• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEELojzího Herní Kanál
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MILOSHIT: to asi neni hra pro muj kanal a nehraju moc adventury, ale vypada to spis jako neco, na co by me bavilo koukat, jak to hraje nekdo jinej
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Jak je hra pestrobarevná, tak je i obtížná!

    Nic nepotěšilo hráče na celém světě tak, jako právě online battle royale hra Fall Guys Ultimate Knockout, která hráče postaví před řadu bizarních výzev.

    Kdo tady dokáže vyhrát kolo je skvělý. Ten, který jich vyhraje hned několik je úžasný, ale pokud hráč dokáže opanovat několik celých her v řadě za sebou, tak je nezastavitelný! Brutální výzvy zde visí na každém rohu a jen pár odvážných se do nich pustí s otevřenou náručí. Fyzikální model je zde totiž naprosto neúprosný.

    Ovládání je však jednoduché a principy přežití na mapě také, což z titulu dělá velmi návykovou hru. Lehkou na naučení, těžkou na ovládnutí. Překonat další hladové hráče, kterých je v jedné hře přes 40, je náročné. Taktéž není nouze o vysokou míru přizpůsobení jednotlivých postaviček. Vše doplňuje nádherná grafika a poutavé ozvučení, či jiné rozmanité herní módy.

    S kamarády je to největší sranda!

    Loizee Hraje: Fall Guys
    https://youtu.be/O5aQ3imFdLI
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SPARENA_MARENA: já nedokážu odpovědět, pokud je to otázka na mě, bohužel si ty příběhy nepamatuji, ale třeba tu bude nějaký větší znalec nebo pan google. já obecně nikdy příběhy ve hrách nebaštil a byl pro mě přednější gameplay a také jsem v tu dobu neuměl anglicky.. snad jediná hra, kde jsem hltal příběh, byl zaklínač.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Vítejte u jubilejního 60-tého videa na mém kanále, který skoro nikdo nesleduje. Rád bych vám dnes představil novou skvělou hru a vysvětlil její princip a herní mechaniky. Hra je velice návyková a skvělá intenzivní žánr definující pařba. Dlouho mě žádná tak neuchvátila, že bych se ráno po probuzení nemohl dočkat, až si ji zase zahraju.xD

    Loizee Hraje: The Cycle: Frontier
    https://youtu.be/nWErtmvFrq8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam