• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 21.9. Mezinárodní den míru a Mezinárodní den Alzheimerovy choroby
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: Není na to už trochu zima? 😁
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: nejlip to jde pry slunenim perinea, tam staci 30 vterin na pokryti celodenni potreby!
    Říkali na internetech a ve vegete.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Hmm... tak dobre, no, nejak jsme dali i tenhle den. Tak na zitra: Suseny houby, vigantol nebo UVcko?
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    Jsem vegan!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Když je dneska ten světový den mrtvice, ohřála bych si svoji polívčičku a upozornila bych na to, že mrtvice se netýká jen vystresovaných manažerů a obézních kuřáků, ale bohužel i dětí, včetně těch ještě nenarozených.
    Dokonce statistiky ukazují, že novorozenec v období 2 týdny před porodem až 4 týdny po porodu má vyšší denní pravděpodobnost cévní mozkové příhody, než obézní kouřící cukrovkář. Proč, to se moc neví (80% případů je "bez zjistitelných příčin"), hematologové tvrdí, že to souvisí s tím, že před porodem se mění složení krve (víc červených krvinek), a tuhle idiotskou loterii "vyhraje" něco jako 1 ze 4.000 narozených dětí. U dětí nad 1 rok je incidence nižší, uvádí se 1-10 případů na 100.000 dětí, ale děje se to i jim.
    Tak jen kdyby (a fakt to nikomu nepřeju) ve vašem okolí nějaké dítě nějaké ty typické příznaky mělo, tak ať víte, že tahle diagnóza je reálná i u dětí.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    MAR_TINA: pro krásu se musí trpět
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XBAHNO: ohňostroje už jsou trochu out, ne. Hlavně proto, že se začalo řešit, že mnohem věcem, zvířatům a lidem škodí či vadí.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Je tam. A 14.12. bude Den opic. Tech primatu, ne se 13.12. zlinkovat pod obraz a 14. hromadne trpet.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SHEALA: Snad ne, ale chtel bych to pojmout prave trochu scenicky. Zadny jasavy barvy(jenom trochu na finale) a spoustu efektu, ktery se v beznych ohnostrojich moc nevidi. A asi by to melo vyznit trochu desive. Takovy jiny ohnostroj.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Zoo hlásí světový den lemurů... takže, move it? :))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XBAHNO: Nezvencou se některý veterání., že na ně někdo střílí nebo tak něco?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    FIFI: To jako jo, vime o nem, ale kreje se s dnem prasklych tesneni. Coz je tak svihly, ze mi to veterany zastinuje - pri vsi velke ucte kterou k nim chovam. Dlouho si uz rikam, ze bych na den veteranu udelal ohnostroj, uplne jinej nez normalni ohnostroje, mam ho i zhruba vymyslenej, ale a) nepustil jsem se zase do priprav vcas a b) stale jsem si jeste neudelal prukaz odpalovace a poustet se do takovyhle vetsi akce, notabene na hrane i s tema papirama, bez papiru asi neni uplne moudry.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Jsem trochu v předstihu. Den válečných veteránů, 11. listopad, je den věnovaný památce ukončení 1. světové války.
    Den válečných veteránů – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Den_v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%BDch_veter%C3%A1n%C5%AF
    BLABOUS
    BLABOUS --- ---
    Jejda, zjistil az ted, prosim o pridani do prehledu.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Nikdo nechce rozvinout nejakou informaci? Treba ve forme transparentu? Ne? Nic? Tak treba to umeni bude nosnejsi.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Co jsou croxy?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    No, to je dneska den. Irbis je vcelku pěkný zviřátko:

    nic proti nim. Ale croxy? Jako že bych chodil celý den v croxech? Já musim i mezi lidi. Tchýně? Uff... A Den krtků? Krtků???
    ZNIČIT KRTKA!!!
    Zničit Krtka
    https://www.youtube.com/watch?v=wCziKezogvs
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Tak co s tím zítřkem?


    Instrukce:
    Ta otázka tu visí od vzniku auditka...

    6 hlasy od 6 respondentů
    • 66.7% / 4 hlasy
    • 33.3% / 2 hlasy

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam