• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: aha, tak o ty sem asi nezakop. v tom eventu byly ke koupi sic legendary, ale rng karta z nich, 1x tydne myslim

    mate nejaky guide na tohle, nebo kde berete? maxroll je v necem dobry, ale v necem nedostatecny (nebo tam ty veci nejsou tak do hloubky) a porad nemam rad utube guide, ale spis tabulky, text
    blizi se ale cas, kdy si budu muset zavest nejaky sesit na ty sutry, mokoko, karty, daily... uz toho delam moc chaoticky a nebo ne vzdy tomu rozumim :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: To jsou selection bedny zadny RNG proto to rikam
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: zrovna tyhle bedny sou hroznej rng shit, otevrel sem par set, dostal 2x legendary card - a je to dycky ten uknouranej kokot Armen (takze toho mam 3x a pak este 1 legendary a pak uz vubec nic)


    EVILMIND: ty alerty sou problem, uz jen v tom, ze udelas jednou tejdne ghost ship atp. a vzdy ti to tam cpe ty sede bloky, ze uz to nemuzes, ale ze se kona... tohle mi prijde hodne spatne udelane, chaoticke (stejne jako mapa M, co se nedobre prekryva a dalsi UI)
    aspon ze uz neni Adventure island jen v 19hod - to byl problem sam o sobe a prijde mi to od hry dost hloupe (zvlast kdyz mi parkrat tydne v 19h zacina sichta a tudiz sem to pak nemel sanci dat nikdy)

    jinak ja se zabavim tema daily, obcas nekam dojedu, 2x chaos, 2x guardian, vcera prvni t3 raid na pohodu s pugem - ale co me extremne otravuje sou takovy ty maze dungeony jako treba Metus island - to em neskutecne vysira, behas tam 15minut, pak te tam neco ze stinu vyrasi a dej si to znova - stane se to o kus dal, a zas cele znova a to uz na to nemam nervy a nebo to i das a zafunguje RNG a ten island soul sutr stejne nedostanu, prijd to zkusit priste - rek bych, ze takovych problematickych ostrovu tam je jiste 20+ a po case me to fakt nebavi se tam ani vracet a porad to odkladam
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    btw ty legendary card selection packy doporucuju jeste neotvirat, dokud nebude jasny jakej content budou releasovat dal. Nejaky ty decky sou celkem mush have a pokud presne nevite jakej deck chcete udelat tak je lepsi to posetrit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LIQUIDFREAK:
    March 24 Weekly Update - News | Lost Ark - Free to Play MMO Action RPG
    https://www.playlostark.com/en-us/news/articles/march-24-weekly-update-2022

    Mas dva nove eventy s NCP co ma honing material, plus vyrazne zvetsiny odmeny z grand prix (co vezmes instantne protoze ty body ted nesly utratit), tailor booky v odmenach, zadarmo vycet truhel dalsich jako gift. Takze doufam, ze se mi podari aspon 2-3 uspesny pokusy za to! :-)

    Jinak jsem zjistil, ze me to sice furt dost bavi, ale je treba tomu dat nejaky mantinely, nejhorsi je FOMO co tam peclive budujou, ze vlastne neustale se ve hre deje neco, co si nechces nechat ujit... Coz skryva docela nebezpeci vyhoreni. Takze ignoruju vetsinu alertu a delam radsi co bavi me, nez abych delal co je efektivni.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: jakto?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pritom zejtra dosteneme tolik honing materialu zadarmo! :-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ja stale objevuju, raidy nechodim, nemam stalou partu, ale zatim na to ani nemam nejak cas, tech aktivit mam zatim opravdu hodne tzn zatim bavi
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LIQUIDFREAK: Mě taky.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nevim, nejak mne to preslo. Sem jedinej? :P
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: kde toho bota seženu a jak přidám na náš discord? to by bylo fajn, klidně napiš do pošty, či sem, dík
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Strongold je dobrej taky na crafteni map. Na wandering merchaty mame na discordu bota i s mapkama co to pinguje kazdou hodinu. Nebo je to na maxrollu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: si tady odpovim sam - neomezenej prisun giftu se jmenuje wandering merchanti... akorat to zabere nejakej cas poskakat ty tripody po kazdym respawnu, a asi to bude chtit trochu cviku a ty pozice si zapamatovat.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE:

    1.) lode jsou zbytecnej material sink a nevyplati se skrz obrovskej cost investment. Nejlepsi je estoque na lvl5 a dobri sailori. Nicmene mam uz eibern wound a pracuju ted na astray ktera je nejrychlejsi

    2.) musis jet daily. Na eibern wound vemes daily na zabiti ghost shipu kterej je jednou tydne - bleak night fog, takze to daily jednou dokoncis a pak ho delas denne skrz ten una autocomplete, podobnej pristup muzes vzit k astray, kterej vyzaduje zkurvenej daily sailing coop quest kterej odmitam delat porad dokola - ride like the wind, takze taky autocompletuju po prvnim manualnim udelani.

    3.) stronghold jsem stejne jak ty, a v ramci toho at to tam nesviti jsem to researchnul vsechno. Craftim si potky a nejakou pivni ceduli ktera stoji jen silver a sutr drevo a pak to vyhodim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: gemy vypadaji, vzhledem k poctu tech efektu a cene rollu na tech vysokejch, jako naprosta tourist trap, urcite chces proste koupit uz hotovej, a co nechces sam tak prodat jako fuse base pro jiny classy (bo v ramci tvoji asi vsichni budou vicemene chtit to samy).
    Ceho na nich nejvic lituju ze jsem si s tim docela vyhral na T2 do 5/6, bo z toho vzhledu te fuse gem obrazovky mi nejak nedoslo, ze na T3 zacnes od zacatku zase...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    1) jak jste na tom s loďma? mam lvl 4 Brahms - jak lidi sehnali tu kosatku skin? mam jen ze hry 5k ametyst shardů a na twitchi nic z čeho by šly není

    2) máte někdo návod na tu pirátskou a astray? (funkční a chytrý?)

    2) co researchujete v Strongholdu? mam lvl25 a je to Gold sink... stejně x věcí se ti vyplatí koupit a ne kraftit
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: to sem taky něco podobnýho měl, prostě consumable, ty hodiny sem překouk... tak sem to klik a něco zahlásilo, ale nedával sem tomu moc pozornost

    100k je prd, ja mam asi 7,5m a zatim to nikam nesypu - ale kdybych blbnul s Gemama, tak to vystřílim na rerollech hned, to zas jo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak ja to chtel setrit na nejakej dalsi posun v chaosu, ale to zjevne na 1340 do tejdne nehrozi, tak to proste pouziju ted jak bude cas...

    tyhle itemy co maji nejakej odpocet jsou teda docela zaludny, jsem takhle projebal v cookingu 100k silveru bo jsem si neprecetl, ze se mi to do minuty zkazi, kdyz to nesezeru hned :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: a i maily maj čas... taky bych to normalne hodil do bedny, ale nez zapomenout, tak uz pouzito - akorat ze na t3 sem to zapich na ilvl 1325 a hromadim matros a premyslim co a jak, veci je tam moc

    mozna to meli dat opravdu jako jen t1 tutorial a t2, kde se to naucis - protoze t2 je vlastne marny, dela to bordel v matrosi (protoze ti sulini nemuzou dat u matrosu na honing Bound to Rooster... jakoze proc, ne?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam