• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: to chapu, ale 1445 je porad dobry skore a neni kam spechat. Ono vem si ze sice my mame alty ale sezere to tunu materialu a goldu. Hraci s 1 postavou v nasi guilde existujou a jsou mnohem bohatsi na ilvlu 1470+.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: 1445 sanci na zvednuti u sebe vidim minimalni
    fakt je, ze nemam zadne alty, hraju jen s jednou postavou, ale i to mi zabira cca 2 h denne (driv 4-6), odejit to jeste s altama, si moc neumim predstavit a to vidim na tech streamerech, maji treba 6 postav, vsechny aktivne hrane ... coz ja opravdu nedokazu pochopit, natoz zvladnout :) (ledaže by je živilo to online hraní a streamování)

    presouvam se do skupiny pomalych gerontu .. .)

    hra me neskutecne bavila pri objevovani ostrovu, ve hre bych jich rad videl treba 20x tolik (nebo aspon xy* tolik obsahu) .. ted uz mam obsah na minimu z nich, obvykle jen diky nemoznosti dostat soul jinak nez daily ukolama tzn cca mesic / soul neustalym opakovanim tehoz ukolu den za dnem .. dokud nesplnim a nedostanu jiny jeste delsi (na pocet opakovani) primitivni ukol.
    chapu ze to nebavi kazdeho, ale ono i raidovani tady spada do skatulky .. stereotyp, tzn ostrovy byly prijemnym zpestrenim

    celkove bych rekl, ze me hra nejvic bavila tak do 1200, pak uz mi to prijde spis o trpelivosti, coz je jinde nez hratelnost (ale to je jen a jen muj pohled na vec)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    na Zinner mam sice postavu, ale odešli jsme na Sirius kvůli frontám první měsíc.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    FORTRESS: jestli si Zinnervale dojdi k nam do Syndicus, ted dokladaji druhou raidovaci grupu
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já mám 1460, ale zbyli jsme z původních 8 lidí už tak dva takže to asi taky brzo odpískám.

    useless dps už otravujou nejenom u lišky ale už i u deskulady.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: a kolik si ilvl? Ja mam maina pala 1480, socku 1445, 2x 1400, 2x 1370 a taham nahoru barda pomalu na dalsi raidy.

    Raidy vsechny Hard mame hotovy vzdycky ve stredu vecer, normaly za alty v nedeli a zbytek tak nejak chodim chaosy s rested a podobne. Zatim me bavi vzdycky ty rozlisnosti postavy.

    Co me sere je ze guardian lisky se ted zredily absolutne zbytecnejma dpskama ktery nic nedelaji a guardian runy trvaji 2x tolik co driv
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tak nejak uz jen odehravam daily .. tzn nehraju.
    jak jste na tom vy? btw koukam na streamery a hrajou tak naprosto odlisnou ligu, kam nemam sanci se dostat coz me sice netrapi, cas na tuhle uroven hrani nemam, ale vzhledem k budoucimu obsahu, ktery bude hadam 1460+ nevidim sanci, se k tomu obsahu casem dostat.

    jak jste na tom vy? btw nepokujujete po necem novem?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    týpek co se propad matrixem čučí na první trpaslici v životě...

    TAJEN
    TAJEN --- ---
    FORTRESS: Super uz to mam Crystaly za 5k goldu a sem v pohode super mam asik 110 knizek s kartama :-D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    TAJEN: Store > currency exchange a tam buy crystals. Cena je teď okolo 500g za 95 modrejch, to je celkem dobrej deal.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    FORTRESS: Mno goldu mam 40k ted du teda hledat kdeje to currency :-) dekuji
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    V currency exchange můžeš vyměnit za goldy.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Jop to presne a nekdo tu snad psal zeseto da sehnat za herni měnu ..
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TAJEN: myslis tohle?

    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ve hre se daji nejak koupit Crystals ?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ehm .. boj s boty mi prijde krapatko neefektivni
    Bot on chaos gate
    https://youtu.be/yOhKL6JxG5k?t=157
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jake mate lvl guild ? Jasem na Mokoko v guilde lvl 15
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    CHORCHE: zinnervale aktivni guilda
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: tak do tech mist muzes pak sazet rapport npc (je tam na kazdou areu nejaka kapacita)
    druha vec, kdyz si das Lab a nahore das Unavailable Research, tak ti to ukaze vse co je momentalne implementovany, na neco ti bude chybet combat lvl, ilvl, nebo treba lab lvl
    u me tam momentalne visi Lab7 - na to potrebuju jeste chloupek abych mel lvl55
    pulku seznamu mi delaj Merchanti, pac jich moc nemam
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: my na zinnervale fungujem dal. Aktualne vykas Hm. raidy jsou fakt pekne udelany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam