• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 20.7. Mezinárodní den šachu a Den měsíce
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    CROSS: Nejvíc emo je stejně chleba. Má dvě patky a řeže se.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak k tématům.
    (zdroj

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RADICETA: Dej hledat "dinosaurus" na ikea.cz. Nebo si tam rovnou zajeď.
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    NELLAS: Tak jako, fotku dáš a link ne? Jdu do kouta hledat ofinu.
    HEDERAHELIX
    HEDERAHELIX --- ---
    NELLAS: já přestávám česat ofinu z očí a jdu brečet do kouta
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEDERAHELIX: Mně se vždycky líbil stegosaurus, ale ten triceratops je, kurde, taky moc pěkný. Tak já češu ofinu přes oči a jdu si fňukat, že jsem na to koukala.
    HEDERAHELIX
    HEDERAHELIX --- ---
    NELLAS: naštěstí nemají spinosaura, to bych byla ztracená hned. Ale jestli můj drahý zjistí, že v nabídce je stegosaurus, tak padnou i jeho mentální obrany!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: jedině pterodactyla.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEDERAHELIX: A teď vybrat, kterého...

    Jinak pěkný emo den všem, nebuďte smutní, radši si kupte dinosaura!

    HEDERAHELIX
    HEDERAHELIX --- ---
    NELLAS: no nevím... Já se dinosaurovi taky bráním, ale už se držím z posledních sil ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARGO: Chápu, já si pořizuju hračky jen po dlouhém zvážení, jestli to opravdu chci... třeba mám plyšového draka z Ikey. A pořád se bráním plyšovému dinosaurovi, tak snad je vyřadí z nabídky dřív než se rozhodnu, že nějakého potřebuju :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    NELLAS: Já naprosto chápu, že bezdětnému chvíli trvá opustit tu romantickou představu hračky jako takové, ale realita je naprosto děsná :-D Dodnes doma schovávám krabičku fidget spinnerů, kterou významně chrastím, když začnou brousit kolem nějaké podobné ptákoviny... svého času za to vyhazovali celé kapesné :-D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARGO: Díky za vysvětlení :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NELLAS: Je jich bohužel o dost víc než těch neblbých. Vyznačují se zejména jednoúčelovostí, rychlou rozbitností, zvuky (většinou falešnými), opadavými kousky, lacinými materiály, pevným místem ve Vánočních reklamách a přítomností v balíčcích od prarodičů, se kterými jste se pevně domluvili, že už proboha hlavně nekupovat další klumpy, protože jich mají moc a neumí vyhazovat. 8-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OMNIHASH: Pode mnou mají dva kluky a mají tam veselo i bez bubnů.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: nema to bejt opak "smart" hracek?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Den blbých hraček. Tak co, lejno na dálkové ovládání: https://m.alza.cz/hracky/mikrotrading-lejno-prdici-8-cm-d7998676.htm ? Nebo antistresová pipinka(fuj): https://www.darkoviny.cz/antistresova-pipinka ? Nebo máte nějaký ještě horší nápad? Podle mě je hlavní si dobře pohrát a na hračce až tolik nezáleží.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NELLAS: kup dcerce sousedům pod tebou bicí, nebo synkovi nad tebou kettlebell a tahle otázka se ti zodpoví sama do konce roku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mohl by mi někdo vysvětlit dnešní den? Které hračky jsou blbé a proč? :)
    TILIO
    TILIO --- ---
    Pche, akorat ze, jak pravila jedna kolegyne onehda - every day in December is Christmas jumper day! :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam