• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    GORG:

    zkusim to zalozit sam, zatim to fakt vypada ze vyhrava proti :D

    název world conspiracy // 911 // free world order ... DISKUZE
    kategorie INTERNET / povídací kluby
    popis Umožnuje diskutujícím vyvyracet konspirační teorie vědeckými a fyzikálními principy bez strachu o RO nebo ban od správce klubu
    možná podobné world conspiracy // 911 // free world order! ... part 5 ::
    hlasy 5 hlasů pro | 9 hlasů proti
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GORG: tak NWO auditko je momenátně největší semeniště prokremelský propagandy na nyxu, po tom, co vyhodili kovboje z toho fotbalovýho
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GORG: v kostkách to nemůžeš řešit?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    tady to je teda srandy kopec
    ARRAKIS
    ARRAKIS --- ---
    :)
    GORG
    GORG --- ---
    OMNIHASH: Všechny jsou smazaný. Spokojenej ? :-)
    Hele a jsme tu ještě v klubu prokremelské propagandy?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    GORG:

    poradim ti, tak to do toho zadani nepis ale jako spravce se chovej liberalne a je to
    GORG
    GORG --- ---
    KAJJAK: Jak jsem říkal, na nyxu není možné nikde tyhle názory psát. Nikde. Kromě privátních klubů, ale musíš si je založit jakooby tajně, aby nikdo nevěděl, co tam chceš řešit.

    Já jsem samozřejmě zkooušel si vytvořit vlastní klub s touhle tématikou na diskuze. Není to možné. Rada starších nyxu vytvoření zamítla. V zadání jsem tam totiž psal, že tam bude svobodné psát cokoliv, a nic nebude banováno, ale to se prostě lidem nyxu nelíbilo, a hlasovali proto proti založení.

    Takže tak.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    GORG:

    tak zaloz zaroven klub "Conspiracy / DISKUZE" a nech ty blaboly konfrontovat vedeckou a fyzikalne spravnou oponenturou ostatnich... A prosim chovej se tam liberarne co se banu tyce...
    GORG
    GORG --- ---
    OMNIHASH: Ve svým klubu respektuju vlastní pravidla a názory jsou u příspěvků jen bonus k přítomným zdrojům a referencím.
    Po opakovaných výzvách, když někdo nerespekktoval, že příspěvky tam mají hlavně mít reference na jiné zdroje, tak ban už byla jediná možnost, jak nastolit řád a klid

    Já jsem tam hodně liberální a nevidím důvod mazat souhlasný odfrknutí, i když ano.. i ty mě trochu provokují, ale prostě jsem moc hodnej.

    Jinak názory/syntézy/vysvětlivky .. ano přibaluju tam zaujaté pohledy zdarma. Z jednoho prostého důvodu: v žádném jiném klubu na Nyxu to dělat nemůžu, protože tam následuje ban/cenzura. Už od časů nastolení Covidismu. ..... Kromě netypického klubu o házení kostek, kde poskytli jakousi formu azylu... ale přecejen na návštěvě si člověk raději moc nevyskakuje.

    Jinak na příkladu tvém a třeba tady pana Kajaka je vidět krásně ta dvojmetrnost... vaše posty neobsahují žádné faktické informace a jsou jen čisté ad hominem par excellence... Přesto sbírají kladná hodnocení a načelí vyhoštění ve formě banu..

    Teď se mě tu snažíte zatáhnout do nějaké polemiky, kdo koho maže, aby pak tady pan majitel po vršícím se ping pongu příspěvků nastoupil s hláškou "Co je to tady za gay chat?! GORG má odteď permaban.."


    KAJJAK: Ano, klub World conspiracy jsem založil, protože nemám velké sebevědomí. Odhalil si mě. Hlavně to nikomu neříkej.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    GORG:

    To ze si tu RO dostal znamena, ze tady asi moc vitany nejsi... Nerozumim tedy tomu, proc se tu dal vracis a navic vyjadrujes. Ma to z tve strany nejaky jiny duvod nez trolleni?

    Nebo ocekavas, ze vsichni kterym si dal RO ve svem klubu se po case vrati a budou se chovat stejne neprizpusobive jako ty tady? Mam podezreni ze sis ty sve kluby zalozil jen na leceni tveho posramoceneho ega nebo nizkeho sebevedomi, jinak si tve chovani nedovedu vysvetlit...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: Aha! Byla to delegace poslance za SPD Jana Hrnčíře. (To si členy vážně mohli aspoň progooglit. I poslancovi můžou odmítnout někoho z doprovodu.) Lipavský to nechá vyšetřit...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ALDARION: Aktualizované info: Prý je to prostě trapnej průšvih, Jovanoviče nikdo z ambasády nezná a nenapadlo je si ho vygooglit. Byla to klasická skupinová reprezentační akce, kam se vecpal (nevím, jestli jako novinář nebo jako podnikatel). Tyhle propagační fotky s velvyslancem si lidi běžně na takových akcích dělaj, ale pustit do světa foky zrovna s Jovanovičem nebyl záměr ambasády. :) Ambasáda to vnímá jako mega fail.
    Stropnický starší je prý spíš zmatkař a má to na salámu, v této diplomatické opatrnosti se zcela spoléhá na svůj tým.
    Samý amatérismus, žádný Mynář v pozadí. :)
    Zdroj je pokec nad cizrnovými křupkami a košer vínem v předvečer šábesu. ;) Takže to prosím berte jako náhodnou pomluvu, nemám to jak ověřit.kancl
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Nejhorsi je, ze kdyz to s nim nekdo mysli dobre a dusledne mu vypisuje vsechny blbosti, co bleje a snazi se mu vysvetlit, ze je strasne hloupej, tak ho da do ignore. S tim se neda nijak pracovat :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GORG: :))) můj klub není určenej k diskuzím, kromě těch, který tam vyprodukuju já... maximálně ještě nějaký pochvalný mručení od spolulunatiků, ale běda, ja mi někdo oponuje!
    GORG
    GORG --- ---
    KAJJAK: Nevim,, co je nepochopeni na tom, ze ten muj klub proste neni urceny k diskuzim.
    Jinak ad pleveleni.. ty tu jako pestujes rododendrony temi ad hominem? :-)

    Ja tu uz RO dostal, tak jsem ani nejdriv nevedel, jestli to tu vubec komentovat, ze mi rada tech "serioznich" uvah prijde unahlena.
    Tim nevylucuju, ze to tak treba je.. Reseni lidi spolu na fotce je celkem slagr v konspiracnim reviru. Ze je Jovanovic autorem Raptor TV jsem teda nevedel.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    GORG:

    to nic nemeni na tom, ze zde plevelis cizi klub pro tebe relevantnimi poznamkami a nikdo ti ban nebo RO nedava... Proste nedostatek empatie, sebereflexe a neznalost fyzikalnich zakonu je celkem obvykly pattern, ktery cim dal casteji vidam u lidi verici tem konspiracnim nesmyslum (velmi casto prekryvajici mnozinu rusofilu)...

    Nemam relevantni a vecne argumenty? Dostavam se do argumentacniho deficitu? Nevadi, rozdam bany ci RO a mi dezolati me budou milovat a do posty mi dekovat, jak by rekl Nohavica :-D
    GORG
    GORG --- ---
    KAJJAK: coze? ja vypichl body uvahy nize ALDARIONa
    jindy by takove uvahy byly konspiracni teoretizovani nizsi cenove skupiny
    podobne s tim Jovanovicem, ze vyfoceny na podiu znamena, ze "dirigoval recniky"
    nebo spekulativni skoky k zaveru, ze Dugin je "Putinuv mozek"

    Žarko Jovanovič z TV Raptor podporuje ruskou okupační armádu. Opravdu může rozeštvávat Čechy? - Forum24
    https://www.forum24.cz/zarko-jovanovic-z-tv-raptor-podporuje-ruskou-okupacni-armadu-opravdu-muze-rozestvavat-cechy/
    KEB
    KEB --- ---
    KEB:

    Chceme demisi a mír. Stovky lidí v Praze protestovaly proti vládě

    Chceme demisi a mír. Stovky lidí v Praze protestovaly proti vládě - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-chceme-demisi-a-mir-stovky-lidi-v-praze-protestuji-proti-vlade-a-petru-pavlovi-224015

    S kritikou vlády Petra Fialy (ODS) dnes jako jeden z prvních řečníků vystoupili někdejší premiér Jiří Paroubek a europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná. Zemi chce vláda podle Paroubka zatáhnout do války, Konečná vládu označila za „fialový hnus“. Paroubek ani Konečná nevyzvali demonstranty k podpoře ani jednoho z kandidátů v prezidentské volbě, uvedli ale, že by neměli volit Pavla.
    Mezi další řečníky patřil například Josef Skála (KSČM) nebo předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáš Vandas.

    stalinisti a nácci na jedné tribuně. Vandas, kurva, fuhrer se obrací v pekle...

    Tohle už není ani bizár, to je ... co to vlastně je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam