• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    NELLAS: Možná i "kokosová"
    EKG
    EKG --- ---
    NELLAS: Zastavime se u toho, ze teda zerem hlinu, nebo pujdeme jeste o krucek dale?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Videno touto logikou, jsem vlastne vegan - ta krkovicka je vlastne jenom par metru ctverecnych obili. Jsem vegan - to je desivy... radsi pujdu spat a treba se z toho vyspim.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Vezmeme-li doslovně, že jsme to, jíme, je kráva vlastně rozkvetlá louka, a tudíž vyždímeš-li ji za účelem získání mléka, získáš mléko čisté rostlinné.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Ja chci vyzdimany z kravy(a smazal jsem se kvuli hnusny hrubce)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: To jsou různá mandlová, sojová a podobná "mléka" :))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Ale jo, to by slo." International Day Commemorating the Victims of Acts of Violence Based on Religion or Belief " je prinejmensim nejdelsi nazev svatku co tu byl.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NELLAS: tak já věřim, že by měla bejt míň tlustá, a jejím náboženstvím je, že bych jí měla sloužit a ne tejrat veterinou, takže...oběti víry z obou stran rovnice :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Akorát to nebude násilí kvůli náboženství :D (ale zase rostlinné mléko a návštěva veteriny by souviset mohly)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NELLAS: no tak zrovna návštěva veteriny s kočkou znamená, že jsem opravdu victim of acts of violence, takže to možná sedí víc, než to mlíko:-))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: A taky den, kdy máš vzít kočku k veterináři, ale nechtěla jsem to překombinovávat :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NELLAS: a k tomu Den rostlinného mléka, tam se určitě nějaká spojnice najde...:))
    WORLD PLANT MILK DAY - August 22, 2022 - National Today
    https://nationaltoday.com/world-plant-milk-day/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Tak třeba...
    International Day Commemorating the Victims of Acts of Violence Based on Religion or Belief | United Nations
    https://www.un.org/en/observances/religious-based-violence-victims-day
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak jsem z5 a vse bude zase jako obvykle.
    Nemam nic rozumnyho na 22.8. - ozdrojovane napady vitany.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XBAHNO: když můžeš počítat, nestojí to za to ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: tak jestli kočičku pak ještě osprchuješ, tak jsi synem smrti, to dá rozum! :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tento krásný svátek mě přiměl k vyždímání skrovného přídělu mobilních dat. Tak všem ženám bohaté zážitky! Mmch kolik máte rekord za den?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Díky za ozdrojování :))
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: ?? takovejm? :)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Rozšířený výklad,[5][6] zároveň ovšem často odsuzovaný jako lidová etymologie, odvozuje slovo od francouzského spojení petit chat (vyslovováno „ptý-ša“) – „malá kočka, kočička“, které se mělo dostat na Moravu během napoleonských válek. Takto říkali francouzští vojáci tehdejším prostitutkám, či přímo ochlupené vulvě (srov. anglické pussy i české číča). - z Wikipedie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam