• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: jakto?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pritom zejtra dosteneme tolik honing materialu zadarmo! :-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja stale objevuju, raidy nechodim, nemam stalou partu, ale zatim na to ani nemam nejak cas, tech aktivit mam zatim opravdu hodne tzn zatim bavi
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LIQUIDFREAK: Mě taky.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nevim, nejak mne to preslo. Sem jedinej? :P
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: kde toho bota seženu a jak přidám na náš discord? to by bylo fajn, klidně napiš do pošty, či sem, dík
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Strongold je dobrej taky na crafteni map. Na wandering merchaty mame na discordu bota i s mapkama co to pinguje kazdou hodinu. Nebo je to na maxrollu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: si tady odpovim sam - neomezenej prisun giftu se jmenuje wandering merchanti... akorat to zabere nejakej cas poskakat ty tripody po kazdym respawnu, a asi to bude chtit trochu cviku a ty pozice si zapamatovat.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE:

    1.) lode jsou zbytecnej material sink a nevyplati se skrz obrovskej cost investment. Nejlepsi je estoque na lvl5 a dobri sailori. Nicmene mam uz eibern wound a pracuju ted na astray ktera je nejrychlejsi

    2.) musis jet daily. Na eibern wound vemes daily na zabiti ghost shipu kterej je jednou tydne - bleak night fog, takze to daily jednou dokoncis a pak ho delas denne skrz ten una autocomplete, podobnej pristup muzes vzit k astray, kterej vyzaduje zkurvenej daily sailing coop quest kterej odmitam delat porad dokola - ride like the wind, takze taky autocompletuju po prvnim manualnim udelani.

    3.) stronghold jsem stejne jak ty, a v ramci toho at to tam nesviti jsem to researchnul vsechno. Craftim si potky a nejakou pivni ceduli ktera stoji jen silver a sutr drevo a pak to vyhodim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: gemy vypadaji, vzhledem k poctu tech efektu a cene rollu na tech vysokejch, jako naprosta tourist trap, urcite chces proste koupit uz hotovej, a co nechces sam tak prodat jako fuse base pro jiny classy (bo v ramci tvoji asi vsichni budou vicemene chtit to samy).
    Ceho na nich nejvic lituju ze jsem si s tim docela vyhral na T2 do 5/6, bo z toho vzhledu te fuse gem obrazovky mi nejak nedoslo, ze na T3 zacnes od zacatku zase...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    1) jak jste na tom s loďma? mam lvl 4 Brahms - jak lidi sehnali tu kosatku skin? mam jen ze hry 5k ametyst shardů a na twitchi nic z čeho by šly není

    2) máte někdo návod na tu pirátskou a astray? (funkční a chytrý?)

    2) co researchujete v Strongholdu? mam lvl25 a je to Gold sink... stejně x věcí se ti vyplatí koupit a ne kraftit
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: to sem taky něco podobnýho měl, prostě consumable, ty hodiny sem překouk... tak sem to klik a něco zahlásilo, ale nedával sem tomu moc pozornost

    100k je prd, ja mam asi 7,5m a zatim to nikam nesypu - ale kdybych blbnul s Gemama, tak to vystřílim na rerollech hned, to zas jo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak ja to chtel setrit na nejakej dalsi posun v chaosu, ale to zjevne na 1340 do tejdne nehrozi, tak to proste pouziju ted jak bude cas...

    tyhle itemy co maji nejakej odpocet jsou teda docela zaludny, jsem takhle projebal v cookingu 100k silveru bo jsem si neprecetl, ze se mi to do minuty zkazi, kdyz to nesezeru hned :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: a i maily maj čas... taky bych to normalne hodil do bedny, ale nez zapomenout, tak uz pouzito - akorat ze na t3 sem to zapich na ilvl 1325 a hromadim matros a premyslim co a jak, veci je tam moc

    mozna to meli dat opravdu jako jen t1 tutorial a t2, kde se to naucis - protoze t2 je vlastne marny, dela to bordel v matrosi (protoze ti sulini nemuzou dat u matrosu na honing Bound to Rooster... jakoze proc, ne?)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    EVILMIND: jo no, ja se zase bojim ze to zapomenu vybrat az se vymeni novej login table, to si clovek nevybere
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    takovy uzitecny PSA, pokud jste si stejne jako ja dali tu login odmenu na obnoveni aura of resonance do banky, ze se bude hodit casem - tak ono je to casove omezeni, a odtikava tomu cas od chvile, kdy to vyberete... tj. v mem pripade za 4 dny proste zmizi
    jsem si to asi mel precist nez jsem to vzal z mailu :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: taky na to spis kaslu, protoze uz mam casto lepsi veci, ci potrebuju +15 island soulu atd. a to uz sou ty rng hovadiny++
    ELIDOR: 53 a 74
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsem ted investoval 420 krystalu do toho Hermida Song ship skinu, a musim rict, ze lituju, ze jsem to neudelal driv - vzhledem k tomu, kolik casu na lodi travim, to definitivne stoji za tech cca 3000 goldu v aktualnim kurzu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam