• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jj darku jsem tam mel vcera hodne, vrcholem zatim bylo ziskani FAKYN králíčka! sice mi to furt cpe ze si musim koupit nakou lepsoverzi abych mohl pouzivat pet effects, ale na to mrdam, jsem slusnej clovek, ne p2w
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Vše, co potřebujete vědět o EU West a dárcích od Amazonu! - Arkesia - Lost Ark CZSK
    https://www.lost-ark.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-eu-west-a-darcich-od-amazonu/
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    je poledne a Zinnervale ma frontu 9000 :) predpokaldam, ze to lidi pousti, aby mohli treba od 15h hrat, jinak si to neumim vysvetlit
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELIDOR: hlavně nechápu tyhle problémy, když to jede pod amazonem, kterej má suveréně nejvíc datacenter ve světe
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dodelal jsem absolutne perfektni linii .. arena 10 souperu, tohle byla totalni bomba. jak pribehove tak graficky, skoda, ze souperi v arene nevzbuzovali vetsi respekt a vyzvu (klidne bych sel do 100) ... ale i tak, paradni!
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ELIDOR: poslednich 952 lidi .. tzn necelych 6h fronta ..
    tohle neni jen o fronte, ale likviduje to i pripadny guildovni akce .. sejit se, je realne nemozny

    pokud jsem pochopil z vyjadreni RT, tak:
    - pridat nove servery do existujici skupiny nejde
    - posilit server nejde (zvednout limit online uctu / server)
    - prevest ucty nejde - tohle je imho nejvetsi wtf

    z predchozich vyjadreni, kdy lidem nefungovaly aury, tak se to opravuje manualne v okamziku kdy je ucet online, v offline stavu to nejde (dals wtf)

    hra je to fakt hezka, ale to technicky zazemi me neuveritelne fascinuje
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VON_GILOTINE: Některý povolání na NA/EU nejsou. Budou se prý odemykat postupně.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dotaz crusader jako povolani se mi odemkne po lvl50 nebo v te eu west sekci proste neni a je jen v korei?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: Mno vsak jak psali vcera, ze neumi udelat servery "silnejsi" v podstate. A cekali 200k hracu a je jich 10x tolik no :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: protože to očividně nějak souvisí s vytížením serveru... nevim proč
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po relogu zas zmizela aura, zmizelo mi 50 crystalu z petiset. Que na dungy sou zas gay. Nvm esi neni cas si dat mesic voraz a prijit az casem :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hura eu west servery jsou tu.
    mam postavu delam prologue, wow
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    uf fronta 19582 lidi ... to je tak na 5-6h
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    todle je dobrý sumárum po lvl50 a na daily. jaký ostrovy a co kde měnit pokud možno týdně (hodně výměn má totiž týdenní limit)

    How I got to 1100 Item Level (T3) in 9 Days without P2W (Lost Ark Gear Guide)
    https://youtu.be/JV3nIRibjHo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: cooldown hodinu, když ti zrovna funguje ta aura teda :) bez ní 2


    LIQUIDFREAK: tam je nějaký jeweler, co nemám odemčeno - buď to mění, nebo aspoň resetuje, sem chtěl vyzkoušet Adrenalin a uplne sem ten jedinej šutr, co s tím mám, zkurvil - tohle bude hodně o nervy
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: portovat se muzes pisni - song of return kam si nabindujes return point - 2 hodiny cooldown
    bifrost Alt + W defaultne mas 3 lokace co si muzes ulozit
    a pokud si objevil uz pristav tak se na nej zpravidla dostanes z ostatnich pristavu pres toho port liner managera ikona papiru a pera - a mas fast travel z pristavu do pristavu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: solovat se to da kdyz to jinak nejde, ale nektery mechaniky sou teda docela pfff.

    Mne hlavne serou ty facet stony, pada toho milion a je dobrej jeden z 50
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw jen abych to nenechal vyhnit portovat jde jeste pisnickama ..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LIQUIDFREAK: tak mi ten náš ilvl1000+ nabízí kdykoliv pomoc, ale takhle to taky nepujde denně, páč jemu to je k prdu chodit todle
    ještě mi říkal, ať jdu sólo - to imho pujdu na dps/modrou a do pár minut one shoty a wipe :D a nebo žlutou a shielding, ale to ho zas neupižlam
    je teda fakt, že tenhle želvocucák je pro ilvl460 a já mam teď 470 (je to tab raid lvl2 první) - lootem se to liší jen Ability stonem, proti předchozímu je tam možnost na Legendary (a tam ta šance správných Engravings... stojí ledatak za ignor)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CHORCHE: hele taky s tim bojuju, hraju gunlancera tedy tanka a zpravildla mne to namatchuje s trema dpskama bez suportu a at se snazim suportit sam sebevic (jakoze toho moc nemam) stejne dpska strasne rychle vychcipaj a pak to clovek pizla chivli sam nez mu dojdou hpcka. Je to na prd, spousta lidi ma velky oci a ty raidy a jejich ilvl rozhodne neodpovidaji.
    Resit to fakt s guildou a i to neni casto upe easy, zalezi kde a co.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam