• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: a kolik si ilvl? Ja mam maina pala 1480, socku 1445, 2x 1400, 2x 1370 a taham nahoru barda pomalu na dalsi raidy.

    Raidy vsechny Hard mame hotovy vzdycky ve stredu vecer, normaly za alty v nedeli a zbytek tak nejak chodim chaosy s rested a podobne. Zatim me bavi vzdycky ty rozlisnosti postavy.

    Co me sere je ze guardian lisky se ted zredily absolutne zbytecnejma dpskama ktery nic nedelaji a guardian runy trvaji 2x tolik co driv
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tak nejak uz jen odehravam daily .. tzn nehraju.
    jak jste na tom vy? btw koukam na streamery a hrajou tak naprosto odlisnou ligu, kam nemam sanci se dostat coz me sice netrapi, cas na tuhle uroven hrani nemam, ale vzhledem k budoucimu obsahu, ktery bude hadam 1460+ nevidim sanci, se k tomu obsahu casem dostat.

    jak jste na tom vy? btw nepokujujete po necem novem?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    týpek co se propad matrixem čučí na první trpaslici v životě...

    TAJEN
    TAJEN --- ---
    FORTRESS: Super uz to mam Crystaly za 5k goldu a sem v pohode super mam asik 110 knizek s kartama :-D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    TAJEN: Store > currency exchange a tam buy crystals. Cena je teď okolo 500g za 95 modrejch, to je celkem dobrej deal.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    FORTRESS: Mno goldu mam 40k ted du teda hledat kdeje to currency :-) dekuji
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    V currency exchange můžeš vyměnit za goldy.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Jop to presne a nekdo tu snad psal zeseto da sehnat za herni měnu ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TAJEN: myslis tohle?

    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ve hre se daji nejak koupit Crystals ?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ehm .. boj s boty mi prijde krapatko neefektivni
    Bot on chaos gate
    https://youtu.be/yOhKL6JxG5k?t=157
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jake mate lvl guild ? Jasem na Mokoko v guilde lvl 15
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: zinnervale aktivni guilda
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: tak do tech mist muzes pak sazet rapport npc (je tam na kazdou areu nejaka kapacita)
    druha vec, kdyz si das Lab a nahore das Unavailable Research, tak ti to ukaze vse co je momentalne implementovany, na neco ti bude chybet combat lvl, ilvl, nebo treba lab lvl
    u me tam momentalne visi Lab7 - na to potrebuju jeste chloupek abych mel lvl55
    pulku seznamu mi delaj Merchanti, pac jich moc nemam
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: my na zinnervale fungujem dal. Aktualne vykas Hm. raidy jsou fakt pekne udelany
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    tak mam SH 54. podle mě je to o tom Honing a Exp/knowledge pro alty, což už bys měl vše většinou mít, případně tam pak máš ty itemy na upgrade a moc to nesleduju, posilam dispatche a koukam tam na ty obchodniky hlavně
    koukal sme na maxroll a tam nic moc, můžu to napsat ještě do discordu

    takže tady zbyli tak 3 lidi? nějaké echo jak to jde na tom serveru s cz komunitou? maj tam aspoň 1 funkční guildu?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: 50* kouknu po obědě či až tam portnu
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: já už 502 mám, nic extra, ale pak když trefíš ilvl1640 tak potřebuješ nějaký lvl lab atp. abys moh zvednout honing chance od 1415
    jinak to SH je marný, žere to hlavně strašně goldů na ty upgrady a nejzásadnější mi tam přijde jen ten Exp/Honing pro alty, dát dispatche... a pak že tam máš obchodníky, těch mám pořád minimum
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw nepodarilo se vam vygooglit vylepseni ostrova? budu mit tento tyden 50 lvl a nejak me posledni upgrady nenaplnuji stestim :) na 45 lvl zpristupneni vychodniho pobrezi ... bez toho, ze by to cokoliv prineslo me opravdu nepobavilo, tak jsem zvedavy co vlastne budouci upgrady prinesou, jestli to ma vubec nejaky smysl
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELIDOR: jo no, to sem rad ze uz to mesic nehraju :D

    Btw kdo chce majitele diskuse? dyztak posta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam