• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CHORCHE: ano to je ten na upgrade relicu.
    Argos chod v plne parte lidi pres find party tam jsou 3 gaty zaz 11 minut hotovy.
    Valtan HC je otravnej, ale lidi uz to maji celkem najety ted. Pokud bys chtel nekdy vzit nejakou postavu na prutah tak rekni, misto mame v guildovnich runnech. Budem asi chodit v pondelky vecer vykas + valtan hc.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    v kazdem pripade kdyby tady jeste nejaka guilda obcas neco chodila (jakoze vetsina si domluvi na 1 vecer argose a na jinej zbytek), tak bych se obcas pridal - pomuze ad1 cestina (nekomu s jeho akcentem na DC proste rozumet nejde) ad2 u nas meli zajete kolecko, takze 8 lidi protacelo 4x argose (obcas cely x2), system carry/carried a do toho se proste blbe dostava (nemel sem 4 alty do te rotace), zvlast kdyz to maj najete uz mesice a 1 to streamuje na twitchi

    ted chci jeste tedy potahnout a zkusit udelat jedno dps - socku (1420 a dal sem ji missions, aby zacla vykase a sla na Relic set asap.), chci ject crit/swift reflux bez Final strike - nejaky tip, build pro takovy Reflux? na maxroll je to takove vselijake, jde mi hl. o engravings, vidim to na Reflux, Grudge, Keen Blunt w., Adrenaline (5. casem Hit master?)

    jako burst mam loyal comp. sharpshootera - 1400 - chvilema bavi hodne, chvilema je to opruz - na main dps ani omylem. proste ten styl Carpet bombing/melting... utaha

    pak mam 1370 zerka - nejsem uplne top melee dps, na rapport, daily ok, jinak by to byl mr.dieAlot
    jeste 1390 SH - to mi prijde jako takovej No brainer (a machinist je alternativa?)

    GS mam t2, to je na me uz hodne messy... artileristu sem davno smazal

    ja porad cekam vlastne na Summonera - protoze me laka magie (a mrzi, ze tady neni neco jako Fire mag, ale mix. arcanistu uz sem taky smaz) - nebo co vy vidite jako dobre ranged DPS? mam porad powerpass, koupil sem 7. slot, ale beztak nehraju vic altu, ze by me to uplne bavilo,a le protoze chci spis dohnat skluz
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FORTRESS: jo dal sem ho konecne 2x, jeste se sockou pak (s guildou, vetsinou 2 1470+ a 1-2 pug do poctu)
    ale nevim, nejak mi uniklo, v p2 najednou vsichni wipli az na me... a cekam, kdy daj restart a oni ne, prej to ubouchas - a vono jo :D
    kiksnul sem jen parkrat. vetsinou, ze uplne nevim, kdy prijde jaka wipe mech. a jsem nekde v prcicich, takze nestihnu ten spot - jak je ten argos trosku jinej, nema hp bars... tak je to takove jine a kdyz sem zdechnul a nedal ress za pirko, tak mi nedoslo, ze to nebudu moc observovat a uvidim prd

    no zpetne vidim, kolik mi na tom uteklo goldu, fakt to tipuju tak pres 1m+
    do mesice mi skonci aura (mel sem foundra, pul rok a pak ty bonusovy tady a tam po dni) - neco uz je tam minimalne... tedious, je treba porad ject na Gold, ale farmit neco porad dokola s x altama... rozhodne se to timhle lisi treba i od BDO
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Jestli máš 1460 Paladina tak ti Argos nic neudělá a wipe mechaniky tam díky overdemage skoro všechny přeskočíš (až na tu primitivní v G1), To ten Kakul to je jiná zábava no :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PEDROBEAR: to je na upgrade relic setu, ci? pak to je spis zas na tydny, nez hotovy... ja jak ted studuju Argose, tak sem dost v prdeli, jak to ma 3 gate a mrdu mechanismu, ci obcas bosse a druheho, tak totalni hokej se do toho dostat
    proto vykas g3 peklo, stejne jako HM valtan g2 peklo - trosku dojizdim na to, ze nemam main dps a proste jako support ustojim ty obyc blbosti, ale jako noob nedam ty wipe mechaniky (uz jen takova swamp chce chvili, osahat, naucit) - pak to dopada, ze jdu podruhe vykase a hned mi chtej dat leadra grupy, protoze na normal sem tam nejvyssi ilvl ;)

    bych spis potreboval ty argose, s 2 ma muzu valtana a vykas brzy... jakmile todle nedelas, prichazis o strasne gold a pak je to peklo se do toho dostat
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    my dali kakula vcera. a musim rict ze 3.gate je opravdu random shift fest a obcas ti RNG zkurvi pull a nic s tim nenadelas. Kazdopadne jsem rad ze je to hotovy.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ja uz to rozbeh a muzu raidy pred par tydny... ale casu vselijak a ty pugy sou meh, takze sem jeste nebyl argose :D
    hard valtana sem dal minuly tyden poprve, protoze uz chvili zkousim vykase normal.... a ten kakul to rozesral fest, lidi maj skolu a vic prace, tak s tim je problem

    ale jako sel sem primo hard valtana a po G1 si rikam tvl, to je easy... nikdo nezhebnul, ani ja... no a u druhe gate sem vystrizlivel, po 3 wipech tam poslednich 25 baru umlatil sam nejakej destroyer, zbytek mrtvej
    problem je i v tom, ze mam 1467 paladina - a od supportu se neceka, ze kiksnes... jenze kdyz si tam nove a je tam more chaotickych ci wipe mechanik, tak se to deje

    no a prisel sem za tu dobu o mraky goldu (urco pres mega), takze az ted sem vytah socku na 1420 a fixnout engr. a staty je proste nakladny

    kdyby se tady ale rysovalo neco cross server, tak bych se rad zapojil do Argosu, Valtanu a snad i ta Vykas... Kakul pro me zatim moc smysl nema (i kdyz bych paladina do tejdne dal na 1475)


    ad horizontal/single player napln hry - pomerne o hovne, chybi mi posledni mapa, abych dostal posledni masterpiece a 20k gold... soulu mam 81 a cokoliv dal je tak pekelny rng, ze te to sere... to same jako una adventure tome cooking quest z Yorn - to je desnej shit a otevrel sem tech beden tak 150-200. obdobne nemuzu z Kugel (posledni guardian) vyrazit posledni legendary runu, co potrebuju a zabil sem jich tak 70+
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    taky do toho ještě čumim
    jen teda žádnej spěch a free to play, teď se drbu s tvrdým valtanem :)))
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já ještě jedu, ale s Kakulem asi přijde můj konec.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ELIDOR: tak ma 9 top postav .. .)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: uz ne,
    imho je lost ark v endgame jen pro guildy schopne raidovat na vyssi urovni. na solo je tam od urciteho okamziku minimum aktivity.
    bavi me koukat na stream https://www.twitch.tv/zeyiah
    ale to je uroven kam nam sanci se absolutne priblizit, jede 1490 soulfista a pak asi 10 altu tesne pod tim .. hraje kazdou variantu a vsechny bombove
    kde na to ovsem bere cas a chut to opakovat porad dokola nechapu
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    PEDROBEAR: Ja jo ale jen weekli kuli goldum a cekam na reaperku...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    hraje jeste nekdo? paradoxne pred kakulem probehl mass exodus lidi ze hry u nas v guilde kdy prestalo hrat 90%.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ELIDOR: já hraju taky denně x hod, ale dělám u toho x jinejch věcí
    už nejedu moc Una tasky (mam 9 stranek maxlých reputací a to další sype buď jen silver nebo na to prostě kašlu)

    když vemu 2x chaos dung +/- 10minut. guardiany už nechodím (páč mi to tam dost padá, to samé ty challenge) - tak fakt nevidím, co tam dělat 2hod denně s jedním altem (pokud nechodíš PvP nebo nehniješ hodiny v Pug raidech)
    ještě chodím chaos gate, čí ostrov, to je 10min každý cca

    mě na tom sere, že nemůžu pořád fixnout grafiku, takže sem od Argose vejš nebyl na nových raidech
    mam paladina 1415 a pár desítek tisíc šutrů atp. v bedně, ale honing je vlastně nechutnej

    dost tim prodělávam - jako tisíce goldů týdně

    rozjel sem další alty dps... sorc 1325 ale ta padá i v chaos dung, moc magie... a sharpshootera díky misi 1370 - ale moc se mi ho nechce vybavovat, protože teď jsou legendary accessory napálené. a legendary blessed aura je au (4 ze hry, zbytek je kolem 6k každej tome) :D


    tak trošku hibernuju. guilda se taky mění a přišel sem o officíra. což mě nevadí, že bych to potřeboval, ale byli sme za celou dobu 2, co to někam posouvali (ten druhej už je burnout) a ty ostatní jsou takoví udržovatelé (neřeší adv tome, neřeší vlastně nic, občas raidí a řeší, kde sehnat lidi a jak tam protočit alty)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    PEDROBEAR: Jo to výhledově asi bude nutný i když to není ono. Zatim jezdim Valtana autobusem.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    FORTRESS: tak se muzes pres discord domluvit na raidovani i tak. PRes party finder se to da dat dohromady po cely evrope a jestli nemas skupinu, tak lepsi nez nic
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELIDOR: to chapu, ale 1445 je porad dobry skore a neni kam spechat. Ono vem si ze sice my mame alty ale sezere to tunu materialu a goldu. Hraci s 1 postavou v nasi guilde existujou a jsou mnohem bohatsi na ilvlu 1470+.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    PEDROBEAR: 1445 sanci na zvednuti u sebe vidim minimalni
    fakt je, ze nemam zadne alty, hraju jen s jednou postavou, ale i to mi zabira cca 2 h denne (driv 4-6), odejit to jeste s altama, si moc neumim predstavit a to vidim na tech streamerech, maji treba 6 postav, vsechny aktivne hrane ... coz ja opravdu nedokazu pochopit, natoz zvladnout :) (ledaže by je živilo to online hraní a streamování)

    presouvam se do skupiny pomalych gerontu .. .)

    hra me neskutecne bavila pri objevovani ostrovu, ve hre bych jich rad videl treba 20x tolik (nebo aspon xy* tolik obsahu) .. ted uz mam obsah na minimu z nich, obvykle jen diky nemoznosti dostat soul jinak nez daily ukolama tzn cca mesic / soul neustalym opakovanim tehoz ukolu den za dnem .. dokud nesplnim a nedostanu jiny jeste delsi (na pocet opakovani) primitivni ukol.
    chapu ze to nebavi kazdeho, ale ono i raidovani tady spada do skatulky .. stereotyp, tzn ostrovy byly prijemnym zpestrenim

    celkove bych rekl, ze me hra nejvic bavila tak do 1200, pak uz mi to prijde spis o trpelivosti, coz je jinde nez hratelnost (ale to je jen a jen muj pohled na vec)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    na Zinner mam sice postavu, ale odešli jsme na Sirius kvůli frontám první měsíc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam