• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    1) jak jste na tom s loďma? mam lvl 4 Brahms - jak lidi sehnali tu kosatku skin? mam jen ze hry 5k ametyst shardů a na twitchi nic z čeho by šly není

    2) máte někdo návod na tu pirátskou a astray? (funkční a chytrý?)

    2) co researchujete v Strongholdu? mam lvl25 a je to Gold sink... stejně x věcí se ti vyplatí koupit a ne kraftit
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: to sem taky něco podobnýho měl, prostě consumable, ty hodiny sem překouk... tak sem to klik a něco zahlásilo, ale nedával sem tomu moc pozornost

    100k je prd, ja mam asi 7,5m a zatim to nikam nesypu - ale kdybych blbnul s Gemama, tak to vystřílim na rerollech hned, to zas jo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak ja to chtel setrit na nejakej dalsi posun v chaosu, ale to zjevne na 1340 do tejdne nehrozi, tak to proste pouziju ted jak bude cas...

    tyhle itemy co maji nejakej odpocet jsou teda docela zaludny, jsem takhle projebal v cookingu 100k silveru bo jsem si neprecetl, ze se mi to do minuty zkazi, kdyz to nesezeru hned :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: a i maily maj čas... taky bych to normalne hodil do bedny, ale nez zapomenout, tak uz pouzito - akorat ze na t3 sem to zapich na ilvl 1325 a hromadim matros a premyslim co a jak, veci je tam moc

    mozna to meli dat opravdu jako jen t1 tutorial a t2, kde se to naucis - protoze t2 je vlastne marny, dela to bordel v matrosi (protoze ti sulini nemuzou dat u matrosu na honing Bound to Rooster... jakoze proc, ne?)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    EVILMIND: jo no, ja se zase bojim ze to zapomenu vybrat az se vymeni novej login table, to si clovek nevybere
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    takovy uzitecny PSA, pokud jste si stejne jako ja dali tu login odmenu na obnoveni aura of resonance do banky, ze se bude hodit casem - tak ono je to casove omezeni, a odtikava tomu cas od chvile, kdy to vyberete... tj. v mem pripade za 4 dny proste zmizi
    jsem si to asi mel precist nez jsem to vzal z mailu :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: taky na to spis kaslu, protoze uz mam casto lepsi veci, ci potrebuju +15 island soulu atd. a to uz sou ty rng hovadiny++
    ELIDOR: 53 a 74
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsem ted investoval 420 krystalu do toho Hermida Song ship skinu, a musim rict, ze lituju, ze jsem to neudelal driv - vzhledem k tomu, kolik casu na lodi travim, to definitivne stoji za tech cca 3000 goldu v aktualnim kurzu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELIDOR: ted jedu cilene adventure tome hlavne, ale bohuzel se ukazalo, ze rapport je nejuzsi misto - mam prvnich 5 kontinentu uz uplne vsechno, krome rapportu, a jako proste to neni jak urychlit, protoze neni neomezenej prisun giftu (nebo jsem neprisel na zadnej zpusob zatim). Jsem doufal v tunu ignea tokenu hezkejch a dalsi skillpointy, a misto toho muzu max tak pocitat, kolik mesicu na to budu muset cekat... :-( Navic diky tomu ted vim, ze nema cenu se snazit o 80% v Punice, bo bez rapportu (a ze tam jsou zrovna ty nejtucnejsi npc) to nedam.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CL 53, 52, 51, 50 a RL 80

    prijde mi ze hraju tak nejak vsechno ale poradne nic
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Masterpiece Collectibles Guide for Lost Ark on Maxroll.gg
    https://lost-ark.maxroll.gg/resources/masterpiece-collectibles-guide

    jdete cilene za plnenim masterpieces? nevim zda vynalozena namaha odpovida zisku, zatim to plnim spis mimodek
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    combat 52, roster 64

    guilda šlape, byli jsme ten abyssal v 8 a byla to celkem sranda.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    JANDOS: wow wow ..
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    combat 51 roster 62
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw zajimalo by me, jaky mate Combat a Roster lvl .. ja jsem totalni nub, hraju zatim jen solo, guilda je mrtva.
    combat lvl se konecne chyli k 51, Roster lvl 52
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prave jsem delal skoro 4 hodiny posledni mokoko v Stormcry Grotto ... myslel jsem, ze z toho zesedivim ..

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak uvidime kolik toho novyho materialu bude, spis jsem doufal ve lepsi sanci na honing (coz btw v Korei v te fazi meli)
    ale jsem 1330 ted tak s timhle pocitam popolezu na 1340 a pak zaparkuju a pujdu trenovat pvp... :-)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Amazon Games & Smilegate RPG Message From the Team - News | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/amazongames-smilegate-rpg-message-from-the-team
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    *MAJOR MISTAKE!*.. Abyss Accessories, ~DO NOT DISMANTLE!~.. These Rolls *SELL BIG!* (Lost Ark Tips)
    https://youtu.be/U1XirJzNb9g
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam