• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    3. 8. + 4. 8. = 5. 8.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Na chůdách bych se pravděpodobně prizabil, whisky mám jen Irskou, tak jsem alespoň vzal netřesky na výlet do Měděnce.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NELLAS: Hele, zažila jsem v praxi strašnou spoustu hrůz a tohle je zákeřné ve velmi omezeném použití toho jednoho slova - jako dítěti mi to nedošlo a prostě jsem si to zapamatovala blbě... :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: A já myslela, že je to jen překlep, a on to fakt někdo má takhle zažité? :D
    Onehdy jsem někomu na nyxu opravovala, že bída s nouzí se tře, nedře, a pro toho to taky bylo zjištění..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: To znám mnohem horší experty :))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: Zajímavý, zase jsem o něco chytřejší. Dík. A teda jestli ses živila jako korektorka, tak tě obdivuji, to u těch mých dřístů musíš trpět jako pes.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: technická: někdo zalitý nějakou tekutinou (potem, krví) je zbrocený. Je to jiný slovo než zborcený = sesutý, zničený. Přišla jsem na to teda taky až v hluboké dospělosti (a to jsem dělala profesionálně korektury, ehm).
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Hovězí lůj, hranolky... žlučníkový kámen je taky kámen.
    A jeden tématický:
    Rozvášněný dav se chystá kamenovat hříšnou ženu.
    Ježíš gestem zadrží dav a říká: "Hoď kamenem, kdož jsi bez viny!"
    Z davu vyletí dobře mířený šutr a žena se sesouvá na zem zborcená krví.
    Ježíš se obrátí do davu s vyčítavým pohledem: "Ale no tak, mami."
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    XBAHNO: Pytlík se šantou?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XBAHNO: Pišta je kočka
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Kocour a "dostat na hraní pytlík" ve mě teda evokuje... No radši nic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pišta teda slaví jednoduchým bílým oděvem a večer může dostat na hraní pytlík :)

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Prostě a jednoduše: Den jednoduchosti,Den papírových pytlíků a Den heterochromie. Takže si to nekomplikujte a pokud vám to pomůže, dejte si klidně papírový pytlík na hlavu.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Den módy. Tak se nějak kreativně vycajchnujte... Vzhledem k tomu, že módě rozumím jak koza petrželi, tak by mě stačilo, kdyby nějaká hezká móda dorazila i k nám na venkov.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: plocha 2200x2000, bohužel milimetrů... Přistáváme tam každý večer. Ale jinak bydlím vedle LKPL a k lítání mám pozitivní vztah, bohužel už jen pasivně.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    XBAHNO: co je "naše letiště"?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: Proboha né mě! Copa jsme se spolu cicmali?
    Mimochodem mě vcelku zaujalo že naše letiště má 3 RWY, to taky není běžný....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: dle rozkazu!

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    87HIGHFLYER: Kuš a naváděj na letiště. WX CAVOK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam