• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    XBAHNO: a to ti rekl ID XBLATO ?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Předpověď počasí na dnešek je bohužel proti slavení Mezinárodního dne tropů (maximálně 26 stupňů) i proti slavení Mezinárodního dne bláta (pršet nebude). Takže se akorát podělím o zjištění, že bláto není bahno. Bláto je suspenze půdních částic ve vodě, zatímco bahno je hmota vzniklá tlením organického materiálu pod vodou.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Mezinárodní den piercingů a Den ceviche. Ceviche je super peruánské jídlo a recept na něj máte tady: bit.ly/436J4LI Zajímavý piercingový šperk, se kterým by mohla být vcelku zábava je třeba tohle: bit.ly/4342W2f V každém případě, pokud se rozhodnete pro nový piercing, tak píchnout kanylou či speciální jehlou a ne rybí kostí z ceviche!
    EKG
    EKG --- ---
    XBAHNO: Rekni Cechovi legalizace, odpovi predpis a lejstro.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    EKG:
    ERRTU: Legalizace zase nemusí znamenat, že to bude úplně volný a neregulovaný trh. Je spousta možností mezi. A možná že i ty opiáty, jakkoliv je to podivná myšlenka a rozhodně to není na pořadu dne, by mohly mít nějaký velmi striktní režim dostupnosti - byť asi spíš blíž substituční léčbě než běžnému rekreačnímu užívání. Ostatně morphin od spofy stojí 13,2Kč za ampuli s 10mg a heroin by nebyl o moc dražší a cenově dostupný(i třeba vázaný na předpis nebo podobný lejstro) by mohl výrazně snížit kriminalitu na jeho užívání navázanou.
    EKG
    EKG --- ---
    ERRTU: Jestli chces byt jen uvazovat o skutecne legalizaci drog, musis priznat lidem pravo zredukovat se na vyjetou trosku a vyradit se ze "sporadane" casti spolecnosti. Stejne jako tu moznost maji s alkoholem, bednami, sypanim nebo studiem MBA oboru. Ano, spravne, bez zcela zasadnich zmen v chapani svobody jednotlivce to nepujde.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    XBAHNO: souhlas krom jedne zasadni kategorie. opiaty. to imho proste nema na volnym trhu co delat. #kecy
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Já nenabádám k nezřízenému užívání, já nabádam k zřízenému užívaní.

    Při editaci záhlaví jsem si všimnul, že jsem minulý týden zapoměl na neděli 2.7. Což je Mezinárodní den proti zapomínání... jak typické.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Nabádat k nezřízenému užívání drog v pondělí je hodně punkové... i když, některé pondělky po tom přímo volají.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TCHYBABA: Osobně si myslím, že nejlepší formou boje proti zneužívání drog a nezákonnému obchodování s nimi je legalizace. Tak to tak pojďme pojmout.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Tak milé plavčice a plavčíci, copa uděláme s dnešním Dnem námořníků? Už vím! Námořníka opijeme a pak budeme postupovat dle známé písničky! A víte, že denní příděl 71ml 54.6% rumu byl na lodích jejího veličenstva vydáván až do 31.7.1970 a na Novém Zélandu až do 28.2.1990?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    dnes by měl být i Mezinárodní olympijský den a Světový den házené

    Dnes má svátek - Zdeňka - 23.6.2023 | Svátky Centrum.cz
    http://svatky.centrum.cz/2023/cerven/23/
    TILIO
    TILIO --- ---
    NELLAS: Nejdelsi den v roce a je to svetovej den ziraf, to je dobry! 🦒
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Předpověď počasí na dnešek je mimořádně příznivá pro dnešní Mezinárodní den bez kalhotek. Doufám, že jste na něj nezapomněly a zapomněly. Já slavení tohoto svátku rozhodně podporuji!

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Na zítřek by tu byl asi obrázek...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: A taky byl mezinárodní den žiraf. Já se dneska byla podívat u té Rónovy červené. A za trpaslíka mě taky sem tam nějaký drzoun označí...
    A trička nosím denně.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JAKES: Doufám, že bude stejně hojná. A taky doufám, že se o ni nebudu muset postarat já.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Trpaslík, naprosto zmožený náročným dnem i vypitým pivem, právě usnul. Uvidíme se zase příští rok! A to je, milí přátelé, konec dnešní online reportáže. A vězte, že nebyla psána na oprátce, ale poctivě v tričku.

    JAKES
    JAKES --- ---
    Když vidím tolik obrazové dokumentace, vkrádá se otázka ohledně té zítřejší ... 😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam