• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ENDER: A sdílení takhle šokujících zpráv podle mě většinu taky úplně nenaplňuje
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    KAMAHL: tak to je logicky, nema smysl preposilat lidem clanky, ktere jsou v kazdych novinach... Desinformace realne nejsou jinde nez v tehle sdilenich..
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Dezinformace se sítěmi šíří rychleji a mají vyšší dosah, než ověřené zprávy.

    Lidé o masakru v Buči častěji sdíleli ruskou propagandu než ověřené informace - Echo24.cz
    https://echo24.cz/a/SkKTs/lide-o-masakru-v-buci-casteji-sdileli-ruskou-propagandu-nez-overene-informace
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    PYROMANEK: nejvtipnější je, že vykradli kompletně starou Anglickou lidovou píseň.
    Nathan Evans - Wellerman (Sea Shanty)
    https://youtu.be/qP-7GNoDJ5c
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAJJAK: Jedna věc je, že se snaží působit i na Rusy v zahraničí, kterých je v absolutních číslech opravdu hodně, což je pak takový mix propagandy dovnitř a ven. Jinak ale třeba televize RT je jednoznačně prorežimní propagandistické médium a určené spíš na zahraniční publikum. Ten obsah pak sice vypadá výrazně jinak, než to co pouští dovnitř, ale to neznamená, že to přestává být propagandou.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    PYROMANEK:

    pekne jsou ty luhanky, moc zbidacene nevypadaji :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAMAHL:

    to mi ale neprijde, ze jim nejak pomaha, ta cast smerem ven... Vlastne spis verim ze kdyby si meli vybrat, byli by radsi kdyby propaganda smerem ven neunikala vubec
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    VON_GILOTINE: Směrem dovnitř to jede zjevně víc. Ale navanek teď docela tlačí třeba vyhrožování směrem Finsko+Švédsko. Ale to jede v trochu jiném duchu, jak říkáš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    driv mi nedochazelo ze ta agrese a nabubřelé vyhrožování není určené pro publikum venku, ale pro to domácí, aby žili v te iluzi, že ruska se kazdy boji a ze je mocne. how vacant.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Popojedu, pravidelná denní dávka zastrašování

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAJJAK: Je tady prostor na debatu a názorové střety třeba v následujících tématech:

    • Jakým způsobem je vhodné se propagandě bránit?
    • V jakých ohledech trollové škodí nejvíc?
    • Diskuse, zda je daný troll trollem z přesvědčení nebo z prospěchu.


    Atd.

    Jinak doufám, že toto auditko časem zemře následujíc smrt putinismu.


    PRAASHEK: OK, asi může být. RO ale hodlám dávat nadále.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já jsem taky pro, aby zde podobné věci zůstávaly. Dyť to je právě krásný obraz toho, o čem tahle diskuze je.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAMAHL:

    sice te chapu, ale bez nejakeho umirneneho oponenta tipuju ze to auditko casem umre, podle mne, kdyz jsou oponenti ochotni vecne argumentovat bez nejakych argumentacnich faulu tak se muze clovek i neco zajimaveho dozvedet... Ale je to tvoje auditko a tva pravidla, just saying...
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAJJAK: Je to zde jednoduše off-topic, viz záhlaví definující smysl tohoto fóra. Kdyby ty svoje bludy vkládali do, já nevím, třeba [obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)] taky je tam smažou a nejspíš dostanou RO.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAMAHL:

    proc jim rozdavas ta RO, dyt oni to pisou i kvuli tomu aby byli umlceni a sobe i dalsim ve svych ocich dokazali ze na tom je neco pravdy... Takhle ti konspiracni fanatici obecne funguji, cim vice jsou umlcovani tim vice se v tech nesmyslech utvrzuji... Me taky v te jejich skupine nikdo RO nedava a kdyby dal tak si taky reknu ze to je za to ze rikam pravdu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAMAHL: já už ne, viděl jsem to z mobilu :)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KID_MCHUTT: Můžete poslat screenshot, jestli to máte někde ještě nakešovaný 🤷
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAMAHL: na druhou stranu, neměls to mazat, byla to krásná ukázka prokremelské propagandy a manipulace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam