• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 20.9. Den smažené rýže, Den provázkových sýru(včetně korbáčiků) a Světový den uklízení
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Tak v tom případě doporučuji oběti ke čtení Cimrmanovu knihu "Přestáváme být mužem" a navazující studii "Co s volným časem".
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Tos měl říct dřív než jsem večer odlovila nevinnou oběť v lese... no co už...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Upozorňuji ctěné čtenářstvo, že jméno dnešního svátku je lehce ztraceno v překladu a ačkoliv to z českého názvu neplyne, jde o domácí mazlíčky. Ještě jednou opakuji: domácí mazlíčky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    XBAHNO: zasekla jsem se na představě, jestli ta korunka gumové kačenky královny Alžběty měla nějakou vibrační výhodu proti kačence plebejské :-)
    EKG
    EKG --- ---
    XBAHNO: Naslouchat zmatenym programatorum je terno, vtz.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: To je náhodou úžasně demokratické: Každý se může stát gumovou kačenkou!
    Věz, že v tom rozhodně nejsi sama, i paní xbahnová občas zastává tuto mimořádně důležitou a zodpovědnou roli.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: Nesoudím! :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NELLAS: To jsem si naběhla na vidle, zasloužím... 😂
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: Vibruješ?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: Jojo, a když není gumová kačenka, tak manžel používá mě 😂
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    never forget
    POLYKAČ MEČŮ 1992
    https://www.youtube.com/watch?v=uSaOGLJ2kRM
    HEDERAHELIX
    HEDERAHELIX --- ---
    Jediná škoda je, že den gumové kačenky není plovoucí... Pak by to bylo dokonalé.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---

    Přeji nejkulaťoulinkatější Den gumové kačenky, Mezinárodní den polykačů mečů a Mezinárodní den jazykolamů!
    Jazykolamy jsou fajn a i polykání mečů je jistě velmi hezký koníček, ale já slavím Den gumové kačenky.
    Víte, že...
    - gumovou kačenku měla ve vaně i Alžběta II? S korunkou na hlavě.
    - největší gumová kačenka měla 18.5x19.5x21.6m?
    - kačenka významně přispěla k výzkumu oceánských proudů? V roce 1992 při námořní nehodě v pacifiku spadlo do vody na 28000 kačenek a některé kačenky se našly až v Anglii.
    - gumová kačenka je velmi populární maskování vibrátoru? http://bit.ly/3Y0GaWp Bod jedna najednou vypadá jinak...
    - pro programátory je gumová kačenka jednou ze zásadních debuggovacích pomůcek? Když dojdou nápady, posadíme si vedle monitoru gumovou kačenku a celý problém ji nahlas a důkladně, řádku po řádce, vysvětlíme. Je až s podivem, jak často nám při tom vysvětlování dojde, kde ten problém je.

    Děkujeme ti, gumová kačenko!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Po agentovi s teplou vodou prichazi agent s tatarkou. Ted koukam, ze v makru ji maji i v 5kg kyblu, takze si predstavuji, co by se dalo delat se 60kg tatarky... Nebo jak by treba vypadalo auto s 60kg tatarky po takovem lehkem karambolu. Dopoledne jsem premyslel, jak chutna vanilkova kola s tatarkou. Ja fakt nechci mit tak bujnou fantazii, nejsou na to nejaky prasky?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnes jsem se trefila. Zappomněla jsem vyložit včerejší nákup z Makra a vozím celý den v kufru balení 12 tatarek Hellmans
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    XBAHNO: jenze to topili v majoneze
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes máme Světový den barmanů a Den tatarské omáčky. Dry martini? Pina colada? Nebo porce hranolek a: "Na vlastní oči jsem viděl, jak to v tý sračce topí!"? Nebo obojí? To zas bude v alejích nablito...


    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Video od off-nyx kolegyně:

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    taky je dneska National chili day!
    NATIONAL CHILI DAY - February 23, 2023 - National Today
    https://nationaltoday.com/national-chili-day/

    to je daleko lepší obrázek než růžový legíny :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam