene i měl odjet na Skellige. Skyrim podobné. Nikdy nedokončeno (zatím teda) jen ty Gothicy jedu jednou za pár let znovu a znovu. Ta atmosféra mi přijde někde úplně jinde, zvlášť u těch dvou nejstarších
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak sem se konečně dostal k tomu kouknout se na něco od tebe a musím říct, že se mi tvůj obsah líbí. Máš tam zajímavý hry, máš fajn hlas a působíš klidně, což je dost příjemná změna. Jen škoda, že takovej přístup v době přehnaně a protivne exaltovanejch jůtůberů asi moc nepotáhne.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HE11_KNIGHT: doom eternal jsem taky nehral, ale co tak chapu z nadsenych ohlasu, tak tam byly pekne udelane souboje, v prubehu cele hry to bylo challenging a clovek si musel rozvrhnout jak to pozabijet, dobra AI a chovani potvor a tak.. graficky mne se to celkem libi, ale to je individualni. mozna, az to zkusis, ze tomu mnohe odpustis, ale zalezi, co od toho cekas.)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOJZEE: tak tedy potom jsem zvědav co budeš řikat na Doom Eternal. Dle videi co vidím, to vůbec nevypadá pěkně a už vůbec to nevypadá jako DOOM. Už mi to připomíná nového Quaka (z 2004), ať už to jsou příšery nebo dokonce font písma. Doom 2016 byl krásně "robustní" a "kompaktní". Eternal mi připadá jako nějaký spin-off od fanoušku. Chtěl jsem ten Eternal koupit v nějaké vánoční akci, ale přešla mě chuť.

    Battlefield jsem nehrál snad nikdy, nevím jestli jsem na to neměl kompla, nebo to byla moje neschopnost hrát vojenské hry :) Ale Call of Duty to mě tedy bavilo (první díl, potom už to šlo mimo mě).

    Jinak tedy díky za videa, baví mě to moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam